Skype problem

savomilosevic

Zainteresovan član
Poruka
221
NAZIV TEME JE INTRIGANTAN ONAKO IZ ZAJEBANCIJE :)

...ALI JE CINJENICA DA VISE NE MOGU DA KUPIM KREDIT SA MOJOM MASTER KARTICOM JER NE PRIMAJU DIREKTNO TAKVE UPLATE IZ SRBIJE VEC SAMO PREKO NEKE NEMACKE BANKE UZ NOSTRO DOZNAKU...DA LI NEKO IMA NEKU IDEJU KAKO I DALJE KORISTITI NJIHOVU USLUGU INTERNET TELEFONIRANJA?MISLIM,DA LI NEKOM USPELO?

U MEDJUVREMENU KORISTIM YAHOO MESS. KOJI JE NESTO LOSIJI I SKUPLJI....
 
savomilosevic:
NAZIV TEME JE INTRIGANTAN ONAKO IZ ZAJEBANCIJE :)

...ALI JE CINJENICA DA VISE NE MOGU DA KUPIM KREDIT SA MOJOM MASTER KARTICOM JER NE PRIMAJU DIREKTNO TAKVE UPLATE IZ SRBIJE VEC SAMO PREKO NEKE NEMACKE BANKE UZ NOSTRO DOZNAKU...DA LI NEKO IMA NEKU IDEJU KAKO I DALJE KORISTITI NJIHOVU USLUGU INTERNET TELEFONIRANJA?MISLIM,DA LI NEKOM USPELO?

U MEDJUVREMENU KORISTIM YAHOO MESS. KOJI JE NESTO LOSIJI I SKUPLJI....

Ja sam jednostavno platio kredit za skype sa internet platnom karticom vojvodjanske banke.Jako jednostavno
 
Istina je to ali zato mi srbi i tu imamo doskocicu, ono sto ti treba da i dalje preko master card uplacujes credit na skype, je program kojim promenis svoju ip adresu tj koji te ''preseli'' npr u italiju i onda najnormalnije kao svaki drugi evropljanin uplatis kredit ja sam koristio trial verziju tako da ne znam vise koji je to program znam samo da sam taj jedan put uspeo i onda sam prestao da ga koristim
 

Back
Top