Velika Srbija-jedini spas?
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 169

Tema: Velika Srbija-jedini spas?

Domaćin giovaniI (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Velika Srbija-jedini spas?

Mislim da je porazavajuce do kako niskih grana je nas Srbe kao narod doveo novi svjetski poredak.Rasparcani smo po Krajini,Republici Srpskoj,Srbij,Crnoj Gori,djelu Makedonije,...i jos nas ponizavaju.DO KADA JOS,pitam se,gdje je kraj?
    Izlaz je u svesrpskom jedinstvu i Rusiji.Vazno je da znamo ko smo i sta je nase,kuda idemo.
    Velika Srbija treba da bude cilj i vizija. :-)

Iskusan Kaa (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Velika Srbija-jedini spas?

...Dole kapa matori - lagao bih te ako bih rekao da to nisu i moji vlazni snovi...ali prihvati realnost,prsli smo kao nijedna generacija pre nas i sad ima da cutimo i lizemo rane....a ako Bog da,mozda ne ja ili ti (ne znam koliko godina imas) ali nasa deca dozivece to....

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pa nas problem je sto smo oduvek imali nesposobne politichare....komunizam je iskoristjen za stvaranje propagande o tzv."velikosprskom hegemonizmu"kao nechemu najgorem i pravdanjem svega losheg od drugih kroz "branjenje" od toga....a takvo stanje je nasha i samo nasha krivica.....nekad su nas unishtavali komunisti danas to zele Radikali i Cheda izmedju kojih po samodestruktivnom potencijalu nema apsolutno nikakve razlike.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Vidim da prekodrinskoj braci nije dosta sto su dobili po pi*ci 95. u Hrvatsakoj i Bosni nego bi opet ispocetka . nemojte ljudi vise ako za boga znate na kraju ce nas stvarno ostati za pod sljivu.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio giovaniI
    Mislim da je porazavajuce do kako niskih grana je nas Srbe kao narod doveo novi svjetski poredak.Rasparcani smo po Krajini,Republici Srpskoj,Srbij,Crnoj Gori,djelu Makedonije,...i jos nas ponizavaju.DO KADA JOS,pitam se,gdje je kraj?
    Izlaz je u svesrpskom jedinstvu i Rusiji.Vazno je da znamo ko smo i sta je nase,kuda idemo.
    Velika Srbija treba da bude cilj i vizija. :-)
    Шта ти то значи ВЕЛИКА СРБИЈА ??? Треба да знаш да чим тако нешто напишеш значи да имаш претензије НА НЕКУ ТЕРИТОРИЈУ КОЈА НАМА НЕ ПРИПАДА. Ту манипулацију СРС-а са паролом "велика Србија" уопште не подржавам јер има само КОНТРАЕФЕКТЕ.

Србија треба да буде онолика колико јој то омогућава СИЛА ПРАВА а не глупе пароле које за резултат могу имати ПРАВО СИЛЕ.

Свакако да сви народи теже да живе у једној држави - поготово Срби који су
    исецкани у мале новокомпоноване квази-државице - али одустани од ове глупе
    пароле.

За сада треба да будемо презадавољни тиме што можемо потписивати споразуме
    О СПЕЦИЈАЛНИМ ВЕЗАМА са браћом која су путем права силе остала ван Србије.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: Velika Srbija-jedini spas?

Citat Original postavio Kaa
    ...Dole kapa matori - lagao bih te ako bih rekao da to nisu i moji vlazni snovi...ali prihvati realnost,prsli smo kao nijedna generacija pre nas i sad ima da cutimo i lizemo rane....a ako Bog da,mozda ne ja ili ti (ne znam koliko godina imas) ali nasa deca dozivece to....
    Nisam ja mator.82 sam godiste,iz Hercegovine sam i boli me kad vidim sta nam se desava.Moramo zbiti redove,braco Srbi.

Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Enfroz2891.
    Pa nas problem je sto smo oduvek imali nesposobne politichare....komunizam je iskoristjen za stvaranje propagande o tzv."velikosprskom hegemonizmu"kao nechemu najgorem i pravdanjem svega losheg od drugih kroz "branjenje" od toga....a takvo stanje je nasha i samo nasha krivica.....nekad su nas unishtavali komunisti danas to zele Radikali i Cheda izmedju kojih po samodestruktivnom potencijalu nema apsolutno nikakve razlike.
    Nisi u pravu,jer izmedju srpskih radikala i Cede IMA RAZLIKE.dA IMA PRAVA I PRAVDE,ZAPADNI TRABANTI KAO STO SU CEDA I BEBA BILI BI ODAVNO NA ROBIJI.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Nisam ja mator.82 sam godiste,iz Hercegovine sam i boli me kad vidim sta nam se desava.Moramo zbiti redove,braco Srbi.
    Наравно да треба да учинимо СВЕ да ако икако можемо ЗБИЈЕМО РЕДОВЕ. Нису наши непријатељи случајно срочили изреку од које их хвата самртни страх :
    НЕ ДАЈ БОЖЕ ДА СЕ СРБИ СЛОЖЕ ! 8-)
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy
    Vidim da prekodrinskoj braci nije dosta sto su dobili po pi*ci 95. u Hrvatsakoj i Bosni nego bi opet ispocetka . nemojte ljudi vise ako za boga znate na kraju ce nas stvarno ostati za pod sljivu.
    Mi smo preko Drine ostali svoji na svome i nismo zaboravili ko smo i sta smo,nama je Srbija u srcu i u dusi i uvjek ce biti.
    A pogledaj ko nas je sve napadao i sa kim,...

Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita
    Шта ти то значи ВЕЛИКА СРБИЈА ??? Треба да знаш да чим тако нешто напишеш значи да имаш претензије НА НЕКУ ТЕРИТОРИЈУ КОЈА НАМА НЕ ПРИПАДА. Ту манипулацију СРС-а са паролом "велика Србија" уопште не подржавам јер има само КОНТРАЕФЕКТЕ.

Србија треба да буде онолика колико јој то омогућава СИЛА ПРАВА а не глупе пароле које за резултат могу имати ПРАВО СИЛЕ.

Свакако да сви народи теже да живе у једној држави - поготово Срби који су
    исецкани у мале новокомпоноване квази-државице - али одустани од ове глупе
    пароле.

За сада треба да будемо презадавољни тиме што можемо потписивати споразуме
    О СПЕЦИЈАЛНИМ ВЕЗАМА са браћом која су путем права силе остала ван Србије.
    Nije to "NEKA teritorija",...natopljena je ona nasim znojem,suzama i krvlju.

Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Наравно да треба да учинимо СВЕ да ако икако можемо ЗБИЈЕМО РЕДОВЕ. Нису наши непријатељи случајно срочили изреку од које их хвата самртни страх :
    НЕ ДАЈ БОЖЕ ДА СЕ СРБИ СЛОЖЕ ! 8-)
    tO JE JEDINI IZLAZ.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Mi smo preko Drine ostali svoji na svome i nismo zaboravili ko smo i sta smo,nama je Srbija u srcu i u dusi i uvjek ce biti.
    zar ne mislis da nerealne ideje o "Velikoj Srbiji" i dovele do svega ovoga?
    uostalom, ako nisi zaboravio ko si sta, i ako ti je srbija u src i dusu, zasto te onda boli kada vidis sta se desava?
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

pa jeste to tacn ali niste ni vi bili cvecke mada je za to sve kriv pokojni zlikovac sto pod lipom trune koji vas je huskao i podbunjivao a pogotovo Srbe iz Hrvatske a onda ih je ostavio mirno na milost i nemilost Hrvatima pa je tako 5. avgusta kada je Knin padao RTS prenosio Cirkus iz Monte Karla a za pad Glamoca,Drvara,Mrkonjica,Jajca i ostalih gradova nismo ni znali niti se nesto Srbijanska vlast potresla zbog toga a velike srpske patrote su izasle na puteve i prodavale izbeglicama u koloni sendvice za 5 mraka a litar benzina za 10 tako da ti je Ceda pogresna adresa za prituzbe jer je tada verovatno pusio gandzu i pio pivo ispred radnje.

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

velika Srbija je sto reko kolega eremita cista manilulacija SRS...

Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Velika Srbija-jedini spas?

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    zar ne mislis da nerealne ideje o "Velikoj Srbiji" i dovele do svega ovoga?
    uostalom, ako nisi zaboravio ko si sta, i ako ti je srbija u src i dusu, zasto te onda boli kada vidis sta se desava?
    Pa je si li ti zadovoljan to ovim sto vidis u Srbiji:iz dana u dan je manja i suromasnija. :???:

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

zadovoljniji sam nego kada sam gledao kolonu tenkova na autoputu kako idu na ratiste...
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Iskusan Kaa (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    103

...Lose protumaceno - "Matori" je uzrecica - mislio sam da si mladji...a samo bih jos hteo da dodam da jesi u pravu za nase jedinstvo,ali batali Ruse...jedino u sebe i to kako odigramo sledecu partiju,mozemo da se pouzdamo...

Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: Velika Srbija-jedini spas?

Citat Original postavio al bundy
    pa jeste to tacn ali niste ni vi bili cvecke mada je za to sve kriv pokojni zlikovac sto pod lipom trune koji vas je huskao i podbunjivao a pogotovo Srbe iz Hrvatske a onda ih je ostavio mirno na milost i nemilost Hrvatima pa je tako 5. avgusta kada je Knin padao RTS prenosio Cirkus iz Monte Karla a za pad Glamoca,Drvara,Mrkonjica,Jajca i ostalih gradova nismo ni znali niti se nesto Srbijanska vlast potresla zbog toga a velike srpske patrote su izasle na puteve i prodavale izbeglicama u koloni sendvice za 5 mraka a litar benzina za 10 tako da ti je Ceda pogresna adresa za prituzbe jer je tada verovatno pusio gandzu i pio pivo ispred radnje.
    Nisi u pravu:mi Srbi preko Drine bi i bukvalno pomrijeli od gladi da nije bilo tog istog Milosevica i mi to dobro znamo da cjenimo.Njemu neka je laka crna zemlja i pokoj udsi,slava mu i hvala.
    Ne mislis valjda tom logikom da je onaj nesretni Milanovic iz RTS-a kriv za pogibiju ljudi u zgradi televizije,a da je zlikovac Havijer Solana "milosrdni andjeo".

Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: Velika Srbija-jedini spas?

Citat Original postavio Kaa
    ...Lose protumaceno - "Matori" je uzrecica - mislio sam da si mladji...a samo bih jos hteo da dodam da jesi u pravu za nase jedinstvo,ali batali Ruse...jedino u sebe i to kako odigramo sledecu partiju,mozemo da se pouzdamo...
    Mislim da grijesis,pa jedino nas jos ti Rusi nisu bombardovali,zar ne? pozz :razz:

Iskusan Kaa (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    103

...ti cenis lik i delo Zlobe :?...

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Pa je si li ti zadovoljan to ovim sto vidis u Srbiji:iz dana u dan je manja i suromasnija. :???:
    Не бригај, веруј да ће се Србија дићи из прашине и блата у коме се заглибила, ВЕРУЈ !

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Не бригај, веруј да ће се Србија дићи из прашине и блата у коме се заглибила, ВЕРУЈ !
    hoce za 10 godina ako ne bude krupnih promena u politici...

Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ja vjerujem i zivim za taj dan.

Ističe se untouchable (avatar)
    Učlanjen
    22.04.2003.
    Reputaciona moć
    0

Управо су само крупне промене у политици једина шанса Србије. Само РАДИКАЛНИ заокрет у односу на ову поданичку, неспособну, демагошку клику на власти у Србији може усправити и Србију али и српски народ у ексј-ју републикама, насилно одвојен од матице

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Који народ у екс републикама колега? Ако мислите на РС слажем се, али ако мислите на Хрватску и Словенију, тамо нема шта да се усправи.

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Srbija bez kosova je spas
    Autor Kroasan u forumu Politika
    Odgovora: 248
    Poslednja poruka: 27.07.2011., 14:02
  2. Srbija Srbima!!! Velika Srbija!!!
    Autor branko.bl u forumu Politika
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 04.04.2008., 20:41
  3. Velika Srbija