ЛДП изазива револт грађана Србије

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
27. oktobar 2006. | 10:50 -> 14:43 | Izvor: B92, Beta
Beograd -- Nepoznate osobe demolirale i opljačkale prostorije Liberalno-demokratske partije Stari grad, napadnut i NVO u Novom Pazaru.


Provalnici su iz prostporija Opštinskog odbora LDP-a odneli kompjuter sa svim podacima o članstvu i aktivnostima stranke, saopštila je ta partija. Lider LDP-a, Čedomir Jovanović, tvrdi da je u pitanju politički pritisak vladajuće koalicije na njegovu stranku zbog kampanje protiv referenduma. Jovanović ne veruje da je obijanje prostorija LDP-a samo izolovani kriminalni čin.

"Ne verujem u tu vrstu slučajnosti i ne verujem u koincidenciju koja dovede do zaključka da su 24 sata, u tri potpuno međusobno nespojive situacije, dese identični incidenti u Novom Pazaru, u Loznici i na Starom gradu, dan pre toga u Zemunu, u toku poslednje nedelje u Irigu su organizovane demonstracije ispred centrale LDP-a", ocenio je Jovanović.

"Ako je ovo kriminal, što nesumnjivo jeste, a da pri tom nema političku pozadinu, neka se pojavi policija i taj problem reši. Nijedan od prethodnih incidenata nije rešen onako kako bi morao biti rešen, što znači da oni koji su to radili nisu radili slučajno, već sa podrškom i pokrićem institucija, jer bi u suprotnom morali da odgovaraju", kaže Jovanović.

Napad na aktiviste NVO-a

Aktivisti nevladine organizacije "Urban-in", koji su lepili plakate sa pozivom na bojkot referenduma, napadnuti su u Novom Pazaru, saopštila je ta NVO.

U saopštenju se navodi da se napad dogodio sinoć i da je "aktiviste napalo pet nepoznatih lica". Ne precizira se, međutim, da li je u napadu bilo povređenih.

Ta NVO je izrazila protest zbog napada i navela da on predstavlja "gušenje drugačijih političkih stavova" u vezi sa donošenjem novog Ustava Srbije.
 
koji si ti kreten sa nazivom teme da covek ne poveruje njima obijene protorije i oni izazivaju revolt valjda su sami krivi to ti je isto ko kad bi ja napisao u naslovu teme" radikali izazivaju revolt gradjana Leskovca "pa su zato dobili utokom u glavu za sta su je li sami krivi po tvojoj izopacenoj logici :roll: .Znam da ti je tesko ali probaj malo da razmislis pre nego sto odvalis takvu glupost.
 
Sto si nervozan al bundy.
Vidis kako je lepo vreme danas. I sutra ce biti jos lepse... Sutra ce biti mao svezije. Danas je istina malo omorina. Pravo vreme da se podigne temelj drzave. Osim ako ti je drzava najveci protivnik :roll:
A ima i takvih. Ne znam samo kako posle ocekuju zastitu te iste drzave :lol: :lol: :lol:

A za to sto su im razbili radnju me zabole voda u levom kolenu.
 
al bundy, поређење не стоји. Док је на Радикале у Лесковцу насрнуо криминалац познат полицији, овде су у питању неповезани нападни на ЛДП у различитим деловима земље што показује да су ти напади последица опште огорчености грађана коју Чеда и њему слични изазивају својим ненормалним понашањем.
Ова тема је пре свега израз моје забринуитости за безбедност и будућност чедиста. Боље би било да се смире док не буде прекасно...
 
untouchable:
al bundy, поређење не стоји. Док је на Радикале у Лесковцу насрнуо криминалац познат полицији, овде су у питању неповезани нападни на ЛДП у различитим деловима земље што показује да су ти напади последица опште огорчености грађана коју Чеда и њему слични изазивају својим ненормалним понашањем.
Ова тема је пре свега израз моје забринуитости за безбедност и будућност чедиста. Боље би било да се смире док не буде прекасно...
Ovaj preti fizicki pristalicama LDP-a,sve do likvidacije.
 
