VOLITE MUZIKU IZ SERIJE "O CLONE" (ZABRANJENA LJUB

  • Začetnik teme Akhenaton
  • Datum pokretanja
A

Akhenaton

Gost
AKO VOLITE MUZIKU IZ SERIJE O CLONE TJ. ZABRANJENA LJUBAV, MOZETE JE SKINUTI POTPUNO BESPLATNO SA SAJTE:

www.elclon.go.ro/musictheme.htm


uputstvo: na dnu imate tabelu sa pesmama. neke su bezveze i uopste ih nema u seriji. U tabeli pored svake pesme ima te download, kliknite na njega i skinucete pesmu!!!

Evo nekih pesama koje su vam se sigurno dopale dok ste gledali seriju:

All for love - Michael Bolton
El miraje- Marcus Vianna
El alem alah- Amr Diab
Habibi e nuryla aine- Amr Diab
Luna- Alessandro Safina
Urga- Badema
Adarghal- Abdeli
Musica de bar de Jura- Zeca Paggodinno


To su neke od najboljih pesama!!! Ako vas zanima jos neka pesma koje sigurno ima u seriji pisite mi na E-mail: mijstj@ptt.yu :D
 
Akhenaton:
AKO VOLITE MUZIKU IZ SERIJE O CLONE TJ. ZABRANJENA LJUBAV, MOZETE JE SKINUTI POTPUNO BESPLATNO SA SAJTE:

www.elclon.go.ro/musictheme.htm


uputstvo: na dnu imate tabelu sa pesmama. neke su bezveze i uopste ih nema u seriji. U tabeli pored svake pesme ima te download, kliknite na njega i skinucete pesmu!!!

Evo nekih pesama koje su vam se sigurno dopale dok ste gledali seriju:

All for love - Michael Bolton
El miraje- Marcus Vianna
El alem alah- Amr Diab
Habibi e nuryla aine- Amr Diab
Luna- Alessandro Safina
Urga- Badema
Adarghal- Abdeli
Musica de bar de Jura- Zeca Paggodinno


To su neke od najboljih pesama!!! Ako vas zanima jos neka pesma koje sigurno ima u seriji pisite mi na E-mail: mijstj@ptt.yu :D


Svaka ti cast.Ja sam bas htela bas muziku iz te serije. :D :D :D
Puno ti hvala.Bas cu otici na tu adresu da vidim.
Pozdrav :D :D :D
 
Ja sam pre godinu i po kupila sva cetiri diska sa muzikom iz ove serije za 600 dinara (bio je oglas na mom faksu). Moglo je da se svaki cd kupi posebno,ali je onda po 200 din, tj. tri su po 200 din jer je na njima bas muzika iz serije, a cetvrti je 150 zato sto sadrzi i neke pesme van serije (taj cetvrti se zove 'Belly dance' i na njemu je muzika za trbusni ples,ono sto Zadje igra Saidu i sl, a ima i ostalih pesama za trbusni ples koje,kao sto sam rekla, nisu iz serije, ali sam ja uzela i taj disk jer planiram da idem na trbusni ples).Inace, na prva tri diska ima po 15-ak pesama, a na cetvrtom 20. Ako nekog interesuje mogu da ostavim i broj devojke od koje sam kupila diskove,mada je to bilo u aprilu prosle godine pa ne znam da li ih jos uvek ima za prodaju. Pozdrav
 

Back
Top