Dragi moji....

da, ja hocu, no matter what..
ja pizdim, fali mi, pa pizdim u globalu, pa i on pizdi, pa ja bih i dalje ..ali tu nema dalje..mislim, sex je misaona imenica..
nemam pojma..ako me volish ebi me..ma nema ljubavi brez qrca, shta da ti kazem..
jeste..tripovi su prisutni..ali nevazni, ja se pitam shta ce biti za 10 god. umrecu bre..
pa konstantno mi fali, malo sam nervozna, pa se prenosi..
 
Devilishgirl:
muka mi je da ja budem inicijator..mushkarac treba da navali, to volim..
uf i ja... ja sam s jednim takvim izdrzala, ma ni mesec dana, pa tokom sexa sve mu smeta, te se nazuljao, pa chekaj svetlo, pa chekaj ovo, mislim ja se smorim... kaze on meni, dovoljno mi je 1 mesechno, ne znam shta je s vama zenama, sve ste napaljene non-stop... ja reko brate, ovo ne ide... i tako, sad smo drugari...
 
otkako sam ja nashla choveka koji me je ispunjavao u svakom pogledu, a njega ostavila, iako smo u tom trenutku znali da sam trudna..pa sam na kraju ostavila njega, da bih ponovo bila s njim.. nije zbog trudnoce.. uzmimo u obzir da je on mene ostavio pre oko godinu dana, pokajao se ..oprostila mu, bili zajedno..s tim shto je doshlo do velike promene u mom ponashanju prema svemu, njemu, vezi, nepoverenje i ostalo.. verovala sam da je za ceo zivot i bila ostavljena na cedilu, da umirem..na moru..choveche pricham istoriju..uglavnom sve ima svoje..
 
giovaniI:
Moj ti je savjet da uzmes i dobro se napijes neceg ljutog,...probaj,,...pa javi je li ti bolje.

mda, pametan savet, obzirom da je trudna...
elem, devil...mislim da si prilicno konfuzna...pitao sam te za trudnocu jer ja sam izbegavao dapridjem zeni kad je bila trudna...prvi put...trip u glavi..
 
Dirk:
mda, pametan savet, obzirom da je trudna...
elem, devil...mislim da si prilicno konfuzna...pitao sam te za trudnocu jer ja sam izbegavao dapridjem zeni kad je bila trudna...prvi put...trip u glavi..
...e da... to i ja mislim....
verujem da mnogi mushkarci imaju trip... neko vreme - krace ili duzze.... i shta si radio? jer ona htela, a ti nisi? i koje si izgovore davao?
 

Back
Top