Top 10 Strategije

Obersturmfuehrer:
vidim, svi pominjete uglavnom realtime strategije, koje po meni nistu strategije vec kliktacine...
dakle, moja lista

1) Combat Mission: Barbarosa to Berlinn
2) Steel Panthers: World At War
3) Steel Panthers 3: Brigade Command
4) ...
5) ...
6) ...
7) ...
8) ...
9) ...
10) Panzer General 2

Jesi li mozda probao da vodis bitku u RTW sam a ne da se to odradi automatski?
 
despot stefan:
Jesi li mozda probao da vodis bitku u RTW sam a ne da se to odradi automatski?

Kad već pominješ, baš sam danas sa drugom diskutovao kako mnogo manje vojske izgubimo ako sami vodimo bitku ...

ja recimo, sa grcima (Rome Total Realism mod) mogu da pobijem armiju od 1000 makedonaca sa 700 mojih grka, a da mi poginu maksimalno 100-150 ljudi ... naravno, na normalnom nivou težine, bez nekih specijalnih trupa
 
pa naravno
par puta sam pustio ... aj lupam sada, davno bese, 300 legionara na jednu grcku falang kad gledam report 100 ljudi izgubljeno
pa na kojim drogama su moji :evil: sto sam to mrzeo, a mogu da dobije sa max 10-15 izgubljenih bez problema, samo ih pregazim sa ledja
malo glupo uradjeno
 
E bre mi se sekirash u pzd. mutter...:lol:...
KO TE iznervirao ?!?!?
Buflice..fmpfmpfmpmpfppfmmfmmfpmfmfmfmfmmm.....
sta kajez...??...ne chujem kazi glasno,jako te chuje i ona moja baba..dole u kolubari shto zivi. :grin: :grin:
 
Serijski_Ubica:
da, a pošto ne volim da gubim više ljudi nego što je potrebno, onda svaku borbu igram manuelno, i to ume tako da smori, da mi se posle više ne igra :(
ma da jos kad imas vreme
joj sto sam se nervirao kada dodjem do nekog grada, zidovi 5 nivo, vojska masovna
18 minta da ga osvojim :shock:
pa tu mi izgine cela vojska
 
Mannibals:
E bre mi se sekirash u pzd. mutter...:lol:...
KO TE iznervirao ?!?!?
Buflice..fmpfmpfmpmpfppfmmfmmfpmfmfmfmfmmm.....
sta kajez...??...ne chujem kazi glasno,jako te chuje i ona moja baba..dole u kolubari shto zivi. :grin: :grin:
ppmppfpffmpp ppfmpmppfmfp pmmmmm pfmppf fmmmpppmpmffpfffmf pfmmmm mmffmf mpmmmm fmpmpp pppmmmfmmmpppmpmffpffmmmppm :fmpfppmfffmmfmpmppmpm: :pmfppfpmf:
ili ti po naske
more odoh ja po sekiru pa cu da te nasekiram :twisted: :lol:
 
onaj intro za RTW nam govori ustvari taktiku :-D probao sam ono postavish archere na zidove i onda kad ih pokose,samo sklonim archere i dovedem one tezhe legionare,i oni ih drzhe na zidinama,a kad napadam,uvek koristim taktiku bezh-mu-sa-strane :lol: :lol: stavim kule na strane settlementa,tamo gde nema vojske,i napunim kule sa ono praetorian cohort i legionary cohort a deo leagionara drzhim na centru da im zadrzhe armiju tamo,i samo kad se ovi stushte sa strana...pokolj :-D :-D
 
Ako je neko igrao Medieval II, jel zna mozda gde se dede onih 9 GB koliko zauzima igrica!
Igica, koliko sam ja imao prilike da vidim je siromasnija i od Rome total War a veca ja 3 puta!
Sta je u pitanju?
 
Beri-Beri:
1. Total Annihilation
2. Warcraft3
3. Starcraft
4. Heroes of Might and Magic 1,2,3
5. Aoe 1,2
6. Battlezone 1,2
7. Colonisation
8. Ascendancy
9. Syndicate
10. Homeworld 1,2

Malo je 10...premalo
beri beri, to bjese bolest usljed nedostatka vitamina B? Ono kad povuces kozu s ruke a ona ostane tako i ne vrati se nego moras poslije sam da je vracas... bljakkk....
 
1. Warhammer 40k: Dawn of War: Dark crusade
2. Warhammer 40k: Dawn of War
3. Warhammer 40k: Dawn of War: Winter assault
4. Star Wars: Empire at War
5. Red alert 2.
To bi otprilike bilo to, nisam puno ni igrao strategije, ali pretpostavljam da je ovo najjaci izbor
 
1.Rome Total War
2.Mount and Blade europe 1200
3.Napoleon Total War
4.Medieval 2 Total War
5.Civilization V
6.Shogun 2 Total War Fall of the Samurai
7.World of Warcraft The frozen trone
8.Medieval 2 Total War Third Age
9.Empire Earth 2
10.Stronghold 2
 

Back
Top