EU podržava Ustav Srbije

BG5

Veoma poznat
Poruka
11.580
BRISEL – Evropska unija smatra da je usvajanje novog ustava Srbije pozitivan korak i da je time ispunjen deo kriterijuma za članstvo u Uniji, preneli su Tanjugu evropski diplomatski izvori, potvrđujući dosadašnje izjave visokih evropskih zvaničnika o najvišem pravnom aktu Srbije.
Novi ustav je ogroman korak ka integraciji u Evropu, jer se radi o ispunjenju kriterijuma za pridruživanje Evropskoj uniji, ocenio je Tanjugov izvor iz Saveta EU, dodajući da se u Briselu donošenje novog ustava ocenjuje i kao pozitivan korak diskontinuiteta s periodom Slobodana Miloševića.
 
26. oktobar 2006. | 09:05 -> 21:10 | Izvor: FoNet, Beta
Beograd, Kosovska Mitrovica -- Istraživanja pokazuju da u biračkom telu Srbije postoji potrebna podrška za potvrđivanje novog ustava, kažu u CESID-u.

Prema rečima predstavnika Centra za slobodne izbore i demokratiju Marka Blagojevića, istraživanja CeSID-a "nedvosmisleno pokazuju" da oko 3,6 miliona birača upisanih u spisak podržava novi ustav Srbije, ali da od tog broja neki ispitanici tvrde da će izaći sigurno, a neki verovatno.
 
2913_naslovna.jpg
 
dr hirurg:
За оно болдовано колега се сви слажу. И у Србији и ван ње. Зашто тога није било одмах после револуције, питање је за квиз.

Зато ште неможеш да се накрадеш и опљачкаш државу ако се бориш против криминала. Требало је седам годин акрасти и пљачкати, поставити своје људе на упражњена места у корумпираном систему па сада трабуњати о дисконтинуитету када си се накрао и попљачкао...

не мислим на тебе наравно, колега него на "демократске" лопове, то јест бивше "Социјалистичке" лопове, то јест бивше "Комунистичке" лопове...
 
kako se svaka dileja forumska,i izraziti protivnik evropejstva i americkog uticaja, lepi za eu i sad cim kazu nesto sto njima odgovara,iako ih inace pljuje na sav glas.
kako se zove ta osoba?
licemer,covek bez principa...mozda maloumnik?
gravljivac?lazov?
ne znam,nekako mi to ponasanje i dalje ostaje enigma...
 
Eraserhead:

То што су успели да напале радикале и друге шумаре да подрже устав, не мора да значи да је лош.
Радикали се ложе на декларацију из преамбуле, и обрезивање војвођанске аутономије.
Али превиђају да је нови устав бољи од постојећег, Коштуница их је дакле опет преварио и искористио.

И нисам сигуран да ти је то нека foolproof логика: "Онај је за то, према томе не ваља."
Да ли онда прихваташ и аргумент да пошто се Никола Самарџић који спава с мушкарцима залаже против устава, онда треба бити за?
 
RIKER: Referendum bez uticaja na status Kosova

Priština - Šef Unmika Joakim Riker izjavio je da referendum za novi Ustav Srbije neće imati nikakvog uticaja na proces definisanja statusa Kosova. Riker je juče posle sastanka s pregovaračkim timom Kosova rekao da se administracija Unmika fokusira samo na principe Kontakt grupe, izrečene posle susreta 20. septembra.

- Proces za status Kosova jasno je definisan u Rezoluciji 1244 UN i mandatu specijalnog izaslanika UN za status Kosova Martija Ahtisarija. Samo će ovaj proces definisati status Kosova. Referendum u Srbiji nema uticaja na status, ni sada, niti u budućnosti - rekao je šef Unmika.


:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Gde sam ja to cuo , da li od fudbalera, ili od tenisera....... :confused:
Da ce novi ustav sacuvati Kosovo??????? :confused: :confused: :confused:
 
BG5:
BRISEL – Evropska unija smatra da je usvajanje novog ustava Srbije pozitivan korak i da je time ispunjen deo kriterijuma za članstvo u Uniji, preneli su Tanjugu evropski diplomatski izvori, potvrđujući dosadašnje izjave visokih evropskih zvaničnika o najvišem pravnom aktu Srbije.
Novi ustav je ogroman korak ka integraciji u Evropu, jer se radi o ispunjenju kriterijuma za pridruživanje Evropskoj uniji, ocenio je Tanjugov izvor iz Saveta EU, dodajući da se u Briselu donošenje novog ustava ocenjuje i kao pozitivan korak diskontinuiteta s periodom Slobodana Miloševića.

Ако га европа признаје.
ЈА САМ ПРОТИВ. Онда сигурно нешто није дуре

nativeamericans-7.jpg
 
Banshee:
kako se svaka dileja forumska,i izraziti protivnik evropejstva i americkog uticaja, lepi za eu i sad cim kazu nesto sto njima odgovara,iako ih inace pljuje na sav glas.
kako se zove ta osoba?
licemer,covek bez principa...mozda maloumnik?
gravljivac?lazov?
ne znam,nekako mi to ponasanje i dalje ostaje enigma...
Jel ti to o meni?
 
markovozd...:
RIKER: Referendum bez uticaja na status Kosova

Priština - Šef Unmika Joakim Riker izjavio je da referendum za novi Ustav Srbije neće imati nikakvog uticaja na proces definisanja statusa Kosova. Riker je juče posle sastanka s pregovaračkim timom Kosova rekao da se administracija Unmika fokusira samo na principe Kontakt grupe, izrečene posle susreta 20. septembra.

- Proces za status Kosova jasno je definisan u Rezoluciji 1244 UN i mandatu specijalnog izaslanika UN za status Kosova Martija Ahtisarija. Samo će ovaj proces definisati status Kosova. Referendum u Srbiji nema uticaja na status, ni sada, niti u budućnosti - rekao je šef Unmika.


:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Gde sam ja to cuo , da li od fudbalera, ili od tenisera....... :confused:
Da ce novi ustav sacuvati Kosovo??????? :confused: :confused: :confused:


I bre koliki font, koliko confused smajlija... Mora da ti nije lako :lol:
 

Back
Top