Zasto svi muskarci misle samo na sex...

E zipa sta.. Svi muskarci samo hoce da izje*u ribe pa da ih sutnu e ali bas svi znas ma svi jbt, nemoj vise nikad muskarcu da pridjes kapiras.. Svi su takvi.. pa je*em mu mater dokle vise ovo.. Pa kad su svi isti onda ih lepo batali i u PM kako muskarci ne kenjaju ovde ribe su dro lje??? A?? Pa ajde vise dajte malo postovanja je*em mu mater sta samo serete, i mene je moja bivsa prevarila tri puta pa niti pljujem ribe niti se*em kako su dro*je.. sta hocete vise koji ku*ac?? Ako tako mislis da su svi muskarci stoka kako onda mislis da nadjes onog koji ce da ti odgovara ako tako svako gledas?? Zasto se onda muvas ako su svi stoka?? Ama ajde vise zaje*ite sa tim temama idete mi na ku*ac..
 
Pa.....eto,ja sam zensko(sto nije tesko provaliti),ali misilim da to bas nije tako.....naravno,susretala sam se i ja sa takvim 'sarmantnim mangupima',ali sve zavisi kakva je riba u pitanju....ako je neka fufica normalno da ce da msili samo na sex,a ako je neka malo ozbiljnija i pametnija onda ce imati(ako mu se svidi) i ozbiljnije namere......sve to ima svoje .
A iskreno ja kad vidim nekog slatkog tipa,a deluje mi kretenski,ni ja nenameravam da sa njim provedem ostatak zivota......vec mi je samo na umu.....da .....osetim kako se ljubi!!!!
tako da.....sve je to slicno na kraju krajeva :!: :twisted: :twisted:
 
Ma brate bi lepo ali njima ne vredi lepo, a ide mi stvarno vise na onu stvar da slusam ovakve price i kako nas pljuju, kad je neka tema ovde otvorena pa da ih pljujemo? Nema ni jedne, jer i pored svega mi njima dajemo neku panzju i postovanje, a one nas iz dana u dan pljuju sve vise... Pa cemu onda kultura kad drugo ne razumeju?? ..
 

Back
Top