DIGITV ili TOTAL TV

sobzirom na proisecnu platu u srbiji treba ocekivatai da ce Total TV jos smanjiti cene svojih paketa i ukinuti naplatu montaze jer ce masa ljudi uzeti pre DigiTV. ako se DigiTV-u isplati da daje besplatnu opremu i montazu onda i Total TV moze jos da smanji cene svojih usluga jer stvarno deru .vodice se veliki rat izmedju ova dva opretatera. pooz.
 
prekjuce sam cekao za totaltv a juce sam uzeo digitv ZASTO ? zato sto kao neka fora kod total tv besplatna a ustvari nema ni veze pa onda neke ugovore ziv sam se preplasio toliko imaju neke rigorozne fore u tom ugovoru da me je to oteralo od njih?NPR ako u slucaju zakasnis sa uplatom do 25 placas 500 din ponovno ukljucenje ako neplatis 1 mesec 10000din kazna + sudski troskovi. digi tv mi je dao HUMAX risiver i antenu ako sam im rekao da imam sve namesteno i motorizovanu antenu, kao ma uzmi bre ovo kad ti se daje za DZ . Call centar radi normalno i uopste osoblje je prijatnije u DIGI TV ovi su mi nekako bezobrazni a za cene i da ne pricamo PINK pustio paket na total i sta sad treba da mu platim 1700dim za mesec
 
PINK od 1700din na 6 kanala TINA,MINA,CANA,JANA,KEBA ITD na 3 kanala KASANDRA ,LJOVISNA,ESMERALDA ITD i na jednom kana lu CRTACI ZA DECU i na jednom FILMOVI koje vrapci i golubi prepricavaju eto to je taj pink paket
 
evo,vako,imam i jedan idrugi paket.....
rezultat je da digi tv nije ni prineti total tv,4 domaca kanala,20 rumunskih i 5 stranih sa prevodom....
1.prevara od strane digi tv je da,pre sklapanja ugovora ne daju na uvid spisak kanal,navodno jos nije konacan,naravno da niko nebi sklopio ugovor kada bi znao kakvo djubre nude od kanala.....
2.prevara je navodni ugovor na 1 god.,ustvari ugovor se potpisuje na 2 god.

sve u svemu zadovoljan sam sa totalom, a digi tv mi sve vise mirise na take money and run....
 
opet gresis moj druze ugovor potpisujes na 1god a ono sto pise u ugovoru 2 godine odnosi se na to da ukoliko po isteku 1 godine ne raskines ugovor smatrace se da si i dalje korisnik digitv-a i to ti pise inicijalni rok
 
draxium1972:
evo,vako,imam i jedan idrugi paket.....
rezultat je da digi tv nije ni prineti total tv,4 domaca kanala,20 rumunskih i 5 stranih sa prevodom....
1.prevara od strane digi tv je da,pre sklapanja ugovora ne daju na uvid spisak kanal,navodno jos nije konacan,naravno da niko nebi sklopio ugovor kada bi znao kakvo djubre nude od kanala.....
2.prevara je navodni ugovor na 1 god.,ustvari ugovor se potpisuje na 2 god.

sve u svemu zadovoljan sam sa totalom, a digi tv mi sve vise mirise na take money and run....

Radi objektivnosti, treba reci da digitv i ne placas nista do februara (tako su bar rekli), pa mislim da do tada i ne mozes ocekivati neki specijalni kvalitet i broj kanala.

Ugovor se potpisuje na 1 godinu. To ti je 100% proverena informacija. Pricam ti iz licnog iskustva. Ako je kod tebe drugi slucaj, mislim da te je neko Z.

S obzirom da dajes primedbu na broj kanala (4 domaca, 20 rumunskih i 5 stranih sa prevodom), reci cu ti da nisu do gore pomenutog februara ni obecali drugcije. Tih 20 rumunskih ce ti i ovako ugasiti, od domacih pustice jos 2-3 kanala, a strani ce biti titlovani ili sinhronizovani. To ti pise u ugovoru.

