DIGITV ili TOTAL TV

DanijelVR:
pa kanale koje si naveo @schei bili su deo paketa od samog starta tako da jos uvek nista
ok ja sam mislio da su novi jer sam kod druga bio 15. pa onda 17. januara. 15-stog nisu bili aktivni, a 17-stog sam se iznenadio kad sam video film+ pa sam mislio da je uključen kao novi.

za gooorana film+ je na mađarskom sinhronizovan za sad bez prevoda.
 
Ugradili su mi DIGITV,ali naplatili su mi tiplove,srafove,6m koak.kable(ugradili su mi 16m) i cinceve koji idu na krajevima koak.kable sve to kostalo je 190din. zar je to moralo da se naplati?Da li je jos nekome to naplaceno?Kada ce se ustaliti neki program kako je obecano jer proso je 01.02.2007 do kada je bio rok?
 
sexmen:
Ugradili su mi DIGITV,ali naplatili su mi tiplove,srafove,6m koak.kable(ugradili su mi 16m) i cinceve koji idu na krajevima koak.kable sve to kostalo je 190din. zar je to moralo da se naplati?Da li je jos nekome to naplaceno?Kada ce se ustaliti neki program kako je obecano jer proso je 01.02.2007 do kada je bio rok?
Pa.. normalono da su ti naplatili, jer digi ne moze da zna kakav ti je zid (da li ima izolaciju, da li je blok ili cigla i sl.) tako da nije te tiplove i srafove slao u paketu. Dalje, daju ti do 10 m kabla a sve preko 10 m mora da platis? Da li te je mozda ta investicija skupo kostala? :roll: Za listu kanala pozovi 0700701701 tamo ces naci kompetentne osobe ;)
 
sexmen:
Ugradili su mi DIGITV,ali naplatili su mi tiplove,srafove,6m koak.kable(ugradili su mi 16m) i cinceve koji idu na krajevima koak.kable sve to kostalo je 190din. zar je to moralo da se naplati?Da li je jos nekome to naplaceno?Kada ce se ustaliti neki program kako je obecano jer proso je 01.02.2007 do kada je bio rok?
meni su sve to isto naplatili plus instalacija te kartice ,on mi kaze da bi ond cekao 2 nedelje da mi unstaliraju karticu.
 
pa niko od instalatera nesme da naplacuje montazu sem kabla ako je duzi od 10m i tipli i holsrafova ostalo se ne napacuje
u ugovoru im lepo stoji da uzet novac moraju da vrate a da digitv-u palte odredjenu sumu kao kaznu
neznam da li se nekom isplati da naplacuje montazu
naravno i dalje je sve besplatno
pozZ
 
ja ti preporučujem total
imam ga i sam i mogu ti reći da sam zadovoljan iako u početnom paketu ima dosta naših bezveznih kanala (palma, tv 5, super tv itd) ima i dobrih kao explorer, discovery, ng. trenutno sam uzeo i plus paket i ne sviđa mi se, sport ne pratim a film+,cinemania i tv 1000 imaju tako loše filmove da je to katastrofa. preporučujem ti početni paket, a ako ti nije žao para tu je HBO koji stvarno vredi uzeti.
 
ne bih se složio da Cinemania,Film+ i TV1000 imaju loše filmove, naravno nemaju blokbastere ali to nisam ni očekivao.....

ja nikad ne bih uzeo DigiTV Serbia, loša slika na kanalima, zvuk na Eurosportu zaostaje, slika pikselizuje usled niskog bitratea...
u tome je Total u prednosti, da napomenem u totalu je počela još jedna televizija TV Metropolis!

plus u digiju nema EPG, nema ni Teleteksta na kanalima... a što se tiče novih kanala , nije to lako ubaciti treba zakupiti TP a koliko mi je poznato da na Intelsatu1002 nema više slobodnih TP-a i ovo što su dobili, dobilu su od Makedeonaca uz neku muvažu.... zato je i A1 Plus tu :D

za detalje mozete pogledati na adresi _www.satelitskiforum.com

gradacija

1.TotalTV
2.DigiTV Hrvatska
***
7.DigiTV Srbija
 
Kod mene dileme nema, odlucio sam se za total tv, ali ... Pre mesec i malo više kontaktirao sam lokalnog dilera, posle toga zvao call centar i prijavio se za paket, pa na sajtu totaltv-a prijavio se
elektronski i ... Do dan danas jos nisam dobio paket.Ne znam vise sta da radim, ima li neko iskustva u tome i resenje za ovaj moj problem. Hvala, pozdrav!
 
ma uzmi total nećeš se zeznuti
ja jedino što sam se kod totala zeznuo je što ovaj mesec nisam uzeo hbo paket (puno znači subotom i nedeljom popodne kad na našim kanalima nema ništa da se gleda), ali se sledeći mesec sigurno neću zeznuti.
by the way
da li neko zna nešto novo o digiju, jel ima kakvih titlova,kanala uopšte ikakvih vesti.
 
Posto je bilo reci da ce DIGITV da sve sredi do 01.02.2007,pozvao sam posle toga call centar oni su rekli da se produzava rok do 01.03.2007,i koliko vidim da ni posle ovog roka nece biti nista...............hoceli neko ( mozda DanijelVR jer deluje mi najupucenije ) da mi kaze kakvo je stanj uvezi DIGITV-a jer ovo im je MNOGO LOSA REKLAMA za potencijalne klijente....................sada kada bih procitao ovakve komentare nikada nebih ugradio DIGITV-e
 
Stanje sa digijem je sledece
od 01.03 pocinje da se naplacuje instalacija opreme od korisnika cena je 790din sa pdv
sto se tice kanala ni oni sami neznaju sta ce biti i kako
mislim da je ovo veliko razocarenje za digitv jer pred dilere su izasli sa jednom pricom a danas je nesto sasvim drugo
PozZ
 
DanijelVR:
Stanje sa digijem je sledece
od 01.03 pocinje da se naplacuje instalacija opreme od korisnika cena je 790din sa pdv
sto se tice kanala ni oni sami neznaju sta ce biti i kako
mislim da je ovo veliko razocarenje za digitv jer pred dilere su izasli sa jednom pricom a danas je nesto sasvim drugo
PozZ
Podrzavam ovakvo misljenje, s tim sto bih da napomenem i da upozorim one koji jos uvek ,,ceznu'' za digi paketom da instalateri vec naplacuju 790,00 din sa pdv iako bi trebalo da naplata krene od 1. Marta. Vase je pravo da znate istinu :wink:
 

Back
Top