Dajte svoj komentar ...

cau-cau

Zainteresovan član
Poruka
222
Jer ste čitali današnji intervju onog seljačeta koje je zaradilo malo para i misli da je posisalo svu pamet - Stojakovića u Press-u. Pa šta on zamišlja da mu se klanja celo Košarkaški savez i cela Srbija da bi on razmislio da li da igra za reprezentaciju. Ma takav nam uobraženko i netreba, kad bolje razmislim svi ti otkazi NBA igrača su i krenuli su od njegovih hoću-neću. Da mu nije bilo Divca da ga forsira loptama niko ni ne bi čuo za njega, što ne napravi nešto od kada se Divac povuko ( možda jednu i odigra kako valja ali narednih devet nigde ga nema - jak mi je igrač ). U NBA i najgori igrač može da zaradi milionče, i moje prognoze su da za dve godine niko ga neće hteti a za jedno deset niko se neće ni setiti da je tamo igrao neki Stojaković. A o Divcu će i narednih pet pokoljenja pričati. Zato on treba da ljubi stope Divcu a usput i da zaboravi da postoji košarkaška reprezentacija Srbije jer takav uobraženi skot nam i ne treba u reprezentaciji
Pravi i jedini dokaz šta je pravi igrač i kako ostati čovek ( kad se zarade pare) a i da nije NBA sve najbolje je Bodiroga, i zato mu skidam kapu.
 
Nisam procitala intervju, ali o Stojakovicu vec par godina nemam lepo misljenje... On razmislja po principu igracu za reprezentaciju kada ja hocu, a ne kada me zovu... Vise nema, bar kod nas, igraca kao sto su bili Divac i Djordjevic, tu je samo Bodiroga... A i taj Stojakovic, dok je igrao za Sakramento sa Divcem nekoga su i zanimali rezultati, a sada kada je presao u Indijanu to nikoga ne zanima... Isto je sa Jaricem, ion je jedna uobrazena zvezda!
 
Ma Stojakovica i sve ostale zabole qurac bre za sve nas ovde ... vi mislite da oni dolaze da igraju ovde da bi im se nacija divila ??? hahahah .. ma daj bre ljudi budimo realni .. on za sezonu uzme toliko love da nemora da igra ceo zivot .... sta ce njemu da se lomi ovde kod nas koga treba da fascinira ... kad se njegove majce rodaju ko lude tamo u Americi ... sta ce mu Srbija tamo ga vole vise nego ovde ....

Da sam ja Stojakovic i ja nebi dosao da igram kad vidim ko sve vodi sport kod nas ... nema vise sporta ovde postace kao u Rusiji ... bice samo sportska politika a ne politika ...

Setite se kako nam je prosao predsednik sporta .. sa par metaka .... gde je tu sport i o cemu mi pricamo ???
 
Nitroglicerin:
Ma Stojakovica i sve ostale zabole qurac bre za sve nas ovde ... vi mislite da oni dolaze da igraju ovde da bi im se nacija divila ??? hahahah .. ma daj bre ljudi budimo realni .. on za sezonu uzme toliko love da nemora da igra ceo zivot .... sta ce njemu da se lomi ovde kod nas koga treba da fascinira ... kad se njegove majce rodaju ko lude tamo u Americi ... sta ce mu Srbija tamo ga vole vise nego ovde ....

Da sam ja Stojakovic i ja nebi dosao da igram kad vidim ko sve vodi sport kod nas ... nema vise sporta ovde postace kao u Rusiji ... bice samo sportska politika a ne politika ...

Setite se kako nam je prosao predsednik sporta .. sa par metaka .... gde je tu sport i o cemu mi pricamo ???


Zbog ovakvih i jesmo tu gde jesmo, koji misle samo mazni pare i rešio si sve probleme, košarka se nekad igrala iz ljubavi i eventualno za novi par Starki. I sve dok se gleda sve kroz lovu nama će biti sve gore i gore.
 
Прес нису новине, ја им ништа неверујем, обичан таблоид који сензационилистичким вестима жели да диже себи тираж, тако да све треба узети са резервом.
 
