danas sam u bedaku:((((((

Savetnica:
hey, krigeru, sta ti je? Nemoj da si takav, vec si me rastuzio....
Mada.. i ja se osecam slicno kao i ti:(
zakuni se da sanjas me jer sve bez tebe lagano umire...auuuu osecam se ko k...c u sladoleduod juce sam takav jeb. me bioritam ovan sada pada.juce sam zbog toga pretrcao 18 km i uradio 3250 trbusnjaka i bilo mi je samo donekle dobro a posle opet cvc :cry:
 
kriger:
Savetnica:
hey, krigeru, sta ti je? Nemoj da si takav, vec si me rastuzio....
Mada.. i ja se osecam slicno kao i ti:(
zakuni se da sanjas me jer sve bez tebe lagano umire...auuuu osecam se ko k...c u sladoleduod juce sam takav jeb. me bioritam ovan sada pada.juce sam zbog toga pretrcao 18 km i uradio 3250 trbusnjaka i bilo mi je samo donekle dobro a posle opet cvc :cry:
nemoj plakat opet će da ti zasja sunce. :D
 
kriger:
zagrepčanka:
kriger:
trazim te na raskrcu od jave prema snu i sve u krug.miris tvom prepoznajem uprvom pupuljku.zakuni se ozivi me...... :cry:
da se dobro poševiš ne bi bio žalostan
ma ni to ne pomaze jedino da neka skoci slustera,ali pomoglo bi mi jedino sejseli ali sam to planirao tek iduce godine negde za moj rodjendan22.03
ne mogu vjerovat da si žalostan iako si se malo prije poševio i da ti nije pomoglo.
 
zagrepčanka:
kriger:
zagrepčanka:
kriger:
trazim te na raskrcu od jave prema snu i sve u krug.miris tvom prepoznajem uprvom pupuljku.zakuni se ozivi me...... :cry:
da se dobro poševiš ne bi bio žalostan
ma ni to ne pomaze jedino da neka skoci slustera,ali pomoglo bi mi jedino sejseli ali sam to planirao tek iduce godine negde za moj rodjendan22.03
ne mogu vjerovat da si žalostan iako si se malo prije poševio i da ti nije pomoglo.


:lol: :lol: :shock:

kriger, ovnu, brate!!
nadji nsto kreativno da radis. samo ne nesto pipavo, da ti ne bude jos gore. da li crtas? pises?

jel te nesto konkretno zeznulo ili su to cuveni ovnovski depresivni izleti?
 
Savetnica:
sejseli?! Ima se moze se!
Da ja znam da cu kad tad na sejsele, ne bih bila tuzna.... No , to u stranu sad, jel tebe muche ljubavni jadi ili si onako bezrazlozno neraspolozen?
uhvate me lutkice znas svi misle da su ovnovi sa podznakom jarca surovimedjutim vrlo su ranjivi.spolja se to nikad ne vidi.imam strasno puno energije-pozitivne zato i vole ljudi da im radim masaze ali to ponekad stane pa eto tako
 
kriger:
Savetnica:
sejseli?! Ima se moze se!
Da ja znam da cu kad tad na sejsele, ne bih bila tuzna.... No , to u stranu sad, jel tebe muche ljubavni jadi ili si onako bezrazlozno neraspolozen?
uhvate me lutkice znas svi misle da su ovnovi sa podznakom jarca surovimedjutim vrlo su ranjivi.spolja se to nikad ne vidi.imam strasno puno energije-pozitivne zato i vole ljudi da im radim masaze ali to ponekad stane pa eto tako
A jel volis i ti da masiras ili samo ljudi vole da ih masiras?
Uzivas li u tom masiranju drugih?
Ako da, evo ja se nudim da i mene izmasiras i veruj mi posle ce ti biti puno bolje :wink:
:)
 
kriger:
Savetnica:
sejseli?! Ima se moze se!
Da ja znam da cu kad tad na sejsele, ne bih bila tuzna.... No , to u stranu sad, jel tebe muche ljubavni jadi ili si onako bezrazlozno neraspolozen?
uhvate me lutkice znas svi misle da su ovnovi sa podznakom jarca surovimedjutim vrlo su ranjivi.spolja se to nikad ne vidi.imam strasno puno energije-pozitivne zato i vole ljudi da im radim masaze ali to ponekad stane pa eto tako
Visak energije... 8)
 
Savetnica:
kriger:
Savetnica:
sejseli?! Ima se moze se!
Da ja znam da cu kad tad na sejsele, ne bih bila tuzna.... No , to u stranu sad, jel tebe muche ljubavni jadi ili si onako bezrazlozno neraspolozen?
uhvate me lutkice znas svi misle da su ovnovi sa podznakom jarca surovimedjutim vrlo su ranjivi.spolja se to nikad ne vidi.imam strasno puno energije-pozitivne zato i vole ljudi da im radim masaze ali to ponekad stane pa eto tako
A jel volis i ti da masiras ili samo ljudi vole da ih masiras?
Uzivas li u tom masiranju drugih?
Ako da, evo ja se nudim da i mene izmasiras i veruj mi posle ce ti biti puno bolje :wink: bas,bas volim to.uhhhhponekad krilom svoje pesme sletim na tvoj dlan i tebe tugu svoju ko srecu dozivam ponekad usne ljubav traze il nekog slicnog da me slaze al mi jutro donopsi bol ..ko pijan vino trebam te gde li si sada kad umirem umirem bez tebe....
:)
 

Back
Top