Spremni za promene????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

diammond

Početnik
Poruka
14
Volela bih da se jave ljudi kojima je preko glave sveg sranja oko nas. Koji bi stvarno i istinski uradili bilo sta, naravno u granicama zdravog razuma, da promene svoj status u zivotu. Zanima me koliko je neko spreman da da od sebe da bi mu se za neki period to vratilo????[/FONT]
 
šta inače znači ovaj generički poziv? Ja ne kapiram.Naravno da ne bih radila BILO ŠTA /ni ne umem) a naravno da ono što radim i nije uvek u granicama zdravog razuma :lol: Mislim, neko bi to debelo naplatio.
Šta dakle promene / posao i diamond hoće ovde s ovom temom? :)
 
misoni, napisano je "da bi promenili SVOJ status". Ne trazite problem gde ga nema, trazite resenje! Tema je postavljena da bi dali svoj stav i misljenje, a ne da bi meni trazili gramaticke greske i lapsuse. Ako ste primetili svako je dao drugaciji komentar, to je samo dokaz da: "slika ne nastaje u predmentu gledanja, vec u oku posmatraca!!" Hiljade ljudi ce temu shvatiti na hiljade nacina! Vazno je da svako zna koja mu je cena, sta je spreman da uradi da tu cenu i naplati, ne samo u novcu, vec u bilo kom segmentu zivota. Ovo je ujedno odgovor i za SilentBoba!
 
Uopšteno,evo i odgovora:da bi ste promenili nešto u životu morate da se samodisciplinujete i da učite iz dana u dan.Najteži proces koji može ikada da vam se desi je promena paradigmi i izlaz iz zone komfora.Ako uspete to da uradite vi ste u maloj grupi dobitnika.
 
I još nešto,što sam propustio,ako misliš da možeš da se menjaš,prvo nauči da ne pljuješ ni po čemu a da nisi upućen/a.Do uspeha,kao i do promena,se ne dolazi pljuvanjem po svemu što tebi ne odgovara.Iz iskustva mogu da ti kažem,da si bila na nekoj prezentaciji gde te je privukla ogromna zarada,i to na lak način i sada misliš da se spremna za promene,moraš da učiš,da učiš,da učiš i pročitaj knjigu Radiše Dobrodolca stotinak puta i videćeš koliko nisi u pravu za sve izneto na mom postu. ;-)
 
Deco nije to biznismen to Vam je mlm u najavi. Gle Nik " diammond " !!!!!
Amwey ... znam ih ..radila sam ... Samo Amweyevci imaju dijamante...

E sad dal je planet ili network?

Samo Planet dopusta ovo jurenje ljudi na ovaj nacin , netwoek za to kaznjava.
A Diammond mora da je u ocaju , nestalo ljudi sa lista pa sad udri po krstarici..c.c.c!!
 
Mirka šizika:
Deco nije to biznismen to Vam je mlm u najavi. Gle Nik " diammond " !!!!!
Amwey ... znam ih ..radila sam ... Samo Amweyevci imaju dijamante...

E sad dal je planet ili network?

Samo Planet dopusta ovo jurenje ljudi na ovaj nacin , netwoek za to kaznjava.
A Diammond mora da je u ocaju , nestalo ljudi sa lista pa sad udri po krstarici..c.c.c!!
Mirka obrazuj se malo ;-) ,ne moraš odmah sve da napadaš i da misliš da sve znaš,možda si se družila sa veslačima...
MLM je budućnost jedini izlaz za sve one koji žele da promene nešto na bolje u svom životu,shvatite da je socijalizam umro. :twisted:
 
drbob:
Mirka obrazuj se malo ;-) ,ne moraš odmah sve da napadaš i da misliš da sve znaš,možda si se družila sa veslačima...
MLM je budućnost jedini izlaz za sve one koji žele da promene nešto na bolje u svom životu,shvatite da je socijalizam umro. :twisted:
Da li je socijalizam umro ili nije možemo da diskutujemo, ali ako je MLM budućnost, onda ... budućnosti nema.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top