Egipat

lily-sid:
..leleee seko... :shock: ...sto je tebe sunce zveknulo... :wink: ... de malko odi vamo kod mene u ladovinu....izdivani mi celu storiju...ne moram ni krstarit Nilom, sve znam sta ce bidnuti... :lol:
...a ono o xxxxx casi "soka"...psssssssst...nemo da te neko cuje, oma ce te strpat u isti kos s opijum i sa mnom.... :lol:

Za malo, pa da zaboravim - juče :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..
i danas ponovo dok čitam: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..prava si..
 
sumadinac5:
Sta ima novo u Egiptu?Da li imaju problema sa terorizmom vise ili manje i gde je najveca frka?Da li ima nade da se smire i nateraju na poslusnost Afrikanci?

A šta ti zamišljaš, da su Afrikanci roblje, pa da ih neko treba da utera u tor?
Bolje počisti u svojoj kući.
 
Ma ljudi sta je vama u Egiptu je Super vratio sam se pre 20 dana josh uvek sam mislima tamo bilo je super.140km od Hurgade El kusir hotel Redison SAS Usluga na vishem nivou.dash im dolar na caj dva dana samo za tobom trckara ko shtene.ishli smo na ekskurziju sa kvadrociklami po pustinji.i sa beduinami pili caj.Na jahti ronili korale slikali. E zamalo zenu da prodam za 5 kamile i 10 kg zlata i shta bi radio sa kamilama.Tako shto drushtvo ko hoce da se oslobodi od zene i josh ako je plavusha direktno u Egipat mozda se isplati putovanje.shalu na stranu ici cu opet a i nije skupo?????
 
sumadinac5:
Sta ima novo u Egiptu?Da li imaju problema sa terorizmom vise ili manje i gde je najveca frka?Da li ima nade da se smire i nateraju na poslusnost Afrikanci?

U Egiptu sve po starom dobro obicaju....a sto pitas? :shock:

Terorista ima... :twisted: ...svuda... okolo.... :twisted: ...dovoljno je da samo trepnes... i gotov si!!!! Naravucenije: Ne trepci!!! Ni za zivu glavu!!! :lol: :lol: :lol:
....a mogu se smiriti na razne nacine.... mogu....a-haa....taja to resio davnih dana...hehehe.... a i ja sa sejama... ;) :lol: :arrow: :razz:
...i tako sad smo svi veliki drugari... :lol: ..i svi se mnogo volemo.... :lol:
... i terorisemo sve koji nam dodju u posetu....znas to nam je slabost iz proslog zivota... :twisted:
 
lily-sid:
U Egiptu sve po starom dobro obicaju....a sto pitas? :shock:

Terorista ima... :twisted: ...svuda... okolo.... :twisted: ...dovoljno je da samo trepnes... i gotov si!!!! Naravucenije: Ne trepci!!! Ni za zivu glavu!!! :lol: :lol: :lol:
....a mogu se smiriti na razne nacine.... mogu....a-haa....taja to resio davnih dana...hehehe.... a i ja sa sejama... ;) :lol: :arrow: :razz:
...i tako sad smo svi veliki drugari... :lol: ..i svi se mnogo volemo.... :lol:
... i terorisemo sve koji nam dodju u posetu....znas to nam je slabost iz proslog zivota... :twisted:


Dobro jutro, sele...ko kanda smo se dobro rasporedile, ti drugu, a ja treću smenu,,, ;-)
 
sumadinac5:
Opasni ste vi Afrikanci,nikad covek ne zna sta spremate.Sa vama mora samo cvrsto.Terorizam je zlo,terorizam je u porestu u Africi,znaci Afrika je zlo.

Aha...evo već sam stavila peruške na glavu i banane oko struka...a sekirče vitlam...u pravcu Šumadije, pa ti vidi..di ćeš..JUPITER...ti dođe dobar azil...al' stićiću te..sa sve terorizmom..brzinom svetlosti..
 
angel 021:
Aha...evo već sam stavila peruške na glavu i banane oko struka...a sekirče vitlam...u pravcu Šumadije, pa ti vidi..di ćeš..JUPITER...ti dođe dobar azil...al' stićiću te..sa sve terorizmom..brzinom svetlosti..

..a mogu li, sele, ja biti indijanka, a? :shock:
..mnogo mi se svidjaju....sa sve peruskama...ili amazonka? ;) :lol: :twisted:
..hmm...ma jok...ja cu biti crnogorka, pak cu stati izmedju Vas ki UMPROFOR!!! :lol: :lol:
 

Back
Top