vrabac u ruci ili...?

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
...naravno golub na grani. Nadam se da tema bar u ovoj formi neko vreme nije bila na krsti, a misljenja sam da se dotice velikog broja ljudi. Daklem, kao kao opcije stoje samoca i neperspektivna veza, neko ko je tu ali nije ono sto stvarno zelimo? Kakav izbor praviite? I po koju cenu :)
 
Lucky Luck:
...naravno golub na grani. Nadam se da tema bar u ovoj formi neko vreme nije bila na krsti, a misljenja sam da se dotice velikog broja ljudi. Daklem, kao kao opcije stoje samoca i neperspektivna veza, neko ko je tu ali nije ono sto stvarno zelimo? Kakav izbor praviite? I po koju cenu :)


E pa ovako...smatram da je svaki covek kvalitetan na svoj nacin...samo je poenta da li nam odgovara ili da li smo u stanju da ga prihvatimo...
Mislim da bi bilo prilicno bedno kada bih nekog bivseg okarakterisala kao loseg...tim bi smo pljuvala po sebi..jer je i taj bivsi bio moj izbor...samo je poenta u tome da li nam odgovara neko drugaciji...
.neprspektivna veza se moze stvoriti i od dvoje ljudi koji su jedno za drugo..a nemaju dovoljno znanja o tome kako da se ophode jedno prema drugom...mislim da je sustina jedne dobre kvalitetne veze u zrelosti...
 
Lucky Luck:
....naravno golub na grani. Nadam se da tema bar u ovoj formi neko vreme nije bila na krsti, a misljenja sam da se dotice velikog broja ljudi.
Daklem, kao kao opcije stoje samoca i neperspektivna veza, neko ko je tu ali nije ono sto stvarno zelimo? Kakav izbor praviite? I po koju cenu :)
Stvar procene... Da li ce taj golub na grani postati golub u ruci... i za koliko vremena... Tj da li se isplati cekati ga...
A sto neka losa veza, sta ce ti to covece? Pa uvek mozes imati kres seme, a ne vezu... Hmmm ukoliko su ljudi sposobni da razlikuju ta 2....
 
Lucky Luck:
...naravno golub na grani. Nadam se da tema bar u ovoj formi neko vreme nije bila na krsti, a misljenja sam da se dotice velikog broja ljudi. Daklem, kao kao opcije stoje samoca i neperspektivna veza, neko ko je tu ali nije ono sto stvarno zelimo? Kakav izbor praviite? I po koju cenu :)


...ne menjaj nikad ono sto ti je zaista dobro za nesto jos bolje!
 

Back
Top