Neznam gde ovo da svrstam........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alehandra

Zainteresovan član
Poruka
185
.........ali bilo gde dobro.
U jutarnoj emisiji " Komsije" ili tako nesto cula sam da se u Sremskoj Mitrovici pojavila sehta ljudi.
Po prici kazu da su obouceni u crne mentile i da imaju otrov u zubima(verovali vi ili ne)koji pomcu nekog vraga stave na zube.
Kako oni kazu da su saznali da je od strane te sehte ubijena 9-ogodisnja i 17-godisnja devojcica kazu da su ugrizene(otrovom na zubima).
Ja se strasno plasim jer kako mi kuma kaze to se brzo siri!
 
eee....svakakvih mozgova ima,ali ti imas mnogo vecih psihopata,koji ubijaju na groznije nacine i veci broj zrtava,sto se njih ne plasimo,takvih ima i u nasem gradu,tih bolesnih umova.....nije bas da je neka uteha,ali dobro:)))mada sumnjam da je to tacno,za taj otrov,ali svakavih nas ima,pa cak i onh koji izigravaju vampire:)
 
Alehandra:
Ne samo meni celom mom razredu a mozda i drugim odeljenjima: :-|
Zar ti ne reche da idesh na filoloshki fax? :lol: :lol:

Bilo kako bilo, ako si punoletna, obavezno izadji na referendum u vikend, pa ti sekta sremachkih Marilin Mansona nece nishta. Ako nisi punoletna, onda se vracaj kuci pre 23h, ne pipkaj se sa dechacima i ne konzumiraj alkohol ili sokove koji su dugo stajali.

Ja te blagosiljam.
 
A jesi li se ikad zapitala kako uspeju u sopstvene zube da stave otrov koji moze da ubije coveka, a da se sami ne otruju??
Mislim da su to price za malu decu, mislim stvarno, sta ce sad da urade, nece se zaustaviti dok ne izgrizu svakog gradjanina Sbrije... :lol: :lol:
 
LePiaf:
Versko udruzenje koje okuplja ljude sa govornim manama.
idi bre...suze mi krenule
haha.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top