PITANJE ZA ARHITEKTE
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: PITANJE ZA ARHITEKTE

TEANO
    Guest

Podrazumevano PITANJE ZA ARHITEKTE

MOLIM NA KOM SAJTU BIH MOGLA NACI PROJEKTE MALIH KUCA SA BAZENOM? HVALA (treba mi nesto u savremenom arhitektonskom stilu-fotografija ili nacrt kuce-vikendice do 100 kvm, sa montaznim bazenom, sa umutrasnjim planom i dimenzijama.
    IMA LI NEKO KO BI MI TO MOZDA URADI0 I POSLAO POSTOM, PLACAM POUZECEM ILI PREKO POSTE.
    Ako ste raspolozeni za saradnju javite svoj e-mail da vam opisem sta me zanima.

Početnik
    Učlanjen
    21.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano kuca sa bazenom

Tek danas vidjeh vaše pitanje, pa ako ste još zainteresovani nema problema.Kompletan idejni projekat sa 3D prezentacijom košta 3e po kvadratu.
    Moguće je i bez 3D,onda košta 2e.
    Projekat se radi u skladu sa Vašim željama i sugestijama.
    Moja adresa: sutonja2003@yahoo.com
    Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma to je vise nego lako. U nekom pretrazivacu ukucaj home plan, home design, blue print ili sl. i naci ces dosta planova. Istina da su uglavnom americki, drvena konstrukcija i to, ali su ideje super.

teano-
    Guest

Podrazumevano

hvala na ideji, ali mi treba neko kome bih ja tacno objasnila sta hocu, a da mi uradi projekat. da li ima neko iskustva sa takvim projektnim biroima koji se oglasavaju u beogradu, i nude i usluge uknjizenja (u mom slucaju radi se o placu u blizini beograda, hocu da od male vikend - kucice napravim kucu za stanovanje)

Početnik
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e treba da razdovjiš dve stvari iako su povezane:
    1.projektovanje
    2.knjizenje
    onako kako ti opisujes svoje zelje je negde blizu onoga sto se zove projektnim zadatkom. Za takav rad zaboravi razne biroe u kojima sede zanatlije i samo kopiraju projekte iz kataloga. E sad... za pravilno resenje ideje treba ti strucnjak. U pravilu je to arhitekta, ali ne mora da bude. Znaci projektant. A to ti je kao psihijatar. Nemoj samo da uzmes "velicinu", nekoga ko ce se postaviti iznad tebe i diktirati ti njegov pogled i njegova resenja. Treba ti tacno ono sto si i sama kazala: neko ko ce te saslusati pazljivo, objasiti sta je moguce a sta nemoguce i onda odraditi zanatski.
    za knjizenje ti treba neko ko ima veze u opstini, odnosno zna sheme i dileme.

teano-
    Guest

Podrazumevano

tacno i da li postoji takav u Beogradu? ja da objasnim on da predlozi i da napravimo kucicu u cvecu???

Slične teme

1. OPREMA ZA ARHITEKTE
    Autor UnaMay u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 31.08.2006., 16:17
  2. za buduce ARHITEKTE!!!
    Autor big l u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2006., 00:23
  3. Nesvakidašnje pitanje za Arhitekte
    Autor Novcic_u_fontani u forumu Tehničke nauke
    Odgovora: 1