mali brat...

sta mislite o ideji?


  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
e, aj se igramo malog brata.. nedelju dana nominujemo, onda nominovane bacimo na anketu, glasamo nedelju dana i ko dobije najmanje glasova - ostavimo ga dve nedelje na forumu... jel 'ocete?
 
Ja ću biti Velika sestra
e142.gif
 
sviđa mi se ideja, al- de pojasni to malo!

Možda može da se razradi priča. Predlog..
Otvoriš više tema.
Prva tema- prijave (svako se samo jednom može prijaviti, ograničiti broj),

Druga tema- zadaci koje mali brat daje samo prijavljenima, tu mogu svi davati predloge - koje zadatke je moguće rešavati na forumu (matematičke, gramatičke, mozgalice, zagonetke..)

Treća tema- nominacije, glasaju svi sa foruma, u obliku ankete, za one koji nisu izvršili zadatak izbacivanje (mora se razraditi)

Naći način da se pobednik nagradi! (u saradnju sa moderatorima)

ma, pustite me da maštam..
 
a lepa ti masta... ali... ja ne mogu to... a ako neko 'oce, podrzacu ga u svemu... joj... kako je ovo dobra tema... ne znam samo ko je smislio ovako dobro... stvarno... ha haha... a to sam ja... znam da ste provalili... a i da niste, sad sam vam rek'o... mali brat naredjuje da idete i da jedete nesto... slatko... a moze i slano... a moze i da se ne jede nista... ako niste gladni....
 
eh... to je valjda to cuveno domace vaspitanje... nesto sto imas ili nemas... i nije samo do roditelja... sve i da se na glavu okrene, slon zirafa ne moze da bude... niti neki ljudi zanimljivi... ma kakvu titulu imali... a sad... da li je misljenje obostrano? to cu vec zadrzati za sebe... (to je ono kucno vaspitanje o kome pricam... ;))
 

Back
Top