ponovo problem sa gasenjem

Gost
Opet zdravo pre neki dan sam objasimi problem sto mi se kompjuter sam upali ili kada je vec upaljen restartuje ga bez obzira dali je konektovan ili ne.Poslusao sam savet da instaliram NOD32 i Zone Alarm firewal ali cak ni skan nemogu da izvrsim do kraja a on restartuje sta da radim dali cu resiti problem formatiranjem a cisto sumnjam posto mislim da se radi o BIOS-u.Hvala vam u napred.
 
Za svaki problem mora da postoji i resenje. Pokusaj u biosu da iskljucis sve opcije vezane za power management i automatsko paljenje i gasenje, dalje loaduj default bios. Ako to ne pomogne napravi jednu particiju i na nju instaliraj windows xp. Ako na nowom windowsu ne bude restartovanja, znaci da ti je sadasnji windows ostecen i reinstalacija bi mogla pomoci(bez brisanja ili formatiranja). Ako to ne pomogne onda moras obrisati stari win i instalirati novi. A ako ne pomogne ni ovo, onda svakako neki servis racunara hoce.
 
ja sam isto imao problema sa gasenjem jednostavno se sam ugasi. Pogledaj hoce ponekad da pravi antivirus program problema. Antivirus program kada se sam ukljuci posle nekog vremena, windows hoce da restartuje program, ne drzi me za rec nisam siguran no nije na odmet da proveris. :)
 
Anonymous:
Opet zdravo pre neki dan sam objasimi problem sto mi se kompjuter sam upali ili kada je vec upaljen restartuje ga bez obzira dali je konektovan ili ne.Poslusao sam savet da instaliram NOD32 i Zone Alarm firewal ali cak ni skan nemogu da izvrsim do kraja a on restartuje sta da radim dali cu resiti problem formatiranjem a cisto sumnjam posto mislim da se radi o BIOS-u.Hvala vam u napred.


Najverovatnije problem do napajanja.Zbog virusa moze da se restartuje ali da se sam pali nema sanse.Znaci proveri napajanje.
 

Back
Top