Јој бре

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

no_problem

Domaćin
Banovan
Poruka
3.426
Ово заиста нема смисла. Да ли је нормално да је 2 од 3 теме затворено? Мислим, да ли смо ми као политичари отупели када се теме затварају или је по среди нешто друго? Ја се слажем када се затварају теме, јер се оде у неке крајности које немају везе са темом, а онда је јако тешко вратити тему на прави пут. Поздрав модераторима, а нарочито Јомију
 
no_problem:
Ово заиста нема смисла. Да ли је нормално да је 2 од 3 теме затворено? Мислим, да ли смо ми као политичари отупели када се теме затварају или је по среди нешто друго? Ја се слажем када се затварају теме, јер се оде у неке крајности које немају везе са темом, а онда је јако тешко вратити тему на прави пут. Поздрав модераторима, а нарочито Јомију
Ulizice... :grin: :grin: 8)
 
Али се зато у главном санкционишу постови радикала и оних који нису "демократски" обојени попут ДС, ЛДП, ЛСВ... Иако у многим постовима поменутих присталица има мало истине то је дозвољено, али се зато истина брише
 
no_problem:
Ма другарски. Зар се то не види како тепам Јомију, а и теби бих могао Ајрончићу


Da li je tepanje zbog glasova,...ili su u pitanju duboke drugarske emocije???

Radikali su inace poznati kao Veliki Emotivci,...Emotivno se vezu za sve i svasta.

Da li vam je to Karakterna osobina ili po Sluzbenoj duznosti???

Ne zelim da budem neprijatna,samo sam radoznala.
 
no_problem:
Ниси ни радознала ако баш хоћеш да знаш. И не знам само због којих гласова.


Pa kako zbog kojih glasova,...pa onih sto vam uvek nedostaju.
Svaki novi izbori,ista prica,...Radikali pobedjuju,...a uvek isti "kiks".

I nemoj odmah da se ljutis.
Istina uvek boli.
 
Само своја? Пази ми радикали волимо те што су своји. Као што си рекла емотивци смо. Ево видиш, већ сам се везао за све и свашта, тј. тебе
 
no_problem:
Само своја? Пази ми радикали волимо те што су своји. Као што си рекла емотивци смо. Ево видиш, већ сам се везао за све и свашта, тј. тебе
Ako svi vi radikali ovako muvate ribe, a s obzirom na to koliko vas je, nije ni čudo što vlada bela kuga. :smile:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top