Kako bezgresno voditi ljubav?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Kako bezgresno voditi ljubav?

Kico32
    Guest

Podrazumevano Kako bezgresno voditi ljubav?

]sta mislite o ljubavi izmedju dva partnera koja se vodi u snu?na primer muskarac voli jednu zensku osobu i vodi ljubav s njom u snu a takodje u isto vrijem i ona vodi ljubav s njim u snu.
    da li je mogucno da se njihove duse zaiste susretnu u preko sna?

8) 8) 8) 8)

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

Podrazumevano

a da kupis neke bolje naocare :?

Kico32
    Guest

Podrazumevano

ZAMERILI STE MI DA PISEM VELIKIM SLOVIMA.NADAM SE SADA JE BOLJE?
    sta mislite o ljubavi izmedju dva partnera koja se vodi u snu?na primer muskarac voli jednu zensku osobu i vodi ljubav s njom u snu a takodje u isto vrijem i ona vodi ljubav s njim u snu.
    da li je mogucno da se njihove duse zaiste susretnu u preko sna? 8) 8)

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ovako je najbolje 8)

Poznat Jandrla (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Re: Kako bezgresno voditi ljubav?

Citat Original postavio Kico32
    sta mislite o ljubavi izmedju dva partnera koja se vodi u snu?na primer muskarac voli jednu zensku osobu i vodi ljubav s njom u snu a takodje u isto vrijem i ona vodi ljubav s njim u snu.
    da li je mogucno da se njihove duse zaiste susretnu u preko sna?

8) 8) 8) 8)
    Jeste! I mogucnost da se to desi je velika...Ako ona sanja rendaljku sa celim selom a ti isto to, definitivno ce se desiti, samo je pitanje vremena! E sad mozda mozesh da utichesh na nju da ne sanja bikove, jarce i avlijanere, a u tvom je interesu da ne sanjash zenske pripadnice seoske faune...Vezbaj!
    :wink:

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ajde prestanite da ne bi lockovao....

uzgred, ko hoce da cita sasavo slovo neka krene da citira ono sto ne moze da procita (zbog boje ili velicine fonta)... ucitava se nova strana sa normalnim tekstom

najgora
    Guest

Podrazumevano

bilo bi lepo da je moguce, ali nije...

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

od kad je greshno voditi ljubav?

zagrepčanka
    Guest

Podrazumevano

moguće je,moguće!pogotovo ako je dvoje povezano da sanjaju jedno drugo i to slične stvari.od vođenja ljubavi nadalje.dešava se.

zagrepčanka
    Guest

Podrazumevano

možda su odvojeni iz nekih razloga a žele bit zajedno i tad se njihove duše nađu u snu u najintimnijem obliku-vođenja ljubavi.ono što ih definitivno spaja.

zagrepčanka
    Guest

Podrazumevano

i sad idem prije nego što i ova vrlo ljepe i romantična tema postane bojno polje.dajte već napišite i svoja mišljenja a ne da neko kritizira rijeći nekog koje prije njega nešto napisao.kakav je to forum?tu se izražavaju mišljenja a možda neki oc vas ni nemaju nikakvo mišljenje o nićem.

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

Citat Original postavio zagrepčanka
    i sad idem prije nego što i ova vrlo ljepe i romantična tema postane bojno polje.dajte već napišite i svoja mišljenja a ne da neko kritizira rijeći nekog koje prije njega nešto napisao.kakav je to forum?tu se izražavaju mišljenja a možda neki oc vas ni nemaju nikakvo mišljenje o nićem.
    ?????????????????????????

zagrepčanka
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio ®
    ?????????????????????????
    eto ga na!šta rekoh?

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

Ej, mojne da misliš da je to dovoljno za provociranje nečijeg mišljenja. Prosto, čudim se toj isključivosti. Čemu?

zagrepčanka
    Guest

Podrazumevano

koje je tvoje mišljenje o toj temi R?jesi li ti to doživio?ja sam čula za više primjera teko nećeg.

zagrepčanka
    Guest

Podrazumevano

koje je tvoje mišljenje o toj temi R?jesi li ti to doživio?ja sam čula za više primjera teko nećeg.

zagrepčanka
    Guest

Podrazumevano

Ej, mojne da misliš da je to dovoljno za provociranje nečijeg mišljenja. Prosto, čudim se toj isključivosti. Čemu?
    kaj?ne razumeme?

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

Valjda Margott, maločas, pripita kako je vođenje ljubavi grešno. Da je pitanje nešto konkretnije postavljeno, tu bi se moglo šta odgovoriti, vjerovatno. Pa eto, improvizovaću da je postavljeno i odgovoriti...

Svakako da ima grešnih, ili mislim da ih je čak i većina, kada se zna da je teško (ili nemoguće) opstati pasioniran samo jedn(o)im partner(k)om. Ali, sve je to samo ljudski... Sumnjam da je toliko grešno da bi se smarali razmišljanjima ove vrste.

