A prva ljubav?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam napredna ja sam se saljubiwa (nisam znala da kazem R kao i sva razmazena deca) U Zawka i tacno ga se secam u vrticu. Bio je buckast i imao debele obraze i ja sam htela da ga mu zgnjecim obraze jer mi je bio uzasno sladak! :) Eto
p.s moram da priznam da sma maznula slicicu nnovu za avatar moorala sam bas mi bila ljupka! :(
 
NevenaBGD:
Ja sam napredna ja sam se saljubiwa (nisam znala da kazem R kao i sva razmazena deca) U Zawka i tacno ga se secam u vrticu. Bio je buckast i imao debele obraze i ja sam htela da ga mu zgnjecim obraze jer mi je bio uzasno sladak! :) Eto
p.s moram da priznam da sma maznula slicicu nnovu za avatar moorala sam bas mi bila ljupka! :(

Ja i dan danas ne znam da kazem R:cry: .
 
Boginja haosa:
extra:)obozavam crnce,ali ne bas one skroz tamne,malo svetlije.....mnogo su slatki:)

Extra ili ne, posle skolice smo isli zajedno u osnovnu i bili jako dobri prijatelji.
Moram te razocarati, bio je crn - crn, a posto ja ne volim mleko,onda je on stalno pio moje da pobeli! Zakljucak izvucite sami :sad:
 
Moja se zvala................EMINA



Sinoc, kad se vratih iz topla hamama, Prodjoh pokraj baste staroga imama; Kad tamo, u basti, u hladu jasmina, S ibrikom u ruci stajase Emina. Ja kakva je, pusta! Tako mi imana, Stid je ne bi bilo da je kod sultana! Pa jos kada sece i plecima krece... - Ni hodzin mi zapis vise pomoc nece! Ja joj nazvah selam. al' moga mi dina Ne cse ni da cuje lijepa Emina, No u srebren ibrik zahitila vode Pa po basti dzule zalivati ode; S grana vjetar duhnu pa niz pleci puste Rasplete joj one pletenice guste, Zamirisa kosa ko zumbuli plavi, A meni se krenu bururet u glavi! Malo ne posrnuh, mojega mi dina, No meni ne dodje lijepa Emina. Samo me je jednom pogledala mrko, Niti haje, alcak, sto za njom crko'!...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top