Sex na extaziju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

blackground

Zainteresovan član
Poruka
198
Da li ste probali i sta mislite?
Ja mislim da je sex na ex-u mnogo dobar, al nije dobar ex,jbg. (unistava sve sto se moze unistiti)
Em sto traje jako dugo, sva cula su skroz nadrazljiva a i sa devojkom se tad najlakse slozim. :-)
Sve u svemu, mislim da treba samo probati i nista vise.....
 
black-devil:
blackground, samo nekima se koci vilica, pa bi ipak trebali da razmisle pre nego sto se usude na sex sa ex, dali da probaju ili ne:))

Nisam probao sex na ex-u al sto je dobro na krovu vagona, i to u pokretu.

A sto se kocenja vilice tice, ne valja ako se zeni ukoci vilica i to u sred oralnog sexa.
 
...au....bone...sex...opako..ko je taj zlobnik shto je prosuo owu temu?..hehehehhe...slazem se sa nekim ko reche neshto na kontu depresije...ili ti nus posledizze eksa....mada...samim tim koliko je dobro,znachi da ima i onu drugu stranu...samo tju retji da ne poznajem nikog ko je probao a da mu se nije svidelo...a da li sam za-nisam.Ipak je to hemija...
 
blackground:
Da li ste probali i sta mislite?
Ja mislim da je sex na ex-u mnogo dobar, al nije dobar ex,jbg. (unistava sve sto se moze unistiti)
Em sto traje jako dugo, sva cula su skroz nadrazljiva a i sa devojkom se tad najlakse slozim. :-)
Sve u svemu, mislim da treba samo probati i nista vise.....

Odlicno! Sex je savrsen tada. Ipak, treba ga koristiti kao osvezenje vec postojece seksualne veze (kada strasti zataje).
 
blackground:
Da li ste probali i sta mislite?
Ja mislim da je sex na ex-u mnogo dobar, al nije dobar ex,jbg. (unistava sve sto se moze unistiti)
Em sto traje jako dugo, sva cula su skroz nadrazljiva a i sa devojkom se tad najlakse slozim. :-)
Sve u svemu, mislim da treba samo probati i nista vise.....
Ja mislim da je sex sam po sebi dobar. Apsolutno se slažem da se eksperimentiše na razne načine da se dođe do potpunog užitka. Ne vidim ništa loše u sexu na ekstaziju. Mislim da je OK. Volela bih kada bi mi se ukazala prilika da probam.....
 
e ljuta fularo od blackground-a bash si u nekom cyber tripu sa tim bobama i to....
....a ti to mozda mislish da umesto svojih usta grickash neshto drugo.....(seti se strela pa zamisli sex na njima, ako uopshte mozesh i da mislish kad ih se secash) mada RAKCHICI bi mozda i proshli....
...by the way *** LOBE FOR PRESIDENT***


P.S.nego shta si se ti rasprdeo o tome kad se nisi shljakao ni jednim ni drugim(mislim ni sex-om ni ex-om) skoro isto (puno)vremena....ko i drugar ti brale!!!!!!
nego prdaro shulja cipe i na Lukas, pa da vidish kako puca na whisky-ju :-)
 
shta bre ne....da bre.4 litre limunade i vozi...sutra jedno kilo banana i kilo pomorandzi i super....shalim se.....da je dobro-dobro je,mnogo je dobro....da nije zdravo-nije,kiselina bre...e sad....polemike su suvishne....ko nije probao,neka ne kenya...ko je probao ne mora vishe,dobro je.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top