untouchable:
al bundy, поређење не стоји. Док је на Радикале у Лесковцу насрнуо криминалац познат полицији, овде су у питању неповезани нападни на ЛДП у различитим деловима земље што показује да су ти напади последица опште огорчености грађана коју Чеда и њему слични изазивају својим ненормалним понашањем.
Ова тема је пре свега израз моје забринуитости за безбедност и будућност чедиста. Боље би било да се смире док не буде прекасно...
pa lepo je od tebe sto si tako brizan ali i taj kriminalac je gradjanin Srbije a i ovi sto su upali u prostorije i odneli komp se takodje mogu nazvati kriminalcima jer je to cisto kriminalno delo i nikome postenom ne bi palo na pamet da provaljuje u tudje prostorije i krade nesto iz njih osim ako nismo toliko poremetili sstem vrednosti da je to postala normalna rabota .
 
urospo:
Ne znam kako je u globalu, mogu samo da predpostavim, ali sam cuo od nekoliko ljudi iz razlicitih delova Srbije da ldp i njegove pristalice izazivaju revolt vecine gradjana, najblaze receno. Cesto i ne smeju da kazu ciji su, a ima i onih koji ih otvoreno napadaju, jure ih kad lepe plakate i sl.
jeste malo je i degutantno....juce u svrljigu neki jadnik iz nisa delio letke sa pozivom za bojkot,al se tu zadesila neka dva tipa i naterali ga da izuje patike....jadnik seo bos u nekog keca i pobego u Nis.....patike ostavio ispod kandalabera na trotoaru....ne da smrde nego i lokalne dzukele prelaze ulicu kada im se priblizi....popodne doso elektricar da na kandalaberu zameni sejalicu,al se okrenuo i zbriso...kaze dajte mi helikopter ili maknite onaj smrad....i sad kada vidite koliko se ljudi zrtvuju za svoju ideju bojkota....pa ceo zivot nije noge prao i patike izuvao....al je taj jadnik sad negde sretan...ima slobodne i provetrene tabane....jedino sta mora opet da lepi i duva plakate da zaradi za nove NIKE-patike....
 
urospo:
Apsolutno nema, protiv sam takvih stvari, iako razumem ogorcenje tih ljudi.
pa pazi,znam i ja na desetine ljudi ogorcenih na radikale & kompaniju ali nisu skloni nasilju...
mislim nije mi jasna sustina ove teme.
vest je bila postavljena tako da se prikaze nasilje nad aktivistima od strane neistomisljenika a ovaj lazov je provpostavio ovaj glup naslov i temu predstavio tako da izgleda kao da su zrtve krive a krivci jadni neduzni i isprovocirani.

taj isti bi sutra za silovanje,oslobodio optuzenog zbog provokativnog oblacenja gospodjice ili za ubistvo zene oslobodio muza zbog neredovnog pranja sudova od strane pokojne :roll:

sutina je da za ovakvce stvari nema opravdanja,a da samo ovaj manipulant od postavljaca teme ima sposobnosti i hrabrosti da vest lazno prikaze.
 
prosecno inteligentnih ljudi ima najvise...naucna cinjenica...
prosecno inteligentni ljudi ne mogu da ukapiraju da ovaj Ustav nece sacuvati Kosovo, i da se ne donosi zbog toga, kao ni da LDP nije protiv Ustava jer su protiv Kosova u Srbiji, nego da bi se za njih culo...
tako da...yebiga...
i sto kaze Banshee, to je stvar kulture...dokazano hijadu puta ko je tukao Otporovce i ko danas maltretira totalno bezopasne likove koji ne mogu da se brane...

a ovaj sto je postavio temu i nad time likuje, a tamo skace kada neko maltretira radikale...moze samo da se nazove ruznim imenom...recimooo...gnjidom...
 
