Juventus

Walken:
Juventus nikada nije igrao za publiku, tako da je rezultat od 1-0 sasvim realan u njihovim tekmama.... A to sto su bili potpomognuti od sudije nije razlog da se zameri ekipi i treneru vec idiotu Modjiju... I dalje mislim da je Juve i bez tih pomoci sudija mogao da osvoji titulu u Italiji pre svega zbog odlicne ekipe (jedino mu je MIlan bio pravi konkurent).... A sto se tice Evrope Juve tamo nije bio bauk, sto se tice finala imaju ih oko 7-8 odigranih i da su pobedili svako bili bi uspesni koliko i Milan (koji je samo par izgubio)... 90-ih godina su odigrali 3 zaredom, a samo su jedno dobili.... A sto se tice Intera mislim da i pored toga da MIlan i Juve nisu namestali tekme ne bi mogli da im pariraju u trci za titulu...
u 13 finale lige sampina igrali a samo 2 su dobili 11 su izgubili tu se vidi kolko juve namestio utakmice nije mozda podmitio i sudie u evropi to su gluposti presednika intera i bivsem presedniku sevaza italije i sadashnjem direktoru telekoma italija koji ima 45 posto akcija u interu spog tog on samo da izbaci juve u b seriju uso kao presednik seveza italij na dva meseca i zavrsio posao jedino jedva milana nije mogao pa nesto mu je otkino bar neki bod a videcemo sledece sezone dali ce inter biti na tu mestu gde je sad ffffooooorrrrrzzzzzaaaaa juuuuuuuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeee
 
Kao и сваки навијач Партизана, Јувентуса и осталих клубова са најружнијом комбинацијом боја, овај је неупућен и неписмен! :confused:
8)
 
68Charger440+6:
Nije mi bilo jasno zasto Juventus igra slabo u Evropi, a u Seriji A dominira. Na kraju se saznalo zasto.
Ako su 7 finala i 2 titule sampiona Evrope, uz 11 internacionalnih trofeja (Juve je prvi klub koji je osvojio Kup UEFA, Kup Sampiona i Kup Pobednika Kupova) posledice salbe igre Juventusa u Evropi, koje je onda merilo za dobre igre? U Seriji A je bio dominantan zato sto nije imao pravog konkurenta osim MIlana, koji nije nimalo cistiji klub od Juventusa ako se gledaju namestanja i ispadanja u seriju B...
 
Ono sto sam ja napisao se odnosilo na zadnjih nekoliko sezona. Juventus dominira u Seriji A, a u Evropi svako ih pobedjuje.
AC Milan, ako nista drugo, dominirao je u takmicenju koje nije namestao (Liga Sampiona).
 
_Milanche_:
seria A je kervoc ***** od sezone...pola igraca koji su valjali otislo je...ako se nesto ne promeni sledece godine....liga nije bila slabija poslednjh 20 godina...

To si upravu.Milan je negde na sredini tabele,ziva bruka nemogu da sastave dve pobede za redom.Od onakih igraca neznam samo sta bi sa njima.Kaka,Sedorf,F.Inzagi... i ostali. :shock: Ali ja se nadam da ce Juve doci ponovo u seriu A gde mu je i mesto.Koji je sad Juve na tabeli u seriji B :?:
 
68Charger440+6:
Ono sto sam ja napisao se odnosilo na zadnjih nekoliko sezona. Juventus dominira u Seriji A, a u Evropi svako ih pobedjuje.
AC Milan, ako nista drugo, dominirao je u takmicenju koje nije namestao (Liga Sampiona).
Ja stvarno ne znam kako je to AC Milan dominirao u ligi sampiona kad ima jednu titulu u zadnjih nekoliko godina (2003)... To sto je igrao jos i finale (2005) i polufinale (2006) uopste nije dominacija nego dobra forma... Domnacija je kada Real uzme 6 titula za redom, kad Bayern i Ajax uzmu 3 titule za redom, kad Lyon vec 6 sezonu ne moze da sklizne sa prvog mesta u francuskoj ligi.... Da je Milan osvojio ligu 2005 i 2006 to bi onda bila dominacija u Evropi, a ovako je samo odlicno tempirana forma.... Sto se tice Juventusa on u Seriji A dominira od kad se ona osnovala, a ne samo zadnjih par godina....
 
I te kako jeste dominacija u Evropi osvojiti titulu, igrati finale i polufinale u 3 godine u Ligi Sampiona. Reci mi koji jos tim to je uradio u poslednje vreme? Bas nijedan.

I znamo kako je Juventus dominirao zadnjih nekoliko godina u Seriji A.
 
