pomoc molim vas

trebatje ti neka capture ili vivo grafichka kartitza.....

ako to imash treba ti npr. Adobe Premiere tipa 6.5RT.......a od kablova.... treba ti neki kabl koji ima scart na jednom kraju a na drugom kraju chincheve ili babanice u zavisnosti od toga ...scart mora da ti bude out..... retzi koju grafiku imash pa da ti kazem..... ili idi na

www.kanibal.co.yu i kod njih se raspitaj.... oni prave kablove i mogu da ti naprave shta zelish... a i nisu skupi.... nalaze se na novom beogradu......
 
luk skaywaker:
dali je 9200 ta kartica.
Verovatno nije. Treba ti kartica sa video ulazom, obično je obeležena sa "VIVO". Takođe, trebaće ti mnogo strpljenja, prostora na HDD-u, procesorske snage i procesorskog vremena.

Ako želiš da prebacuješ sa VHS-a na DVD i spreman si da platiš oko 250din/h snimljenog materijala, javi mi se privatnom porukom da te uputim kome da se javiš. Veruj mi da se isplati, ja sam to radio sam ali sam shvatio da je bolje kad ti to neko uradi na profi opremi jer na kompjuteru to uzima previše živaca i vremena dok se sve ne podesi kako treba. (A i moraš da kupuješ VIVO ili TV karticu (sa video ulazom) ako je već nemaš)
 

Back
Top