Sex na extaziju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Margott:
shta bre ne....da bre.4 litre limunade i vozi...sutra jedno kilo banana i kilo pomorandzi i super....shalim se.....da je dobro-dobro je,mnogo je dobro....da nije zdravo-nije,kiselina bre...e sad....polemike su suvishne....ko nije probao,neka ne kenya...ko je probao ne mora vishe,dobro je.
:lol: 8) :?
 
Jedan decko mi je predlozio da probamo sex uz joint. Rekla sam "Ne, hvala!" I da mi to vise ne spominje. Pricao mi je kako je bio sa nekom ribom, oboje su bili "odvaljeni" i kako je sex bio fantastican, pa je pomislio da cu mozda zeleti da probam.
Oduvek sam bila protiv droge (neki kazu da to nije droga, ali to nije ovde pitanje), tako da, ma koliko volim da eksperimentisem u sexu, neka granica mora da postoji.
Lepo rece neko gore od devojaka... Meni ne treba droga da me stimulise nego pravi muskarac.
 
Princeza:
Jedan decko mi je predlozio da probamo sex uz joint. Rekla sam "Ne, hvala!" I da mi to vise ne spominje. Pricao mi je kako je bio sa nekom ribom, oboje su bili "odvaljeni" i kako je sex bio fantastican, pa je pomislio da cu mozda zeleti da probam.
Oduvek sam bila protiv droge (neki kazu da to nije droga, ali to nije ovde pitanje), tako da, ma koliko volim da eksperimentisem u sexu, neka granica mora da postoji.
Lepo rece neko gore od devojaka... Meni ne treba droga da me stimulise nego pravi muskarac.
buahahahahahhaha...odlichan sex,a odvaljeni od trave...buahahahahahahahala lazeeeeeeeeeeeeee....a ovde se pricha o extasy-ju...
 
uh uh uh.. ja se i dalje drzim stare oprobane tehnike...bez fekalija.. samo da je nautral... al' kontam da je ex na sex il obrnuto nekom do dzadzaaa :)
Margott?!!!
Uto, 26. avgust 2003 8:41 ?????
Opet nesi bila doba devojchica...:*
 
Ne znam. I ja sam protiv narkomana, i protiv droge, takođe, ali volim ex ponekad. Stimuliše te, imaš energije beskonačno...Ne znam za seks, ja obično tad sa društvom koznagde....A, i kad poklopam exić, najmanje što mi se radi je da budem samo sa jednom osobom (smor), pa sami (ma, idi), još u zatvorenom (uf uf)....
 
meni je to smaranj ejer mi tad razne ideje padaju na pamet, ali nikad, nikad na temu seksa...Ipak tad proradi u meni društveno biće. Sa logoreičnim napadima, hihihihi!!!
Al je činjenica da bih se na eksu maziiiila...volim da me neko pazi tada. Da ne odlepršam.
 
Betty:
Ne znam. I ja sam protiv narkomana, i protiv droge, takođe, ali volim ex ponekad. Stimuliše te, imaš energije beskonačno...Ne znam za seks, ja obično tad sa društvom koznagde....A, i kad poklopam exić, najmanje što mi se radi je da budem samo sa jednom osobom (smor), pa sami (ma, idi), još u zatvorenom (uf uf)....

A kako to izgleda.... Ex
 
Princeza:
Jedan decko mi je predlozio da probamo sex uz joint. Rekla sam "Ne, hvala!" I da mi to vise ne spominje. Pricao mi je kako je bio sa nekom ribom, oboje su bili "odvaljeni" i kako je sex bio fantastican, pa je pomislio da cu mozda zeleti da probam.
Oduvek sam bila protiv droge (neki kazu da to nije droga, ali to nije ovde pitanje), tako da, ma koliko volim da eksperimentisem u sexu, neka granica mora da postoji.
Lepo rece neko gore od devojaka... Meni ne treba droga da me stimulise nego pravi muskarac.

e nikad se ne zna kud ce zivot da nas odnese... za drogu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top