nero... i problemi sa njim
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: nero... i problemi sa njim

jah
    Guest

Podrazumevano nero... i problemi sa njim

imam nero ver 5.5.9.0. narezivanje audio diskova traje vecnost, a kada hocu da radim cd copy, kaze da mi je prazan disk nesto sje*ban. medjutim, kada seljacki napravim kopiju (sa drag&drop), onda sve radi. onda, cd rewritable diskove (kad ih ja narezem) ni jedan osim mog copma ne moze da otvori, i jos ne mogu da ih dorezujem (iako izaberem multisession i ostavim disk otkljucan). to me uzasno nervira, a verovatno zato sto mi je verzija krsina! molim vas da mi neko kaze sta da radim, i koja verzija valja. koristim win xp, ako nekom znaci....

p.s. kakva je ova najnovija verzija 6.3.0 ?

maximus genius
    Guest

Podrazumevano

instaliraj nero koji si dobio uz pisac, i radice ti brez problema. Na dosta mesta sam video da se nero i pisac koljedu, tj da necedu da radidu zajedno. 8)

jah
    Guest

Podrazumevano

e ebiga, toliko puta sam menjao sve zive programe, i reinstalirao sam windows... dizao i rusio sistem...
    nemam pojma koju sam verziju koristio prvi put.

dobro, znaci najnovija verzija 6.3.0 i nije neko resenje?

Guest

Podrazumevano

Nemoj skidati 6.3.0.0 posto sam cuo da ima puno bug-ova. Sto se tice verzije koju ti ja preporucujem to je 6.0.0.28 Kod mene radi savrseno.

A sto se tice diskova, verovatno su neko totalno s*anje. Probaj sa verbatimima.

Nisi napisao koji rezac imas, ali cisto da znas Asusovi rezaci mogu da citaju neke diskove koji ostali ne mogu da citaju.

Tzar
    Guest

Podrazumevano

Ukoliko si dobio Nera uz rezac, ne cdu ti se nalaze tri programa:
    sam Nero kojeg obavezno instaliraj bez obzira da li postoje nove verzije ili ne.
    InCD programcic koji sluzi upravo za rad sa CD-RW diskovima i spasava te muke oko narezivanja Cd-Rwova na klasican nacin, kada instaliras InCD on ce ti svaki CD-RW prijaviti kao disketu Windowsu i onda ces moci da radis sa CD-RWeovima sta hoces i odakle hoces, bukvalno iz Explorera, WinCommandera... odakle hoces mozes da kopiras na rw ili brises sa njega, bez reformatiranja, ili uopste bilo kakvog odlaska u Nero.
    Ono sto je neuzgodno je sto oni kojima dajes takav cd ne mogu da ga procitaju ako nemaju instaliran InCD, ali zato ti sluzi treci programcic na Nerovom disku, on je mali staje na disketu i predstavlja neku vrstu drajvera koji ti omogucava da citas InCD diskove iako nemas InCd instaliran.

jah
    Guest

Podrazumevano

aha.
    e, bio sam na teac-ovom website-u, posto imam rezac "teac cd-w540e". tamo mi preporucuju da instaliram nero, ali verziju 5.5.7.2. gde sad to da nadjem??? na ww.nero.com ima samo ovo novo sranje| verzija 6.3.0.
    i taj incd... jel je to dobija uz nera? ili kao neki power pack? koja verziju incd-a?
    kako je ovo sve komplikovano... hoce li mi ikada sve proraditi???

jah
    Guest

Podrazumevano

a evo nasao sam odgovarajucu verziju za incd - 3.23 MA DO JAJA! gde sad to da iskopam???

Tzar
    Guest

Podrazumevano

InCD pravi isto Ahead - firma koja pravi i Nera, trebao bi da ga skines sa www.nero.com
    Ja sam ga dobio na Cdu uz LGev kombo, a drugar je skoro kupio Asusov snimac i dobio isti cd sa nerom i InCdom

Obećava
    Učlanjen
    27.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano S*H*I*T

F*CK NERO BRE! Skini Alcohol 120%. Najjaci program za rezanje.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

dobro, znaci najnovija verzija 6.3.0 i nije neko resenje?[/quote]

Ova zadnja verzija je sra nje. Puna je bagova. Razlika je u tome sto uz nju daju krs kojekakih programa, a sam Nero su sjeb*ali. Ja korostim verziju 5.5.9.9. i radi OK

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano

Najnoviji Nero i to od verzije 5.5.10.50 ima bug(ove),a najupadljiviji je da smanjuje kolicinu podataka koju mozes da rezes(oko 695 za 703 mb CD).InCD je mislim 4 poslednja-ali nece svi cdovi da citaju taj format(tj tudji cdovi)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: nero... i problemi sa njim

Citat Original postavio jah
    imam nero ver 5.5.9.0. narezivanje audio diskova traje vecnost, a kada hocu da radim cd copy, kaze da mi je prazan disk nesto sje*ban. medjutim, kada seljacki napravim kopiju (sa drag&drop), onda sve radi. onda, cd rewritable diskove (kad ih ja narezem) ni jedan osim mog copma ne moze da otvori, i jos ne mogu da ih dorezujem (iako izaberem multisession i ostavim disk otkljucan). to me uzasno nervira, a verovatno zato sto mi je verzija krsina! molim vas da mi neko kaze sta da radim, i koja verzija valja. koristim win xp, ako nekom znaci....

p.s. kakva je ova najnovija verzija 6.3.0 ?
    NE preporucujem CD Copy preko Nera...znas vec zasto 100x sam rekao
    Audio diskove slobodno pravi u Windows Media Player-u 9. Odlican je - veruj mi
    6.3.0.2 nije toliko losh. Tacno je da ima bagova ali reze li? ..pa reze...Uostalom kako nero moze da reze...?

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

http://www.oldversion.com/program.php?n=nero

No, eto da znate, stare verzije kostaju bas kao i poslednja, pa zato birajte najstabilniju...

Zainteresovan član hauba (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

CD clone je zakon.

Slične teme

1. Vanredno skolovanje i problemi sa njim
    Autor skoljkica90 u forumu Škole