Zoran Zivkovic za nezavisno Kosovo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chedo Kokardic

Primećen član
Banovan
Poruka
963
Bivši premijer Srbije Zoran Živković ocenio je da je nezavisnost Kosova najizvesnije rešenje. "Svi se kunu da niko neće da potpiše nezavisnost Kosova.

Nikome iz Srbije neće ni biti ponuđeno da potpiše nezavisnost Kosova. Niko u Srbiji ne odlučuje o nezavisnosti Kosova, ni u Beogradu ni u Prištini", rekao je Živković u emisiji Otvoreno o Kosovu.

"O nezavisnosti Kosova odlučuje Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija, a ta odluka posle ne dolazi na potpis ni predsedniku Srbije Borisu Tadiću, ni premijeru Srbije Vojislavu Koštunici, niti bilo kom drugom, to je odluka s kojom se svako mora pomiriti", kaže on.

--------

Sta reci posle ovoga. Strasno ko je sve vodio ovu zemlju.
 
У ал је паметан тај З.Живковић.
Да будем искрен, без намере да му вређам поштоваоце :
Глупљег и необразованијег премијера никад ова земља није имала.
 
Pa samim tim sto prica ove gluposti on jeste za nezavisno Kosovo. Samo sto nece to direktno da kaze nego nam "sugerise" da mi tu "nista ne mozemo". Drugo ovo je izrekao na skupu lobista za nezavisnost Kosova odrzanog u Beogradu . Da je protiv nezavisnosti Kosova on prvo ne bi ovako nesto nikada rekao, a i ne bi ga pozvali na navedeni skup. Otuda je recimo jasno zasto nije na skupu prisustvovao niko iz Srbije ko se protivi nezavisnosti.
 
to je odluka s kojom se svako mora pomiriti Зар ово не значи управо оно што се жели рећи са темом? А што се тиче тога ко је све ову државу водио, па зар нисте знали 2000. када сте заокруживали ДОС на листама?
 
no_problem:
to je odluka s kojom se svako mora pomiriti Зар ово не значи управо оно што се жели рећи са темом? А што се тиче тога ко је све ову државу водио, па зар нисте знали 2000. када сте заокруживали ДОС на листама?
Колега, пошто сам Ја поменуо дотичног господина у улози премијера, у негативном
контехту - осећам се прозваним - па да одговорим :
Моја рука, тј. моје "гласовање" никад није заокружило нешто што је стрпано
у гомилу која се звала ДОС.
 
To je kao sto je govoreno da ce Ameri bombardovati Srbiju. Ja sam bio protiv i svi koje znam ali oni su nas bombardovali. Zivkovic u ovom nije rekao nista spektakularno daj Boze da nije u pravu i da neko pita i naseg Premijera i Predsednika ali ,poucen iskustvom ,ne verujem.
 
Лаци, твоја рука није али доста ових што се данас представљају као радикали заокруживали су ДОС на изборима. Ја никада нисам гласао за те партије нити ћу. Не волим издајство.
 
no_problem:
Лаци, твоја рука није али доста ових што се данас представљају као радикали заокруживали су ДОС на изборима. Ја никада нисам гласао за те партије нити ћу. Не волим издајство.
a ja nikad nisam glasao za SRS niti cu zato sto ne volim....
 
Lacibg:
У ал је паметан тај З.Живковић.
Да будем искрен, без намере да му вређам поштоваоце :
Глупљег и необразованијег премијера никад ова земља није имала.

Istina. Ali razumem da u onoj frci nisu mogli da nadju boljeg. Zapravo, i da nije bilo frke ne bi nasli boljeg, jer je premijer morao da bude iz ds-a.
 
Chedo Kokardic:
Bivši premijer Srbije Zoran Živković ocenio je da je nezavisnost Kosova najizvesnije rešenje. "Svi se kunu da niko neće da potpiše nezavisnost Kosova.

Nikome iz Srbije neće ni biti ponuđeno da potpiše nezavisnost Kosova. Niko u Srbiji ne odlučuje o nezavisnosti Kosova, ni u Beogradu ni u Prištini", rekao je Živković u emisiji Otvoreno o Kosovu.

"O nezavisnosti Kosova odlučuje Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija, a ta odluka posle ne dolazi na potpis ni predsedniku Srbije Borisu Tadiću, ni premijeru Srbije Vojislavu Koštunici, niti bilo kom drugom, to je odluka s kojom se svako mora pomiriti", kaže on.

--------

Sta reci posle ovoga. Strasno ko je sve vodio ovu zemlju.

i gde je greshka u textu???
sad cu da snimim
pa kad kosovo ode (hvala bogu, nazalost bez srba s kosova :( svi su ovde...)

ima da postujem ovo kao potpis 8)
 
Chedo Kokardic:
Bivši premijer Srbije Zoran Živković ocenio je da je nezavisnost Kosova najizvesnije rešenje. "Svi se kunu da niko neće da potpiše nezavisnost Kosova.

Nikome iz Srbije neće ni biti ponuđeno da potpiše nezavisnost Kosova. Niko u Srbiji ne odlučuje o nezavisnosti Kosova, ni u Beogradu ni u Prištini", rekao je Živković u emisiji Otvoreno o Kosovu.

"O nezavisnosti Kosova odlučuje Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija, a ta odluka posle ne dolazi na potpis ni predsedniku Srbije Borisu Tadiću, ni premijeru Srbije Vojislavu Koštunici, niti bilo kom drugom, to je odluka s kojom se svako mora pomiriti", kaže on.

--------

Sta reci posle ovoga. Strasno ko je sve vodio ovu zemlju.

Tema se zatvara iz razloga unošenja zabune.

Iz citiranog teksta se ne vidi da je Z. Živković ni ZA ni PROTIV ostanka Kosova u Srbiji.
Ako odluku o statusu Kosova donosi Savet Bezbednosti mi ne možemo znati da je time Kosovo automatski izgubljeno???

Ne znam postoji li i jedna domaća stranka koja može da izdejstvuje odlazak UNMIK-a sa Kosova i da "sredi stvar" za svog mandata???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top