Dokle više nemoral ?
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Dokle više nemoral ?

Extwisted
    Guest

Podrazumevano Dokle više nemoral ?

Ja ovo više ne mogu da trpim!!
    Kad god se javi neka mlada i zelena devojčica,sa nekim naivnim pitanjem o seksu, dežurne bludnice ovog foruma svim silama se ostrve na tu jadnu mladu dušu, gazeći po njenoj naivnosti i prostodušnosti, savetujući joj da što pre postane kao one. Strašno!!
    Šta se to dešava? Zašto vi, Bahanatkinje jedne toliko mrzite nevinost?
    Starci obično ne vole mlade, jer ih , dok se tresu i kukaju na razne bolesti, oni podsećaju na ono najlepše što su nekad imali. Da li je to slučaj s vama ? Zašto vi emancipovane moderne radodajke toliko ne volite da čujete reč nevinost. Zar ona toliko para vaše uši?
    Mnogi muškarci bi te mlade i naivne pokvarili još pre nego vi, ali otkud ta želja kod vas :shock: ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ma ko ih bre kvari?
    Uostalom svaka ce uraditi po svom nahodjenju. Niko ne moze nekog da natera da uradi nesto ako ova osoba to nece. A one koje potenciraju sex tj gubljenje nevinosti je mozda zato sto jednostavno vole sex, taj osecaj (sto i jeste i te kako prirodno) i zato to savetuju. I ja cu pre nekom da savetujem da upraznjava sex nego apstinenciju, ali ako neko zeli da se cuva za nekog pravog , to postujem, tako i treba da bude. Nevine devojke ne treba da gube nevinost sa prvim koji naidje vec sa nekim sa kim misle da ce to biti prava stvar.

nije_lako
    Guest

Podrazumevano Re: Dokle više nemoral ?

Citat Original postavio Extwisted
    Kad god se javi neka mlada i zelena devojčica,sa nekim naivnim pitanjem o seksu, dežurne bludnice ovog foruma svim silama se ostrve na tu jadnu mladu dušu, gazeći po njenoj naivnosti i prostodušnosti, savetujući joj da što pre postane kao one. Strašno!!
    Starci obično ne vole mlade, jer ih , dok se tresu i kukaju na razne bolesti, oni podsećaju na ono najlepše što su nekad imali. Da li je to slučaj s vama ? Zašto vi emancipovane moderne radodajke toliko ne volite da čujete reč nevinost. Zar ona toliko para vaše uši?
    Mnogi muškarci bi te mlade i naivne pokvarili još pre nego vi, ali otkud ta želja kod vas :shock: ?
    A ko su ovde dezurne bludnice i radodajke?
    I ko mrzi i prezire nevinost?
    Opisao si zavist ili se varam?
    Jel i ti spadas u te muskarce kvaritelje ili si se postavio u polozaj Sv. Nikole (zastitnika devojastva)?
    I za koje pleme uopste jases?
    I sa kime se grudvas?
    Odmori malo od tastature... bice ti lakse.
    I srdzba i osuda spadaju u grehe... 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.12.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano dokle nemoral?

pa moras kroz salu uputiti na pravu stranu sta bi hteo lezaljku i frojda e pa moze i bez toga do istine

Extwisted
    Guest

Podrazumevano

Ja samo želim da proverim ono što mi se čini da sam pročitao izmedju redova.
    Ako se neko našao uvredjen, sorry, sam se prepoznao.

Guest

Podrazumevano

ZAŠTO se vi ljudi konstantno morate svađati?to svijet nije vidio?umjesto da se družite ljepo i usrećite jedni druge.fuuuuuuuuuuuuuj!

Extwisted
    Guest

Podrazumevano

Ko se svadja?

nije_lako
    Guest

Podrazumevano

Ja samo želim da proverim ono što mi se čini da sam pročitao izmedju redova.
    Ako se neko našao uvredjen, sorry, sam se prepoznao.
    Uf njokice, mnogo mi ti znas o prepoznavanju... :wink:

Guest

Podrazumevano

svi se mrzite u pičku mater i svađate fuj.idem spavat ovo nije za mene.ne mislim samo na tvojoj temi nego na svim.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

niko se ne svadja, ovo je diskusija, sto forum uopste i podrazumeva diskusija!

Guest

Podrazumevano

jaka mi diskusija!

nije_lako
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    jaka mi diskusija!
    Pa da je potrajala...

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

ewo ga josh jedan kvazi-moralista..pffff..pa kad je mlada naivna i nezashtitjena shta trazi ovde medu "posrnulima"..?.....daj bre choveche....i sad kad ga posle 150 postova svi iznapushavaju onda tje da se prosere kako se u stv. zezao,ko onaj majmun iz nemachke shto otje nevinu ribu...daj bre...nije ti bre ovo manastir...dosho chovek da pricha o moralu na temi ljubav & sex...cccc...i josh se istripovao da tje neko da ga uochi.....jeeeeeeeeeeeeeeeeee

Elita nije_lako (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    586

Podrazumevano

8)

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Istina, nisam bila neko vreme na forumu, ali ranije nikad nisam primetila da radodajke maltretiraju naivne devojcice koje su ne znam ni ja kako dosle do racunara i smogle hrabrosti da pitaju neduzno i golicavo pitanjce... Pre bih se zapitala odakle tolika projekcija za tvoje strane.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Margott
    ewo ga josh jedan kvazi-moralista..pffff..pa kad je mlada naivna i nezashtitjena shta trazi ovde medu "posrnulima"..?.....daj bre choveche....i sad kad ga posle 150 postova svi iznapushavaju onda tje da se prosere kako se u stv. zezao,ko onaj majmun iz nemachke shto otje nevinu ribu...daj bre...nije ti bre ovo manastir...dosho chovek da pricha o moralu na temi ljubav & sex...cccc...i josh se istripovao da tje neko da ga uochi.....jeeeeeeeeeeeeeeeeee
    Nije zezanje, nego ironija. Ne znam zbog čega si se toliko iznervirala. Nisam uopšte kvazi moralista, nego neke ovde toliko seru o osećanjima, da mi je muka, a ovamo se udaraju onako, radi sporta. Posle kad im neko nešto prebaci sikću kao i ti.

pIKI
    Guest

Podrazumevano

ZIVJELO KALUDJERSTVO

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

znachi nije trebalo 150 postova....pa da...

Extwisted
    Guest

Podrazumevano

Povlačim se pred lavinom!!! Odlazim u manastir, nesrećan i tužan , da bi okajao svoj veliki greh što sam se uopšte drznuo da okaljam svetinju zvanu slobodan seks. Kajem se...

Poznat Jandrla (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano

Povlačim se pred lavinom!!! Odlazim u manastir, nesrećan i tužan , da bi okajao svoj veliki greh što sam se uopšte drznuo da okaljam svetinju zvanu slobodan seks. Kajem se...
    A za tog djavola 20 puta ochenash... :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

AOOOOOOOO NONO BIJELAAAAAAAAAAA 8) 8)

zvonce
    Guest

Podrazumevano

Izgleda da ipak odgovori govore u prilog onome sto je postavljac teme hteo da kaze...Mnogo napada,a napad je najbolja odbrana.

Slične teme

1. Dokle bre više?
    Autor Eric Draven u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 15.02.2009., 13:52
  2. DOKLE VISE??
    Autor User Friendly u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 270
    Poslednja poruka: 28.05.2008., 10:46
  3. DOKLE VISE
    Autor S&L u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 95