vizitkarte
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: vizitkarte

Početnik
    Učlanjen
    26.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up vizitkarte

Nije moje da hvalim druge ali porucio sam vizit karte pre tri dana putem interneta
    www.vizitkarte.net i danas dolazi lik i donosi mi ih na adresu. Nisam se toliko iznenadio sto mi ih je doneo vec sto je za tri dana bilo gotovo a imajuci lose iskustvo sa stamparima
    koji uvek nesto lazu i mazu ovo je za mene bilo svetsko cudo u pravom smislu reci. I na kraju da platim coveku iste te vizitke (misleci da ce me ta dostava kostati kako svetog Petra kajgana) kaze on meni za dostavu netreba nista e tek su me onda odusevili i zato preporucujem svima www.vizitkarte.net

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: vizitkarte

kakva neverovatna koincidencija, glavni covek vizit karte neki Zlatko:

KONTAKT: Zlatko, +381 (0) 63 548 403, +381 (0) 65 548 403 3,

a ti: zlaja73

Pa dobro zlajo ili zlatko, kad ste već uradili lepo sajt, šta će vam ovako tupava priča
    Inače, ne bih nikad naručivao štampu bilo čega, pa ni običnih vizit karti, putem neta, kad štampam volim da sa štamparijom i dizajnerom pogledam i pregledam sve, saslušam sugestije, prihvatim ili ne prihvatim izmene, pogledam i odobrim pre puštanja u štampu8)

Početnik
    Učlanjen
    26.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa sve to sto ti hoces da uradis kada pravis vizit karte moze da se uradi isto putem neta
    ti dajes okvirni zahtev oni izrade salju ti idejno resenje ti odobravas ili ne i tako dok se ne dovede do onoga sto si ti zeleo.

Kako si lukav provalio si me ti bi mogao da budes pandur (samo oni resavaju ovakve "prevare)
    pa ja da sam nesto mislio lose registrovao bih se drugacije

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio zlaja73
    Nije moje da hvalim druge ali porucio sam vizit karte pre tri dana putem interneta www.vizitkarte.net i danas dolazi lik i donosi mi ih na adresu.
    [font=Verdana]Od samog sebe si poručivao i onda ti komentari koji su usledili nisu jasni? :shock:[/font]

Obećava Mr. Del boy (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Zlatko, sajt si vrlo lepo uradio, ali ako vec zelis da se reklamiras, kontaktiraj marketing krstarice i sa njima se dogovori oko postavke banera.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •