Zivot za Kosovo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ако питаш ко је спреман да брани Србију и да при томе ризикује и свој живот - ја сам спреман. А нико не иде у одбрану и рат са намером да погине.
Btw, Миланче, буди сигуран да те, кад дође тренутак, свакако нећемо питати да ли си расположен за тако нешто или не. ;)
 
ajd vi sto bi da ginete..objasnite mi nesto..sto ne izginuste 99. kad je tamo bilo sranje,kad su se momci vracali kucama u sanducima...nego bas sad nadjoste 2007. da izginete,sad bi vasa zrtva bila uzaludna..i vas se za par godina niko,osim najblizih vise ne bi ni secao...
 
untouchable:
Ако питаш ко је спреман да брани Србију и да при томе ризикује и свој живот - ја сам спреман. А нико не иде у одбрану и рат са намером да погине.
Btw, Миланче, буди сигуран да те, кад дође тренутак, свакако нећемо питати да ли си расположен за тако нешто или не. ;)
ne brini se ti za Milanchea on sigurno nece ici...nece biti ni pozvan....
 
Ma , naravno..........sa sve antaciblom , na prvom tenku.......... :D :D :D

Nego ........ajte vi , junaci...........sad cu ja....... :D
gar14lv5.gif
 
serb_pagan:
ajd vi sto bi da ginete..objasnite mi nesto..sto ne izginuste 99. kad je tamo bilo sranje,kad su se momci vracali kucama u sanducima...nego bas sad nadjoste 2007. da izginete,sad bi vasa zrtva bila uzaludna..i vas se za par godina niko,osim najblizih vise ne bi ni secao...
Pa sad još nisu pred svršenim činom. Još uvek se ratuje samo po Forumima i kafanama...
 
serb_pagan:
ajd vi sto bi da ginete..objasnite mi nesto..sto ne izginuste 99. kad je tamo bilo sranje,kad su se momci vracali kucama u sanducima...nego bas sad nadjoste 2007. da izginete,sad bi vasa zrtva bila uzaludna..i vas se za par godina niko,osim najblizih vise ne bi ni secao...

99 te su deca imala tli godine, a sada su vec tinejdzeri , a i vezbali su pucacinu na igricama...........pravi mali cyber ratnici :D :D :D
 
untouchable:
Ако питаш ко је спреман да брани Србију и да при томе ризикује и свој живот - ја сам спреман. А нико не иде у одбрану и рат са намером да погине.
Btw, Миланче, буди сигуран да те, кад дође тренутак, свакако нећемо питати да ли си расположен за тако нешто или не. ;)
Milance,tebi od radikala ne gine friendly fire.
 
untouchable:
Ако питаш ко је спреман да брани Србију и да при томе ризикује и свој живот - ја сам спреман. А нико не иде у одбрану и рат са намером да погине.
Btw, Миланче, буди сигуран да те, кад дође тренутак, свакако нећемо питати да ли си расположен за тако нешто или не. ;)

ko? ti i tvoja baba cete da oformite paravojsku koja ce da kupi ljude za front?
nema sta..opasni ste...:lol:
 
~Petar~:
ko? ti i tvoja baba cete da oformite paravojsku koja ce da kupi ljude za front?
nema sta..opasni ste...:lol:

Неће бити никаквих паравојски, јасно је ко ће водити Србију кад буде дошао тренутак да се брани и тим путем.
И мали, ти који по свом признању не можеш да се одвојиш од мамице ни на шест месеци па одбијаш да служиш војску, мало је смешно да дајеш оцене о томе ко је опасан а ко није. ;)
 
PredatorBG11:
Milance,tebi od radikala ne gine friendly fire.

Убио се у леђа док је бежао.

- зар бајонет заривен у леђа?

Умало да побегне...


Ја сам спреман да погинем. Мислим можда бе сутра убије неки Демократа који ће да излети из свог "Алфа-Ромеа" ударајући ме дршком од пиштоља по глави, па онда реко могу и за косово да погинем...
 
Pa s obzirom na rod vojske u slucaju mobilizacije duzan sam da se javim po ratnom rasporedu za 48 casova.Tako bi i uradio. A svim eventualnim dezerterima zabraniti povratak u zemlju i oduzeti drzavljanstva. Mozda bi mogla da prodje i robija, ali svi skupa, onako kolektivno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top