Protest medjunarodne zajednice zbog klicanja ratnom zločincu

Kira Neris

Primećen član
Poruka
663
Predstavnici međunarodne zajednice uručili oštar protest zbog jučerašnjeg mitinga u K. Mitrovici na kome se klicalo Mladiću.

Kako saznaje B92, koordinatoru Akcionog plana za hapšenje Ratka Mladića Rasimu Ljajiću preneta je ocena da iza svega stoji država, a da ceo događaj ozbiljno dovodi u sumnju napore vlasti da locira i uhapsi Ratka Mladića.

Ljajić nije želeo da komentariše ta saznanja B92, ali je potvrdio da je imao veoma neprijatan sastanak sa zapadnim diplomatama.

Još jedan dokaz da Srbija ne zaslužuje da ima Kosovo..
 
WIBU:
Optuzeni je nevin dok se ne dokaze da je kriv!

Kako nisu protestvovali Siptarima kad oni klicu Cekuu, Haradinaju i ekipi!

Ako nesto ne volim to su licemeri!
Protestovali su jer su na skupu ucestvovali predstavnici vlade Srbije koja vec mesecima "dokazuje" toj istoj EU da posojoti politicka podrska za hapsenje Ratka Mladica.
Potpuno su u pravu predstavnici EU.
 
A sta mene briga cemu i kome klichu Albanci... mene zanima sta se desava u MOM dvoristu... pa makar ono bilo tek formalno moje.

Klicati Ratku Mladicu na skupu koji predvode zvanicni predstavnici vlade... vlade koja se navodno upinje da doticnog uhapsi.... cccc... U stvari, mislim da nisu oni siroti krivi... da su se oni pitali svakako se ne bi klicalo na takav nacin jer suvise su politicari i veze s patriotizmom nemaju (ako se klicanje Mladicu uopste moze nazvati patriotizmom) ... pa to su profi face :)
 
DeteSunca:
Sačekaj, nisu klicali predstavnici vlasti, već narod. To se ne može kontrolisati.

Đeneralu bih i ja klicao...
klicali su na skupu koji je organizovala vlada Srbije i na kojem je govorio jedan ministar z te vlade i potpredsenica jedne od stranaka koje ucestvuju u vladi.
Ti klici niko ti ne brani ali ne mozes ocekivati da EU kaze posle toga super tek vam sad verujemo da Mladica hocete da 'apsite.
 
_Milanche_:
klicali su na skupu koji je organizovala vlada Srbije i na kojem je govorio jedan ministar z te vlade i potpredsenica jedne od stranaka koje ucestvuju u vladi.
Ti klici niko ti ne brani ali ne mozes ocekivati da EU kaze posle toga super tek vam sad verujemo da Mladica hocete da 'apsite.
Stani, klicali su i Gotovini u Hrvatskoj, pa su ga uhapsili. Zna se da se takve stvari mogu, i da će se, dogoditi. Mladić je za deo Srba heroj, i kao takvog ga vole i odaju mu priznanje.
To se ne može kontrolisati. A EU uvek traži dlaku u jajetu. Na kraju krajeva šta njih boli briga što par budala kliče ratnom zločincu. To se svuda dešava...
 
DeteSunca:
Stani, klicali su i Gotovini u Hrvatskoj, pa su ga uhapsili. Zna se da se takve stvari mogu, i da će se, dogoditi. Mladić je za deo Srba heroj, i kao takvog ga vole i odaju mu priznanje.
To se ne može kontrolisati. A EU uvek traži dlaku u jajetu. Na kraju krajeva šta njih boli briga što par budala kliče ratnom zločincu. To se svuda dešava...
ajde po treci put:
Nije probem sto su klicali nego je problem sto su klicali na skupu koji je odrganizovala vlada Srbije.Cim bude uhapsen kao sto se desilo i sa gotovinom nece vise niko postavljati to pitanje.Tu je razlika izedju Srbije i Hrvatske.
 
_Milanche_:
klicali su na skupu koji je organizovala vlada Srbije i na kojem je govorio jedan ministar z te vlade i potpredsenica jedne od stranaka koje ucestvuju u vladi.
Ti klici niko ti ne brani ali ne mozes ocekivati da EU kaze posle toga super tek vam sad verujemo da Mladica hocete da 'apsite.
uzas.
najezila sam se kada sam to videla na vestima :roll:
ko devedesete,daleko bilo...pobesnela rulja urla....tragedija.
de li ce ikada ova zemlja postati jedna od onih gde je politika ekstremno dosadna i gde nikog ne zanima preterano :shock:
ovo kod nas ko akcioni film :neutral:
 
To samo pokazuje da ti ljudi nemaju pojma zašto su u situaciji u kojoj su i da oni koji dođu iz Beograda tu ne dolaze da bi im pomogli već da bi ih iskoristili, za izbore, za referendum, zavisi šta je na "meniju".

Što nisu obišli Srbe u Prištini?

Čedomir Jovanović je jedini političar koji je obišao Srbe koji žive u Prištini i odneo im pomoć od kako je došao KFOR.Gde su ovi veliki Srbi radikali i njima slični da pomognu onima kojima je najbitnije. Lako je otići u Mitrovicu, pa ljudi iz Mitrovice kada idu na jug kažu "Idemo na Kosovo".
 

Back
Top