Kako bezgresno voditi ljubav?

K

Kico32

Gost
]sta mislite o ljubavi izmedju dva partnera koja se vodi u snu?na primer muskarac voli jednu zensku osobu i vodi ljubav s njom u snu a takodje u isto vrijem i ona vodi ljubav s njim u snu.
da li je mogucno da se njihove duse zaiste susretnu u preko sna?


8) 8) 8) 8) :lol:
 
ZAMERILI STE MI DA PISEM VELIKIM SLOVIMA.NADAM SE SADA JE BOLJE?
sta mislite o ljubavi izmedju dva partnera koja se vodi u snu?na primer muskarac voli jednu zensku osobu i vodi ljubav s njom u snu a takodje u isto vrijem i ona vodi ljubav s njim u snu.
da li je mogucno da se njihove duse zaiste susretnu u preko sna? :lol: :lol: 8) 8) :lol:
 
Kico32:
sta mislite o ljubavi izmedju dva partnera koja se vodi u snu?na primer muskarac voli jednu zensku osobu i vodi ljubav s njom u snu a takodje u isto vrijem i ona vodi ljubav s njim u snu.
da li je mogucno da se njihove duse zaiste susretnu u preko sna?


8) 8) 8) 8) :lol:
Jeste! I mogucnost da se to desi je velika...Ako ona sanja rendaljku sa celim selom a ti isto to, definitivno ce se desiti, samo je pitanje vremena! E sad mozda mozesh da utichesh na nju da ne sanja bikove, jarce i avlijanere, a u tvom je interesu da ne sanjash zenske pripadnice seoske faune...Vezbaj!
:wink:
 
i sad idem prije nego što i ova vrlo ljepe i romantična tema postane bojno polje.dajte već napišite i svoja mišljenja a ne da neko kritizira rijeći nekog koje prije njega nešto napisao.kakav je to forum?tu se izražavaju mišljenja a možda neki oc vas ni nemaju nikakvo mišljenje o nićem.
 
zagrepčanka:
i sad idem prije nego što i ova vrlo ljepe i romantična tema postane bojno polje.dajte već napišite i svoja mišljenja a ne da neko kritizira rijeći nekog koje prije njega nešto napisao.kakav je to forum?tu se izražavaju mišljenja a možda neki oc vas ni nemaju nikakvo mišljenje o nićem.

?????????????????????????
 
Valjda Margott, maločas, pripita kako je vođenje ljubavi grešno. Da je pitanje nešto konkretnije postavljeno, tu bi se moglo šta odgovoriti, vjerovatno. Pa eto, improvizovaću da je postavljeno i odgovoriti...

Svakako da ima grešnih, ili mislim da ih je čak i većina, kada se zna da je teško (ili nemoguće) opstati pasioniran samo jedn(o)im partner(k)om. Ali, sve je to samo ljudski... Sumnjam da je toliko grešno da bi se smarali razmišljanjima ove vrste.

Kao dilema da li jesti nešto slatko u čemu je žuti a ne uobičajeni, manje zdraviji šećer... s aspekta prolaznosti...

(Nema veze da li je poređenje toliko prikladno.) :wink:
 
®:
Valjda Margott, maločas, pripita kako je vođenje ljubavi grešno. Da je pitanje nešto konkretnije postavljeno, tu bi se moglo šta odgovoriti, vjerovatno. Pa eto, improvizovaću da je postavljeno i odgovoriti...

Svakako da ima grešnih, ili mislim da ih je čak i većina, kada se zna da je teško (ili nemoguće) opstati pasioniran samo jedn(o)im partner(k)om. Ali, sve je to samo ljudski... Sumnjam da je toliko grešno da bi se smarali razmišljanjima ove vrste.

Kao dilema da li jesti nešto slatko u čemu je žuti a ne uobičajeni, manje zdraviji šećer... s aspekta prolaznosti...

(Nema veze da li je poređenje toliko prikladno.) :wink:
al dušo izgleda da nisi pročitao o čemu se radi jer je pitanje zbilja konkretno postavljeno a ne radi se o tome nego o vođenju ljubavi u snu kao efekt možda neke apstinencije u zbilji što zdravi ljudi ne mogu nikako da razumeju!
 
zagrepčanka:
®:
Valjda Margott, maločas, pripita kako je vođenje ljubavi grešno. Da je pitanje nešto konkretnije postavljeno, tu bi se moglo šta odgovoriti, vjerovatno. Pa eto, improvizovaću da je postavljeno i odgovoriti...

