STA MUSKARAC MISLI KADA KAZE...

mirada:
razumem ja sta on hoce da kaze , samo nisam spremna da to prihvatim olako, a i nemam pojma koliko je sve to kod mene posesivnost! bilo bi mnogo lakse da sam neka kucka da se okrenem i odem pa bi on onda i tek kako znao sta ce! A da zaboravila sam da spomenem njegovu izjavu " da imam 28 godina ja bih znao sta cu s tobom,vidim koliko vredis ali ne umem da te sacuvam!"[/QUOTE]
@silent

Procitaj jos jednom gore navedeno! Do 28. to nije obavezno, ili mozda to nisi znao...?!
 
Gazdarica:
Hoce da te otkaci na fin nacin...!

E sad ti znas sta on misli.:roll:

Gazdarice ti si izgleda veliki emotivac pa malo glumis gazdaricu na forumu, ali nema veze ti si nama draga.

Mozda je lik voli ali jos nije siguran u to. Mozda je puko za njom a mozda mu se emocije sukobljavaju ali kad bolje razmislim izgleda da je zaljubljen.:roll:

Najgore je otkriti nesto sto mozda ni on sam ne zna.
 
vanjusica:
razumem ja sta on hoce da kaze , samo nisam spremna da to prihvatim olako, a i nemam pojma koliko je sve to kod mene posesivnost! bilo bi mnogo lakse da sam neka kucka da se okrenem i odem pa bi on onda i tek kako znao sta ce! A da zaboravila sam da spomenem njegovu izjavu " da imam 28 godina ja bih znao sta cu s tobom,vidim koliko vredis ali ne umem da te sacuvam!"

E pa mozda je vreme da postanes jedna mala kuckica pa da se malo okrenes cisto fore radi! I to pritegni sad kad je u vojski kad paati! Ce da vidis kako ce se odluci so rece neko oce kaki nece kaki! ;)
 
@ miranda

Tragikomicno je kako je strana i po otisla na stereotipan reflex, u ljudi, da ti hoces brak, a to nigde nisi pomenula u svom prvom post-u. On je spominjanjem braka, verovatno, hteo da istakne ozbiljnost svojih namera ili da preko ozbiljnosti & nespremnosti izbegne neku vrstu suocavanja sa tobom...

Ona izjava da ne moze "da te sacuva" je prozaika, koja lepo deluje drugoj zaljubljenoj strani (to je najlepse sto mogu da kazem, a isto tako bih mogao da kazem da samo TJurke padaju na to).

Ono sto mislim da generalno resava probleme je iskren razgovor; otvorenih ociju, bez treptanja sa nekog bliskog rastojanja, gde se govori bez "govora u sebi" - znaci: za pocetak, prvo sto vam padne na pamet - ma kako to bilo banalno na prvi pogled. Tako bi medjusobna samoterapija dovela do razresenja, koje ovako nemas. Pisanje pisama i sl. su obicne gluposti. Samo ces ostati jednom nogom u njegovom dvoristu i sebi trositi svoje unikatno vreme - bezveze...
 
mirada:
znam ja da je on iskren,ali me to boli, a i ta prica o braku, ja je nisam ni spomenula! ne mogu da verujem da ide toliko unaored! totalno me zbunjuje, bili smo 3 i po godine u vezi ne mogu da verujem da do sad nije provalio da ja jos ne zelim da se udam! nervira me samo to sto ne mogu da ne mislim na njega i da odustanem!
Malo mi je cudno to da ste bili 3 i nesto godina zajedno a da niste skontali sta ko hoce od vase veza.Ali,zapitaj se jesi li ti ta koja je pogrijesila.Mislim da jesi.
I ako se vec niste razumjeli oko toga,zasto mu nisi jasno rekla da ne razmisljas o braku sa njim,to bi bili fer i prema jednom i prama drugpm,a to ti nisi uradila i mislim da je to TVOJA greska. :roll:
 
i ah da..... da ne zaboravim... mushkaratz ne misli... uglavnom kaze ono shto ima da kaze.... ja sam bar takav.... opekao sam se 1000 puta do sada.... al' kad mi je jezik brzi od pameti.... jednog dana ima i da se ozenim zbog jezika.... :) .....tako mi bar kaze izvesna persona... :):):)
 

Back
Top