I da sumiram:
Ili ti nisi ni video digi tv ili ti distributer nije lepo objasnio. Ja licno mislim da se radi o ovom prvom.

Pozdrav,
Dule.
 
prvo broj telefona za one koje neznaju je 011/360-2-360
drugo nemojte donositi ocene za nesto sto jos uvek nije u funkciji znaci sudicemo od febbruara
ja sam uzeo digi paket i smatram da je realniji od total mislim u ceni 30 kanala po ugovoru moraju da puste meni je najinteresantnije Discovery ,national geo,eurosport (simultani prevod) i spice platinum to za sada gledam a mislim da cu to gledati i od februara za 390 din jos nesto risiver sam dobio humax koji je perfektan jednostavan za rukovanje i brz sa 2500 free kanala i ne zaboravimo nece digi sada kod nas da namlati pare jer on radi uveliko SLOVACKA ,CESKA,RUMUNIJA,MADJARSKA,HRVATSKA pa sada i SRBIJA vise mi lici na prevaru TOTAL TV dok su vacarili za ove 10000 bilo je dobro e sada borba za opstanak
 
Meni su pre tri dana rekli za najvise sedam dana ali izgleda da ce to da potraje kako vidim iz vase price.

A sto se tice broja i vrste kanala, za 390 din je i ovo sto trenutno imaju ok. Total TV u osnovnom paketu nudi skoro isto to plus kanale koje i ovako gledate zemaljskim putem (RTS, Belle Amie, B92, itd) a sve to za 590 din. Ovo je ipak povoljnije sto se tice cene, a broj kanala verovatno moze samo da bude veci a nikako manji posto je ovo eksperimentalna faza emitovanja.

Da su Digi prevaranti, ne verujem da bi bili tako popularni u drugim delovima Evrope, gde ljudi imaju veci izbor nego ovde. Sto se tice Total TV-a, poslala sam im e-mail pre dve nedelje da ih pitam nesto u vezi risivera i jos mi nisu odgovorili. Toliko o njihovoj poslovnosti.
 
Travel Channel u Total TV paketu

--------------------------------------------------------------------------------

Srpski digitalni satelitski paket - Total TV od ovog ponedjeljka je proširio ponudu svojeg paketa sa jednim novim kanalom. Radi se o dugo najavljivanom i već očekivanom kanalu The Travel Channel. Travel Channel najpopularniji je kanal posvećen putovanjima i avanturi u Europi, a emitira se na 14 jezika.

Travel Channel u Total TV-u emitira se sa srpskim titlovima, a prema viđenom, radi se o teletekst titlovima na kojima još uvijek postoji problem sa našim dijakritičkim znakovima (znakovi čšžđš ne prikazuju se onako kako bi trebali). Kanal Travel Channel na službenim prijemnicima Total TV-a emitira se na programskoj poziciji 38, a svi ostali mogu ga pronaći na satelitu Eutelsat W2 na 16° istočno, na frekvenciji 11,428 GHz V, Symbol Rate 26700, FEC 5/6 Mpeg2 kodirano u sistemu NDS Videoguard.

Kanal je dio osnovnog (start) paketa.

Neovisno o uvrštavanju Travel Channela u paket, dealeri Total TV-a izvještavaju o iznimnom uspjehu koji je ta platforma uspjela postići u manje od deset dana. Naime, Total TV je za manje od 10 dana uspio prodati ili iznajmiti otprilike 6000 novih priključaka na svoj paket, a dobar dio novih priključaka pripisuje se akciji koju je Total TV pokrenuo od 15.12.2006 godine, a ona omogućava da se uz potpisivanje ugovora na 24 mjeseca najam službenog prijemnika ne naplaćuje.
info.dream-zone.info.forum
 

Back
Top