Nexus 6:
prosecno inteligentnih ljudi ima najvise...naucna cinjenica...
prosecno inteligentni ljudi ne mogu da ukapiraju da ovaj Ustav nece sacuvati Kosovo, i da se ne donosi zbog toga, kao ni da LDP nije protiv Ustava jer su protiv Kosova u Srbiji, nego da bi se za njih culo...
tako da...yebiga...
i sto kaze Banshee, to je stvar kulture...dokazano hijadu puta ko je tukao Otporovce i ko danas maltretira totalno bezopasne likove koji ne mogu da se brane...

A ko si ti da dajes takve ocene? I na osnovu cega? Tvoja procena?
Sad ce neko da naidje i da kaze kako prosecno inteligentni ljudi bojkotuju ustav i ne kapiraju da ce ustav pomoci da sacuvamo KiM i onda bi se vteli u krug na 10 strana ove teme.
 
urospo:
Apsolutno nema, protiv sam takvih stvari, iako razumem ogorcenje tih ljudi.
Veliki deo aktivista SRS i clanova i simpatizara su ono sto se zove eksremisti koji su skoloni nasilju i mrznji prema svakom ko ne misli kao oni.Taj nazovi "ekstremni nacionalizam" je mrznja prma svakome ko ne misli kao oni i ko se od njih razlikuje pa bio on pripadnik druge nacije,religije ili bio srpbin razlicite polticke orjentacje sto oni nazivaju anti-srbin.
Kod ostalis stranka to je mnogo maznje izrazenoa kod nekih skoro i da ne postoji.
 
urospo:
A ko si ti da dajes takve ocene? I na osnovu cega? Tvoja procena?
Sad ce neko da naidje i da kaze kako prosecno inteligentni ljudi bojkotuju ustav i ne kapiraju da ce ustav pomoci da sacuvamo KiM i onda bi se vteli u krug na 10 strana ove teme.

i taj neko bi isto bio u pravu...LDPovci i svi oni koji veruju u te njihove price je isti takav...ne razmislja...
sta su clanovi LDPa imali da kazu onomad da li su Srbi bili u pravu da ne glasaju na Kosovu?
tad je glasanje njima bilo ok, a argument da ce se time dati legitimitet Albancima su odbacivali...
a sada glasanje nije ok, jer, kako kazu, se time daje legitimitet Kostunici...

koliko je inteligentan onaj ko kritikuje Ustav, jer "nije evropski", posle izjave "Evrope" da je Ustav dobar???

ali, ne radi se ovde samo o inteligenciji, nego i o kulturi...

suve cinjenice govore ko su dezurni batinasi, ko je tukao ljude tokom devedesetih, ko je pucao ljudima u glavu na mitinzima, kome su se politicki protivnici klizali o koru od banane, i slicno...
i nece mene neki partijski aparatcik i fanatik, poput postavljaca teme, praviti ludim...
 
veKsla:
jeste malo je i degutantno....juce u svrljigu neki jadnik iz nisa delio letke sa pozivom za bojkot,al se tu zadesila neka dva tipa i naterali ga da izuje patike....jadnik seo bos u nekog keca i pobego u Nis.....patike ostavio ispod kandalabera na trotoaru....ne da smrde nego i lokalne dzukele prelaze ulicu kada im se priblizi....popodne doso elektricar da na kandalaberu zameni sejalicu,al se okrenuo i zbriso...kaze dajte mi helikopter ili maknite onaj smrad....i sad kada vidite koliko se ljudi zrtvuju za svoju ideju bojkota....pa ceo zivot nije noge prao i patike izuvao....al je taj jadnik sad negde sretan...ima slobodne i provetrene tabane....jedino sta mora opet da lepi i duva plakate da zaradi za nove NIKE-patike....


:lol: :lol: :lol:

Svaka cast i ja sam juce isprozivao ovog lika sto je delio propagandni materijal LDP-a i ne samo ja nego jos 100 ljudi mu je jebalo mater u prolazu al ****** ljudi svasta pristaju da rade za pare :shock: :|
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top