Kao dilema da li jesti nešto slatko u čemu je žuti a ne uobičajeni, manje zdraviji šećer... s aspekta prolaznosti...

(Nema veze da li je poređenje toliko prikladno.) :wink:

zagrepčanka
    Guest

Podrazumevano

treba se već uvest reda u ovaj forum! :wink: :wink:

zagrepčanka
    Guest

Podrazumevano

Valjda Margott, maločas, pripita kako je vođenje ljubavi grešno. Da je pitanje nešto konkretnije postavljeno, tu bi se moglo šta odgovoriti, vjerovatno. Pa eto, improvizovaću da je postavljeno i odgovoriti...

Svakako da ima grešnih, ili mislim da ih je čak i većina, kada se zna da je teško (ili nemoguće) opstati pasioniran samo jedn(o)im partner(k)om. Ali, sve je to samo ljudski... Sumnjam da je toliko grešno da bi se smarali razmišljanjima ove vrste.

Kao dilema da li jesti nešto slatko u čemu je žuti a ne uobičajeni, manje zdraviji šećer... s aspekta prolaznosti...

al dušo izgleda da nisi pročitao o čemu se radi jer je pitanje zbilja konkretno postavljeno a ne radi se o tome nego o vođenju ljubavi u snu kao efekt možda neke apstinencije u zbilji što zdravi ljudi ne mogu nikako da razumeju!

zagrepčanka
    Guest

Podrazumevano

ako dvoje ne može nikako jedno do drugog to je vrlo ljepi oblik zamjene a i ne može da se zatrudni.(ne govorim iz osobnog iskustva)

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

al dušo izgleda da nisi pročitao o čemu se radi jer je pitanje zbilja konkretno postavljeno a ne radi se o tome nego o vođenju ljubavi u snu kao efekt možda neke apstinencije u zbilji što zdravi ljudi ne mogu nikako da razumeju!
    OK. prihvatam... moj propust...

Ali svejedno mislim isto u smislu nepotrebnog zadržavanja na takvim stvarima... JER, ŠTA SVE MOŽE LJUDIMA PASTI NA PAMET!

Apstinencija u stvarnosti koja uslovljava virtuelnu satisfakciju... (valjda tako nekako)
    Pa, zar nijesmo svi krcati takvim intelektualnim i emocionalnim relacijama?
    Izvinio bih se ako je i ovo bila digresija... ops:

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

ne uzimaj me u usta..rekla sam da vodjenje ljubavi ne moze da bude greshno.....ako si ti mozda mislio na neki brzopotezni blud to je neshto drugo...ja sam prichala o VODJENJU LJUBAVI!
    ako znash shta je to,onda znash da ono samo po sebi ne moze da bude greshno...ako je iskreno,naravno...ostalo je apsurd...

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

Citat Original postavio Margott
    ne uzimaj me u usta..rekla sam da vodjenje ljubavi ne moze da bude greshno.....ako si ti mozda mislio na neki brzopotezni blud to je neshto drugo...ja sam prichala o VODJENJU LJUBAVI!
    ako znash shta je to,onda znash da ono samo po sebi ne moze da bude greshno...ako je iskreno,naravno...ostalo je apsurd...
    Izvini, ali još jedared te (pri)uzeh u usta, neću više...
    Mislili ne mislili... suviše apstraktno područje za razumijevanje, poklapanje mišljenja itd.

A zbilja nijesam mislio na bilo šta u domenu degutantnog. :wink: Svakako, izvini!

zagrepčanka
    Guest

Podrazumevano

OK. prihvatam... moj propust...

Ali svejedno mislim isto u smislu nepotrebnog zadržavanja na takvim stvarima... JER, ŠTA SVE MOŽE LJUDIMA PASTI NA PAMET!

Apstinencija u stvarnosti koja uslovljava virtuelnu satisfakciju... (valjda tako nekako)
    Pa, zar nijesmo svi krcati takvim intelektualnim i emocionalnim relacijama?
    Izvinio bih se ako je i ovo bila digresija... ops:
    ljepo si to rekao.nekom je to normalno a neko to ne može zamisliti ali svakom se to može desit od nas da se voljene osobe sanjaju kako se vodi ljubav i to je sigurno divno.bolje i to nego razne gluposti sanjat.svi to imamo u sebi ali više možda senzitivnije osobe.

Slične teme

1. gde voditi voljenu osobu za 1 maj?
    Autor asuss u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 27.04.2009., 03:27
  2. Vlada SPS-DS ce nas voditi u nove ratove
    Autor ptica-trkacica u forumu Politika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 11.07.2008., 01:55
  3. da li ce SRS voditi srbiju ....
    Autor adem_ks u forumu Politika
    Odgovora: 10