Njegova tipična rečenica

"a gde si ti?" ......:shock:
"ti znash.... :roll: " ......:-?
"ti nisi normalna"
"ne mozhe to tako..." ovo za sve el uredjaje... a onda on pogreshi....
"kako to vozish?"
"super si sqvala... a shta ima da se jede?" :shock:.....
 
Зар овоме није место у Савремени мушкарац. Енивеј...

Живцирате нас кад причате док ми гледамо ТВ. Где год сам био, свуда иста прича. То нису изговори, већ реалност.
 
DukeofSerbia:
Зар овоме није место у Савремени мушкарац. Енивеј...

Живцирате нас кад причате док ми гледамо ТВ. Где год сам био, свуда иста прича. То нису изговори, већ реалност.
e, super sto si to rekao...
nisam ni ja to razumela dok se nisam malo edukovala, tj procitala u nekim knjigama o razlikama izmedju muskaraca i zena
tu sam naucila da vas mozak radi drugacije od naseg ( sto je logicno) i da dok muskarac gleda tv, ne treba ga prekidati..................osim, naravno, u extremno hitnim situacijama gde ga moras prvo drmnuti za rukav ( da mu privuces paznju) pa tek onda da mu saopstis sta zelis :)
ja mog dragog pustim da odgleda taj dnevnik na miru, pa posle razgovaram o kiflicama :lol:

ps. zaboravih da naglasim da zenski mozak radi drugacije, tj zena MOZE istovremeno da gleda tv, lakira nokte, razgovara na tel...........
problem je sto ona NE RAZUME da je njen muskarac drugaciji od nje i da on to ne moze, jednostavno njegov mozak radi drugacije, i on to ne radi namerno, samo da bi nju iznervirao ..........:)
 
goldfish:
e, super sto si to rekao...
nisam ni ja to razumela dok se nisam malo edukovala, tj procitala u nekim knjigama o razlikama izmedju muskaraca i zena
tu sam naucila da vas mozak radi drugacije od naseg ( sto je logicno) i da dok muskarac gleda tv, ne treba ga prekidati..................osim, naravno, u extremno hitnim situacijama gde ga moras prvo drmnuti za rukav ( da mu privuces paznju) pa tek onda da mu saopstis sta zelis :)
ja mog dragog pustim da odgleda taj dnevnik na miru, pa posle razgovaram o kiflicama :lol:

ps. zaboravih da naglasim, da zenski mozak radi drugacije, tj zena MOZE da gleda tv, lakira nokte, razgovara istovremeno....
problem je sto ona NE RAZUME da je njen muskarac drugaciji od nje i da on to ne moze

goodpost.gif
Ми можемо да се концентришемо само на једну ствар и крај приче. Само обичан народ то не зна. Већина неспоразума између жена и мушкараца је због тога што не знамо како оно друго функционише. А функционишемо тотално различито.

Наравно, феминисткиње и посмодерни митови то негирају.
happy0198.gif
 
Ja sam vecito u vezama sa nekim hiper brbljivim likovima,u tom smislu,atipicnim muskarcima.
Imadoh dve veze od po tri godine i ni jedan nije imao recenicu koju bi stalno ponavljao....doduse,ovaj drugi je umeo cesto da kaze 'jel' treba nesto da ti pomognem?''
Znam,znam,bas je bio cakan,ali to se odnosilo samo na profesiju,s obzirom da smi bili ista.
E da,na moje pitanje '' kad mozes?''(sto se inace odnosilo na vreme,tipa jel mozes u tri,u pet...)odgovarao je,uglavnom, ''mogu ja uvek,bez obzira na godine!''

Ovaj,s kojim sam sad me ni ne zanima tako da ni ne znam,mozda i ima neku recenicu,ali koga briga!
 

Back
Top