Ne pravi istu gresku 6 puta!!!

It's a bravery to...:
koliko puta ste rekli necete ponoviti istu gresku,ali...niste mogli da "odolite"
i kakva je greska u pitanju?
Da li se iko u stvari uci na greskama?
Ja ne vjerujem u to....

Aaaa! Sad kontam ;) hvala ti na podsecanju. Ali ja jos uvek nisam napravila istu gresku. I mislim da je vise necu napraviti. I nova prica koja se radja ima drugu dimenziju da se tako izrazim. Mislim da je pitanje koliko se ljudi menjaju, pa samim tim i sve ide drugacije. Ne verujem da se menjaju ali verujem da uce!! Pozdrav!! 8-)
 
NevenaBGD:
Aaaa! Sad kontam ;) hvala ti na podsecanju. Ali ja jos uvek nisam napravila istu gresku. I mislim da je vise necu napraviti. I nova prica koja se radja ima drugu dimenziju da se tako izrazim. Mislim da je pitanje koliko se ljudi menjaju, pa samim tim i sve ide drugacije. Ne verujem da se menjaju ali verujem da uce!! Pozdrav!! 8-)
Ne verujem ni da uce, a i ako uce to je jako sporo,namam ja za to vremena
...ali sto se ove teme tice, nisam razmisljala o nekoj odredjenoj situaciji, vec o svom zivotu i koliko puta sam istu gresku napravila....mnogo puta.Cisto me je interesovalo da li sa sama..
@NevenaBGD
ali tema se definitivno odnosi i na TU gresku
 
meni se to ne deshava.... deshva mi se da neko drugi kazhe "nemoj to radish, to je greshka..." al ja volim i onda kazhem "dobro, necu vishe..." pa ponovim....
a ono shto ja mislim da je gloopo ne uradim nijednom... il uradim jednom al se ne ponovi....
mislim.. dok imash potrebu da ponovish takozvanu greshq znachi da ti prija... pa makar i trenutno... ochigledno da ti posledica ne pada tako teshko dok radnju iznova ponavljash....
 
Ja sam sebi uvela pravilo"može dvaput, nikad triput".To će reći- dva puta mogu da ispadnem budala po istom pitanju, dva puta može ista osoba da me zajebe,dva puta mogu sama sebe- da zajebem, naravno,dva puta dajem šansu, dva puta mogu da se mirim s nekim, dva puta- ma šta god...ALI NIKAD TRI PUTA!
 

Back
Top