Пароле подршке Ратку Младићу

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Miting za ustav u K. Mitrovici
26. oktobar 2006. | 15:32 -> 19:52 | Izvor: B92, Beta
Kosovska Mitrovica -- Na mitingu u Kosovskoj Mitrovici građani su pozvani da izađu na referendum i glasaju za novi ustav.

Na mitingu su učestvovali predstavnici političkih stranaka iz Srbije - DSS-a, radikala, DS-a, SPS-a, Nove Srbije, kao i Srpskog nacionalnog veća severnog Kosmeta. Okupljeni su im, osim podrške, uzvratili i parolama da je “Kosovo deo Srbije” ali i mnogim drugim, između ostalog, i usklicima “Ratko Mladić”.

Pozivom na izlazak na referendum o novom ustavu, učesnici mitinga rekli su i da tim činom građani određuju i dalju budućnost Kosova.

"Okrenimo se u ta dva dana budućnosti, zaštitimo Kosovo i Metohiju i izađimo na referendum, kako bismo pokazali onima koji hoće da nam otmu ono što je naše, da je Kosovo i Metohija deo Srbije i da iza toga stoje svi građani naše zemlje”, kazao je na mitingu potpredsednik Demokratske stranke Srbije Aleksandar Popović.

Dodatne argumente za izalazak na referendum izneo je generalni sekretar Srpske radikalne stranke Aleksandar Vučić: "Da im pokažemo koliko nas je, da im pokažemo naše opredeljenje za slobodnu Srbiju. Živeli, braćo i sestre, živela Srbija!"

Skup je protekao mirno, a obezbeđivali su ga pripadnici Kosovske policijske službe i Kfora. Mitingu su prisustvovali i predsednik Glavnog odbora Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić, kao i predstavnici Demokratske stranke, Nove Srbije i Srpskog nacionalnog veća.
 
Pa za hapsenje Ratka Mladica mogu da se zalazu samo neki "Srbi" iz Beograda i slicnih gradova koji nisu osetili "blagodat" kontakta i zivota sa Bosnjacima, Hrvatima i Siptarima . A nije bagra osetila jer smo uvek bili tu mi Srbi sa juga Srbije , Bosne, Krajine da im branimo njihova pokondirena dupeta a oni su nam to vracali uvek izdajom nas Srba granicara i Srbije seme im se izdajnicko zatrlo :evil: :mad: :mad:
 
Chedo Kokardic:
Pa za hapsenje Ratka Mladica mogu da se zalazu samo neki "Srbi" iz Beograda i slicnih gradova koji nisu osetili "blagodat" kontakta i zivota sa Bosnjacima, Hrvatima i Siptarima . A nije bagra osetila jer smo uvek bili tu mi Srbi sa juga Srbije , Bosne, Krajine da im branimo njihova pokondirena dupeta a oni su nam to vracali uvek izdajom nas Srba granicara i Srbije seme im se izdajnicko zatrlo :evil: :mad: :mad:


Nije Chedo , ja sam iz bg-a, to je podmetačina od strane dece bivših pripadnika JNA i komunističke vlasti, jer ih frustrira podatak da ne znaju ni ko su, ni čiji su, a najmanje znaju odakle su!
Jedno znam Srbi nisu!
U bg-u je trećina građana iz lepe njihove...poreklom! Tu su se zadesili još kada ih je Aleksandar naselio....
Ne poznajem ni jednu mlađu osobu u bg-u koja nije za srpsku opciju!
 
Elvin:
kako se demokratska stranka srozala. strašno...


Srozala po cemu?

Juce sam tako isprozivao decka koji je ispred LDP-a delio one antiustavne letke kod mene na trgu. Prvo sam ga lepo isprozivao na foru "odakle LDP-u kao vanparlamentarnoj stranci pare za tako nesto, i ko to sve placa" a onda kad sam ga pitao kako moze da podrzava stranku z a nezavisnost Kosova samo je oborio pogled i pobegao sa lica mesta :D

Ja razumem da neko se zalaze za neku opciju, al da neko podrzava razbijanje sopstvene zemlje - e to ne mogu da razumem. Pogledajte recimo Hrvate , jel ima u Hrvatskoj makar jedan pojedinac da je ikada rekao "ma sta ce nam Krajina" ili nesto u tom fazonu? NEMA
 
Evo gledam ja juce specijalku na proevropskoj B92 i tako su nahvalili JSO, da me uopste ne cudi odakle tolika podrska ljudima koji su ucestvovali u ratnim operacijama.
Paz'te samo ove fraze "zvali su je kratko: JEDINICA", "Jedinica je reagovala munjevito", "Legija je znao sta je to puska, staje to Jedinica"...
Bice tema posvecena tome posle drugog dela.
 
Elvin:
kako se demokratska stranka srozala. strašno...
Ja sam zapanjen..........Shta im bi :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: ........Misim sa Vuchicem :shock: :shock: :shock: .........Hello, ima li koga
Bookcover_1b.jpg
 
Great Old One:
Ima onaj pank bend Trula koalicija, rece jedan kolega s foruma kako je taj sastav dobio svoje ime...
Nego, zanima me sta ces ti beskompromisan da uradis.

neću glasati na narednim izborima za ds...

Planiras prikljucenje nekoj od Cedinih teroristickih celija?

:D

ako ćete već toliko da tripujete i pljujete tog nesrećnog čedu, mogli biste to da radite zasnovano na nekim realnim osnovama...a ne ovakvim nebulozama...
 
Elvin:
neću glasati na narednim izborima za ds...

ako ćete već toliko da tripujete i pljujete tog nesrećnog čedu, mogli biste to da radite zasnovano na nekim realnim osnovama...a ne ovakvim nebulozama...

Za to sto neces glasati za DS i mene zabole trece oko :lol:

Sto se tice Cedaja sve je sam rekao:
Danas kada je država naš najveći protivnik, institucije najveća pretnja našim interesima

Imas u njegovoj Povelji Slobode :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Chedo Kokardic:
Srozala po cemu?

Juce sam tako isprozivao decka koji je ispred LDP-a delio one antiustavne letke kod mene na trgu. Prvo sam ga lepo isprozivao na foru "odakle LDP-u kao vanparlamentarnoj stranci pare za tako nesto, i ko to sve placa" a onda kad sam ga pitao kako moze da podrzava stranku z a nezavisnost Kosova samo je oborio pogled i pobegao sa lica mesta :D

Ja razumem da neko se zalaze za neku opciju, al da neko podrzava razbijanje sopstvene zemlje - e to ne mogu da razumem. Pogledajte recimo Hrvate , jel ima u Hrvatskoj makar jedan pojedinac da je ikada rekao "ma sta ce nam Krajina" ili nesto u tom fazonu? NEMA
au ***** ti misa kakav si opasan...:-)
 

Back
Top