Svakako da ima grešnih, ili mislim da ih je čak i većina, kada se zna da je teško (ili nemoguće) opstati pasioniran samo jedn(o)im partner(k)om. Ali, sve je to samo ljudski... Sumnjam da je toliko grešno da bi se smarali razmišljanjima ove vrste.

Kao dilema da li jesti nešto slatko u čemu je žuti a ne uobičajeni, manje zdraviji šećer... s aspekta prolaznosti...

(Nema veze da li je poređenje toliko prikladno.) :wink:
al dušo izgleda da nisi pročitao o čemu se radi jer je pitanje zbilja konkretno postavljeno a ne radi se o tome nego o vođenju ljubavi u snu kao efekt možda neke apstinencije u zbilji što zdravi ljudi ne mogu nikako da razumeju!

OK. prihvatam... moj propust...

Ali svejedno mislim isto u smislu nepotrebnog zadržavanja na takvim stvarima... JER, ŠTA SVE MOŽE LJUDIMA PASTI NA PAMET!

Apstinencija u stvarnosti koja uslovljava virtuelnu satisfakciju... (valjda tako nekako)
Pa, zar nijesmo svi krcati takvim intelektualnim i emocionalnim relacijama?
Izvinio bih se ako je i ovo bila digresija... :oops:
 
ne uzimaj me u usta..rekla sam da vodjenje ljubavi ne moze da bude greshno.....ako si ti mozda mislio na neki brzopotezni blud to je neshto drugo...ja sam prichala o VODJENJU LJUBAVI!
ako znash shta je to,onda znash da ono samo po sebi ne moze da bude greshno...ako je iskreno,naravno...ostalo je apsurd...
 
Margott:
ne uzimaj me u usta..rekla sam da vodjenje ljubavi ne moze da bude greshno.....ako si ti mozda mislio na neki brzopotezni blud to je neshto drugo...ja sam prichala o VODJENJU LJUBAVI!
ako znash shta je to,onda znash da ono samo po sebi ne moze da bude greshno...ako je iskreno,naravno...ostalo je apsurd...
Izvini, ali još jedared te (pri)uzeh u usta, neću više...
Mislili ne mislili... suviše apstraktno područje za razumijevanje, poklapanje mišljenja itd.

A zbilja nijesam mislio na bilo šta u domenu degutantnog. :wink: Svakako, izvini!
 
®:
zagrepčanka:
®:
Valjda Margott, maločas, pripita kako je vođenje ljubavi grešno. Da je pitanje nešto konkretnije postavljeno, tu bi se moglo šta odgovoriti, vjerovatno. Pa eto, improvizovaću da je postavljeno i odgovoriti...

Svakako da ima grešnih, ili mislim da ih je čak i većina, kada se zna da je teško (ili nemoguće) opstati pasioniran samo jedn(o)im partner(k)om. Ali, sve je to samo ljudski... Sumnjam da je toliko grešno da bi se smarali razmišljanjima ove vrste.

Kao dilema da li jesti nešto slatko u čemu je žuti a ne uobičajeni, manje zdraviji šećer... s aspekta prolaznosti...

(Nema veze da li je poređenje toliko prikladno.) :wink:
al dušo izgleda da nisi pročitao o čemu se radi jer je pitanje zbilja konkretno postavljeno a ne radi se o tome nego o vođenju ljubavi u snu kao efekt možda neke apstinencije u zbilji što zdravi ljudi ne mogu nikako da razumeju!

OK. prihvatam... moj propust...

Ali svejedno mislim isto u smislu nepotrebnog zadržavanja na takvim stvarima... JER, ŠTA SVE MOŽE LJUDIMA PASTI NA PAMET!

Apstinencija u stvarnosti koja uslovljava virtuelnu satisfakciju... (valjda tako nekako)
Pa, zar nijesmo svi krcati takvim intelektualnim i emocionalnim relacijama?
Izvinio bih se ako je i ovo bila digresija... :oops:
ljepo si to rekao.nekom je to normalno a neko to ne može zamisliti ali svakom se to može desit od nas da se voljene osobe sanjaju kako se vodi ljubav i to je sigurno divno.bolje i to nego razne gluposti sanjat.svi to imamo u sebi ali više možda senzitivnije osobe.
 

Back
Top