Nitroglicerin:
Ma Stojakovica i sve ostale zabole qurac bre za sve nas ovde ... vi mislite da oni dolaze da igraju ovde da bi im se nacija divila ??? hahahah .. ma daj bre ljudi budimo realni .. on za sezonu uzme toliko love da nemora da igra ceo zivot .... sta ce njemu da se lomi ovde kod nas koga treba da fascinira ... kad se njegove majce rodaju ko lude tamo u Americi ... sta ce mu Srbija tamo ga vole vise nego ovde ....

Da sam ja Stojakovic i ja nebi dosao da igram kad vidim ko sve vodi sport kod nas ... nema vise sporta ovde postace kao u Rusiji ... bice samo sportska politika a ne politika ...

Setite se kako nam je prosao predsednik sporta .. sa par metaka .... gde je tu sport i o cemu mi pricamo ???
Vidim mnogo si nervozan u poslednje vreme? Bljujes gde stignes... :-?
mada moram se sloziti sa svime sto si napisao.
 
Njega onaj debeli selektor nije ni pozvao da igra za reprezentaciju.
A o Stojakovicu nemam reci,stvarno me je razocarao.Da je on neki Srbin onda bi dosao ovde i dao bar 80% njegovih para za decu bez roditelja i bez krova nad glavom.Ja bi bar to uradio da sam na njegovom mestu.
 
Slazem se.Ne treba ga zvati vishe nikada pa da je i sam Dzordan....a nije.A i ako ga zovu on se netje odazvati jer je pichqetina.Precenjen igrach koji van preprezentacije dok ju je gurao Bodiroga apsolutno nikad nishta nije osvojio.Djubre.
 
cau-cau:
Jer ste čitali današnji intervju onog seljačeta koje je zaradilo malo para i misli da je posisalo svu pamet - Stojakovića u Press-u. Pa šta on zamišlja da mu se klanja celo Košarkaški savez i cela Srbija da bi on razmislio da li da igra za reprezentaciju. Ma takav nam uobraženko i netreba, kad bolje razmislim svi ti otkazi NBA igrača su i krenuli su od njegovih hoću-neću. Da mu nije bilo Divca da ga forsira loptama niko ni ne bi čuo za njega, što ne napravi nešto od kada se Divac povuko ( možda jednu i odigra kako valja ali narednih devet nigde ga nema - jak mi je igrač ). U NBA i najgori igrač može da zaradi milionče, i moje prognoze su da za dve godine niko ga neće hteti a za jedno deset niko se neće ni setiti da je tamo igrao neki Stojaković. A o Divcu će i narednih pet pokoljenja pričati. Zato on treba da ljubi stope Divcu a usput i da zaboravi da postoji košarkaška reprezentacija Srbije jer takav uobraženi skot nam i ne treba u reprezentaciji
Pravi i jedini dokaz šta je pravi igrač i kako ostati čovek ( kad se zarade pare) a i da nije NBA sve najbolje je Bodiroga, i zato mu skidam kapu.

moj komentar je da si kreten...
 
Пеђа је наш најбољи играч.Штета је ако неће да игра за репрезентацију.Не знам шта пише у Пресу,али ако неће да игра не мора.

Треба схватити и те НБА играче.Они имају врло напорне сезоне(додуше имају и ови у Европи),које су прилично дуге.Притисак на играче је сигурно велик.Примају много пара,па према томе то треба и одрадити...Потребан им је одмор.
Искрено,и ја бих дошао у ситуацију да одбијем репрезентацију,ако никако не бих имао одмора.
 
