Opet dvd

drago41

Primećen član
Poruka
589
Pogledao sam malopre temu kako titl divx u dvd sa neroom i cudi me zasto je tema zatvorena?
Tema kako ubaciti titl kada je nero u pitanju ne postoji na ovom forumu tj. ne postoji odgovor i ako je neko postavio (uradio sam dva filma i to nero odlicno odradi ali bez prevoda),
sto se tice onih 5 diskusija na temu kako titl divx na dvd (ne zelim nikog da vredjam) ni jedna nije zavrsena sa zadovoljavajucim hepiendom iste sam malopre sve pregledao a i nijedna se ne odnosi na rad sa neroom pa obzirom da postoji vise alata (programa) za ovakva pretvaranja smatram da je svaki alat posebna tema pa ih ne treba zakljucavati malo harikiram stvari ali moglo bi se uporediti kao kada bi tema za xp vazila i za ostale operativne sisteme pa kad neko pita za win 2000 reci da je to bilo naxp-u.
Jos se jednom izvinjavam i molim da se niko ne uvredi jer mi to nije namera!!!
 
Ajd, da prihvatim ovu sugestiju, nadam se da Agent nece imati nista protiv, i zamolio bih sve clanove koji budu postovali na ovu temu da budu odredjeniji prema temi koja je postavljena i se ne pise kojesta..

Hvala..
 
Evo mene prvog.
neznam kako da odradim titl sa nerom ali znam kako da odradim sa win avi convertorom i vob sub-om.Stavis film i prevod u jedan folder.film i prevod moraju da imaju isti naziv.pustis preko win avija da ti se prebacije u dvd.u treju ti se pojavi zelena strlica-to je znak da vob sub lepi titl na film koji win avi prebacuje u dvd.to sve se odradi na mom kompu(athlon 2800+,1gbram,6600gt)za nekih 30-35 min.evo moj doprinos a za Nero stvarno neznam bas bih voleo da neko objasni.pozdrav
 
WinAvi ne valja nista... Sest puta sam do sada probao Mpeg2 (sirovi mpeg) prebaciti u DVD, i uvek dobijem film sa zaje***im audiom... ili ovo kasni, ili ono rani... bezveze...
 

Back
Top