Koliko vremena...?

Пази, долазиш на неку журку...пењеш се степеницама...испред стана са неким друштвом стоји ОН! Први пут се видите, али вам се погледи закуцају један у други! На журци се тражите очима....Осетиш да је обострано, лептирићи лудују у стомаку....ух...

И тако то би....да не детаљишем....8-)
 
carolina 212:
Neko moze da mi se svidi na prvi pogled, ali da bih se zaljubila potrebno je da provedem neko veme upoznavajuci tu osobu, nekih mesec, dva, tri..., nisam zaljubljive prirode

Sta u tvom vokabularu znaci ''biti zaljubljive prirode''?
U mom znaci da se ne zaljubljujem cesto,ali kad naidje taj neki,joooj pa ne treba mi vise od desetak dana!;)
 
Hellen:
Пази, долазиш на неку журку...пењеш се степеницама...испред стана са неким друштвом стоји ОН! Први пут се видите, али вам се погледи закуцају један у други! На журци се тражите очима....Осетиш да је обострано, лептирићи лудују у стомаку....ух...

И тако то би....да не детаљишем....8-)

E to mi se desilo sa deckom poslednjim-dugogodisnjim.
Ali bogme desila mi se i ona kako to zovu ''fatalna privlacnost'''!!!
Znas ono kad ga ugledas i zanemis,naravno osecaj je obostran ;) ,ali kompletno i dok ga ne osvojis iz glave ti izbiti nece! 8-)
Uh,to osvajanje ,ako se oduzi,moze bas da umara! :lol:
 
U mom vokabularu to znaci da mi je potrebno dosta vremena da neku osobu ucinim delom svog zivota, ne padam na udvaranja..., tesko me fascinirati,osvojiti, ali zato kad neko uspe..., e onda je sve skroz drugacija prica
 
odmah znam da li mi se neko svidja, ali da li cu se zaljubiti zavisi od vise stvari. recimo da je potrebno neko vreme, vise susreta, mesec, dva, tri...
zato uvek i kazem svidja mi se na prvi pogled il otkinula sam, a ne zaljubvila sam se na prvi pogled...
 
Hehe, to mi se desilo jednom u životu, mislim to zaljubljivanje na prvi pogled, ali bre kako je to iblo davnooo...
Hm, pa i nije toliko. :?
Svejedno, "navizirala sam ga", doslovno :lol: i dok njega nisam videla nisam bila zainteresovana za muški rod.
Bila na praksi i videla ga, i on video mene, posle toga me je malo jurio...
Ali to je jedna tužna priča :(

Od tada niko mi se nije na taj način dopao i mislim da neće. Nekako mi se čini da se to "prerasta". Ali stvarno.
I mislim da to više, jednostavno, nisam u stanju.
 
sevilja:
E to mi se desilo sa deckom poslednjim-dugogodisnjim.
Ali bogme desila mi se i ona kako to zovu ''fatalna privlacnost'''!!!
Znas ono kad ga ugledas i zanemis,naravno osecaj je obostran ;) ,ali kompletno i dok ga ne osvojis iz glave ti izbiti nece! 8-)
Uh,to osvajanje ,ako se oduzi,moze bas da umara! :lol:

Desila ti se strast iz koje ne mora da proistekne zaljubljivanje, mada s obzirom da si zena, strast najcesce vodi u zaljubljivanje (nije uvek pravilo)
 
sevilja:
Zanima me koliko Vam je bilo ili koliko Vam je potrebno vremena da se zaljubite?

Pojedinci kazu da im treba i po nekoliko meseci!
Meni,bogme,ponekad samo jedno vidjanje sa nekim! ;)


zaljubio sam se pre par godina.... i to me josh drzi.... bili smo i razdvojeni.... ali sve je opet bilo isto.... kad se nadju dve takve osobe ne postoji vreme, prostor, granitze.....
 

Back
Top