cau-cau:
Jer ste čitali današnji intervju onog seljačeta koje je zaradilo malo para i misli da je posisalo svu pamet - Stojakovića u Press-u. Pa šta on zamišlja da mu se klanja celo Košarkaški savez i cela Srbija da bi on razmislio da li da igra za reprezentaciju. Ma takav nam uobraženko i netreba, kad bolje razmislim svi ti otkazi NBA igrača su i krenuli su od njegovih hoću-neću. Da mu nije bilo Divca da ga forsira loptama niko ni ne bi čuo za njega, što ne napravi nešto od kada se Divac povuko ( možda jednu i odigra kako valja ali narednih devet nigde ga nema - jak mi je igrač ). U NBA i najgori igrač može da zaradi milionče, i moje prognoze su da za dve godine niko ga neće hteti a za jedno deset niko se neće ni setiti da je tamo igrao neki Stojaković. A o Divcu će i narednih pet pokoljenja pričati. Zato on treba da ljubi stope Divcu a usput i da zaboravi da postoji košarkaška reprezentacija Srbije jer takav uobraženi skot nam i ne treba u reprezentaciji
Pravi i jedini dokaz šta je pravi igrač i kako ostati čovek ( kad se zarade pare) a i da nije NBA sve najbolje je Bodiroga, i zato mu skidam kapu.
Да дам који коментар на ово твоје писање...
Мислим да си само љут и да ти је криво што Пеђа одбија(ако одбија) да игра за репрезентацију,јер и сам знаш да без њега нема добрих резултата.Он је,тренутно,алфа и омега наше кошарке.
Да би га разумео,пробај да се ставиш у његову позицију као НБА играча,и можда ти буде мало јаснија ситуација...Премор,жеља за родбином,жена,деца...
Иначе као што рекох...Пеђа је наш играч бр.1.После њега Радмановић...Ако нема бар једног од ове двојице у репрезентацији,нема чему да се надамо.
 
jedite_kod_Joa:
Пеђа је наш играч бр.1.После њега Радмановић...Ако нема бар једног од ове двојице у репрезентацији,нема чему да се надамо.

Za Pedju si u pravu 100%, ali Radman?!? U stvari, ne treba nam više ni Pedja sad kad se Luka Bogdanović raspucao :)
 
И ја бих се сложио да је новац код њих (горе набројаних) главни
покретач у животу $$$...
Жеља за одмором,деца,премор...?
То не може бити одговор...
Сетимо се ранијих година,све је то постојало и пре(премор,породица...) али је постојала
и љубав према роду и народу...
 
A sto to nemoze biti odgovor?

Kad se igralo EP '01 i SP '02 Stojakovic nije bio ozenjen niti je imao decu.

Pored toga, njemu je ovo proteklo leto bilo vazno da ostane zdrav jer je trebao potpisati veliki ugovor. I sad treba da rizikuje $60 miliona ugovor zbog igranja za reprezentaciju u kojoj se vise ne zna ni ko pije ni ko placa? Eno Gasola, on je najbolji primer. Igra na SP, povredio se, i sad propusta NBA. Sreca njegova pa je Gasol bio pod velikim ugovorom za narednih nekoliko godina inace sumnjam da bi i on igrao za reprezentaciju.

Pored toga, kad je Stojakovic bio povredjen i igrao pod inekcijama na EP '03 svi su ga kritikovali. Znaci on treba da odvoji celo leto, igra povredjen i na kraju niko to ne ceni?
 
Stojaković za MONDO: Šakoti odgovor na vreme
Subota, 9. decembar 2006. 13:16

Da li će prvu reprezentaciju Srbije u košarci na Evropskom prvenstvu u Španiji predvoditi naša najveća zvezda Predrag Stojaković znaće se tek sledeće godine.

Iako se u domaćoj štampi već mesecima nagadja kako je Pedjin povratak u reprezentaciju gotova stvar, Stojaković u ekskluzivnom intervjuu za MONDO kaže da trenutno ne razmišlja o nacionalnoj selekciji.

"Niti razmišljam na tu temu, niti sam bilo šta prelomio.Ja sam uvek za saradnju i ja uvek imam konkretne odgovore kada je nacionalna selekcija u pitanju. Prosto, u ovom momentu nije mi to na umu, razmišljam o mom novom klubu u NBA ligi i povredi koja me trenutno muči".

