ko vas ovde nervira

  • Začetnik teme gost4654561
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mene takodje
ima i dobrih likova koji se trude da pomognu ali ima nekih koji samo nesto lupaju
na primer kad je skoro neko trazio da se objasni kako se pravi sajt jedan je napisao
2 glave luka....
nerviraju me takvi
ako oces da pomognes pomozi ako neces...
 
Jeste, nije stvar u nerviranju nego u tome da će forum da postane besmislen ako se na pomažemo uzajamno i delimo znanje.
Bio jednom jedan bogat Car i viškom para je na svoj dvor privukao pametne i darovite ljude koji su pomogli da njegova država procveta. Nažalost to nije Srbija jer su pametni otišli a ostali su samo Glupi i oni koji misle da su pametni što je još gore.
Prema tome ili podelimo ono malo što znamo ili zatvaraj forum (Srbiju).
 
Najvise me nervira ona baba gazdarica,samo o seksu prica,a rekla bih da je bas gadna.Nalazi ovde zrtve kao svi nesto ludi za njom.Kad je takva riba neka stavi svoju sliku da je vidimo kakva je.
 
marijanica:
Najvise me nervira ona baba gazdarica,samo o seksu prica,a rekla bih da je bas gadna.Nalazi ovde zrtve kao svi nesto ludi za njom.Kad je takva riba neka stavi svoju sliku da je vidimo kakva je.

devojciche ona to radi na podforumu lj&s.. i vezano je za temu... a shta ti pricash ovde na podforumu Web dizajn... e to mi nije jasno.... :roll:
 
neprilagodjena:
marijanica:
Najvise me nervira ona baba gazdarica,samo o seksu prica,a rekla bih da je bas gadna.Nalazi ovde zrtve kao svi nesto ludi za njom.Kad je takva riba neka stavi svoju sliku da je vidimo kakva je.

devojciche ona to radi na podforumu lj&s.. i vezano je za temu... a shta ti pricash ovde na podforumu Web dizajn... e to mi nije jasno.... :roll:
Greska,priznajem,ali priznaj da i tebe nervira ;
:oops:
 
a) Ovakva tema nema veze sa Web Design-om, zato ide u Svastaru
b) Nekima bi ovde trebalo kupiti knjigu Bonton, da nauce da ne govore o ljudima koje ne znaju. Gazdinka niti je baba, niti je ljigava, niti je mala, debela i bubuljicava kako su neki tvrdili. Dakle, dok nekog ne upoznate, ne sudite o njemu/njoj.

t.m.
 
Ne mogu da verujem :shock: Kakvo je to pitanje :?:
Ljudi smo,nismo svi od istog kalupa pravljeni, imamo razlicite stavove..Zasto bi me neko nervirao.
Nikad ne sudim o osobi dok je ne upoznam. Ne moze me iznervirati osoba koja ima drugacije misljenje o odredjenim stvarima.Znaci,iznervirati moze samo neciji odgovor.A to nikako nije isto. Pazi, nervira
me brat jer mi nije rekao Dobro jutro. Svasta :!:
Odrastite bar malkice.
 
bundeva:
bundeva me nervira
E da! Bundeva... :twisted: :D
giggles.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top