PITANJE ZA ARHITEKTE

T

TEANO

Gost
MOLIM NA KOM SAJTU BIH MOGLA NACI PROJEKTE MALIH KUCA SA BAZENOM? HVALA (treba mi nesto u savremenom arhitektonskom stilu-fotografija ili nacrt kuce-vikendice do 100 kvm, sa montaznim bazenom, sa umutrasnjim planom i dimenzijama.
IMA LI NEKO KO BI MI TO MOZDA URADI0 I POSLAO POSTOM, PLACAM POUZECEM ILI PREKO POSTE.
Ako ste raspolozeni za saradnju javite svoj e-mail da vam opisem sta me zanima.
 
hvala na ideji, ali mi treba neko kome bih ja tacno objasnila sta hocu, a da mi uradi projekat. da li ima neko iskustva sa takvim projektnim biroima koji se oglasavaju u beogradu, i nude i usluge uknjizenja (u mom slucaju radi se o placu u blizini beograda, hocu da od male vikend - kucice napravim kucu za stanovanje)
 
e treba da razdovjiš dve stvari iako su povezane:
1.projektovanje
2.knjizenje
onako kako ti opisujes svoje zelje je negde blizu onoga sto se zove projektnim zadatkom. Za takav rad zaboravi razne biroe u kojima sede zanatlije i samo kopiraju projekte iz kataloga. E sad... za pravilno resenje ideje treba ti strucnjak. U pravilu je to arhitekta, ali ne mora da bude. Znaci projektant. A to ti je kao psihijatar. Nemoj samo da uzmes "velicinu", nekoga ko ce se postaviti iznad tebe i diktirati ti njegov pogled i njegova resenja. Treba ti tacno ono sto si i sama kazala: neko ko ce te saslusati pazljivo, objasiti sta je moguce a sta nemoguce i onda odraditi zanatski.
za knjizenje ti treba neko ko ima veze u opstini, odnosno zna sheme i dileme.
 

Back
Top