Upitan da li postoje šanse da ga zajedno sa Nenadom Krstićem i Darkom Miličićem gledamo na Evropskom prvenstvu u Španiji u pokušaju povratka reprezentacije u vrh svetske košarke, Stojaković za MONDO kaže:

"Naravno da postoje šanse da igram u Španiji. Ja ću, kada dodje vreme, razgovarati sa selektorom Draganom Šakotom i dati mu konktretan odgovor. Sezona je duga i tek je počela, ali budite ubedjeni da ću odgovor na ovo pitanje dati selektoru na vreme. Kada dodje vreme za ragovore, ja sam tu. Videćemo šta će biti, znate i sami kako je bilo ranije, ja zaista ne znam da li će opet kod nekih ljudi da proradi ego, ili ćemo se fokusirati na neke bitnije stvari".

Pedja Stojaković, propustio je poslednja tri velika takmičenja plavih - Olimpijske igre u Atini, EP u Beogradu i Svetsko prvenstvo u Japanu - i upravo u te tri godine, srpska košarka doživela je potpuni rezultatski i organizacioni krah, praćen sukobima igrača, trenera i rukovodilaca saveza.

Kompletan intervju u kojem je Stojaković, ekskluzivno za MONDO govorio o svom novom klubu u NBA ligi, Nju Orleansu, karijeri u Sakramentu, prijatelju Vladi Divcu, Crvenoj zvezdi i drugim temama možete pročitati u ponedeljak na ovim stranicima.

Moндо.
 
Najbolji trener koji je vodio reprezentaciju bio je Svetislav Pesic.
On je oterao indijancinu Radmanovica zbog banane,a kad bi nas on vodio na EP-u ne bi zvao ni Stojakovica-sta on misli da treba da ga mole da bi on igrao,mozda je on najbolji,ali koji ce nam najbolji kad nece da da ni svojih 10%.
Pravi uzor kako treba igrati za reprezentaciju su:
Bodiroga
Divac
Milojevic
Sale i ceo tim kome je bio kapiten 90-ih
 
Ne lupetaj.Niko ga nije kritikovao 2003.
Kritike su pochele od 2004.kada je pocheo da se ponasha kao razmazena nabedjena"zvezda" i nije hteo da dodje na pochetak nego na kraj priprema pred olimpijadu.Ajde i preko toga da se predje,a ono shto je uradio 2005. pred eurobasket kod nas je neshto najpodlije i najlicemernije shto chovek moze da uradi.Ej bre pa ako nemash motiv da igrash u tvojoj zemlji,onda necesh imati nikad.Jedino se slazem da ne treba da igra,tachnije ne treba ga ni zvati,da se zeyebava i ponizava drzavu svojim premishljanjem ko da je mlada a zna se u startu da nece igrati.Bilo je takvih piz.di i u SFRJ vreme,npr.Branko Skroce koji je u nekom intervjuu sam priznao da nije igrao za reprezentacju posle 25.jer ga je mrzelo...ali tada se to drugachije reshavalo a taj lik je u SFRJ prvenstvu imao prosek od 35 i vishe kosheva u sezoni..i ko sad zna za Branka Skrocea?Niko ko shto niko nece znati ni za ovog nasheg nabedjenog umishljenog lika.
 
Krikovanje je pocelo posle EP '03 kad smo ispali u 1/8 finala od Litvanije. Svi su ocekivali ponovo zlato (posle EP '01), tad je Vujosevic bio trener i pozvao je citav tim Partizana u reprezentaciju.
Stojakovic je igrao povredjen, ali je opet odvojio celo leto za reprezentaciju, a posle EP su ga svi kritikovali i govorili kako nije Bodiroga ...
 
Stojakovic je jedan klasican kreten i primer kuda ide danasl\nja kosarka...Covek koji je idol mnogima i,na cemu teze danasnji klinci:Biti pun para i bez mozga,da ne razmisljas ni o cemu...Kao sto se vidi i bez mozga mozes lepo da zivis...A sto se tice reprezentacije....Dokle god u njoj bude igrao Milicic,mozemo da imamo 3 Dzordana,takav minus niko ne bi pokrio(kakav Stojakovic)...
 

Back
Top