Takvu dominaciju je imao upravo Juventus (1996, 1997, 1998), i Real pocetkom milenijuma... Zaboravio si da je Milan 2004 ispao u cetvrtini finala od La Korunje.... Opet kazem da je Juventus dominirao zadnjih godina samo zato sto mu je Milan bio pravi protivnik (znamo sta je i don Silvio radio) i zato sto je imao odlicne igrace poput Nedveda (ne znam da li je namesteno da dobije titulu najboljeg igraca Evrope 2003), Buffona (isto ne znam ko je namestio da bude najbolji golman na svetu), Tirama, Kanavara, Zambrotu, Trezegea, Del Piera, Emersona, Vieru, Zlatana.... Ako uporedis ove igrace sa igracima ostalih timova, videces da je samo Milan imao igrace istog kvaliteta, i ne vidim zasto ti igraci ne bi bili dobri u takvoj ligi... To sto nisu bili u vrhu evrope je zbog toga sto su uvek naisli na trenutno bolji tim od njih.... 2003 su igrali finale i nesrecno ga izgubili, 2004 su ispali od La Korunje (koja je u sledecoj rundi izbacila upravo Milan), 2005 su ispali od Liverpula (koji je oteo titulu upravo milanu) a 2006 su ispali od finaliste Arsenala... Jednostavno, uvek su naletali na motivisanije ekipe... milan je u vreme te "dominacije" imao veoma mnogo srece, pobedili su 2003 Ajax u zadnjim minutima, 2005 su dobili psv u zadnjim minutima a 2006 lyon takodje u zadnjim trenucima meca.... A te kritike o namestanju utakmica mogu samo da primim od navijaca Intera, Rome ili Palerma, a nikako od navijaca Milana, Lacia ili Fiorentine jer su pravili ista sranja (mislim na direktore i vlasnike, a ne na navijace)...
 
Ja nisam rekao u zadnjih 10-15 godina vec sam rekao prethodnih godina.
Ja nikad nisam rekao da su u pitanju tri godine za redom.

Milan jeste namestao u Seriji A, ali se u Evropi videlo pravo lice i Milana i Juventusa. To sto je Juventus dobijao "motivisane ekipe" nije izgovor, jer ako hoces da budes medju najboljima - moras pobediti najbolje.
 
U Evropi se Juventus nikad nije obrukao tako da ne znma koje im je pravo lice, a od najboljih moras nekad izgubiti (kao sto je juventus gubio), uvek je juve gubio tesno od timova koji su kasnije stigli do vrha, kao sto je milan tesno dobijao utakmice u zavrsnici tako da je i sreca bitan faktor... To je ono sto sam govorio da su Milan i Juve jedini pravi klubovi u italiji jer su uvek imali glavnu ulogu u Evropi (milan je bio bolji, ali ni juve nije zaostajao za njim toliko kao sto ti pricas).... I zar nije Anceloti koristio izgovor da je Liverpul uzeo titulu zato sto je bio motivisaniji u drugom poluvremenu.... Milan i Juve ce uvek biti u vrhu Evrope, a ostalim timovima se retko pruza sansa da se bore za trofej pa moraju da grizu protiv njih...
 
Nisam ni rekao da se obrukao, ali od tima koji bez problema osvoji titulu u Seriji A (jednoj od najjacih liga na svetu) ocekujes da uradi mnogo vise nego sto je uradio.

Juventus ce i sledece sezone osvojiti titulu, u to ne sumnjam. Milan treba da napravi novi tim iz pocetka, Inter je smesan tim, tako da ocekujem da ce Juventus bez problema osvojiti titulu.
 
Nije Juve bez problema osvajao titule... 2005 je u direktnom duelu sa Milanom na San Siru dosao do titule, 2003 je pred kraj prvenstva umakao Interu, a 2002 je imao samo 1 poen vise od Rome a 2 od Intera..... To bas i nisu lagano dobijane titule.... I od Celsija se, kao dvostrukog sampiona Engleske, ocekivalo da uradi nesto u Evropi pa nije.... Ne verujem da ce Juve uzeti odmah titulu, osim ako ne dovedu prave zamene za igrace koji su otisli (spominju se Riberi, Klose i Barzalji), Milan treba da promeni 4-5 igraca a ne ceo tim (imaju Pirla, Kaku, Gatuza, Sedorfa, Gilardina...), a Inter je konacno postao ozbiljan tim dovodjenjem Zlatana, Grosa i Vijere.... Ova sezona je tako smorena (dovoljno je reci da je kosava prenosi), tako da se nadam da ce sledeca biti bar malo zanimljivija i na boljoj televiziji.....
 
Pored Salihamidzica, za dzabe je stigao i Grigera iz Ajaxa, a verovatno ce i Saviola.... A Emerson je izjavio da bi sto pre voleo da se vrati u Juve, jer se razveo od zene a cerku moze da vidja samo ako pocne da zivi u Italiji.... Od svih izdajnika najvise bih voleo da se on vrati...
 
DeteSunca:
Biće da ove devojke ipak znaju koju o fudbalu. Ja ne znam ni himnu svoje Rome, o ostalima i da ne pričam.:D

Nemojte me stavljati na ignore listu zbog mog šovinizma, samo se šalim:D

Ma гледале спот интера за песму, па виделе лепе фудбалере :) где оне и фудбал :D идемо заједно на игноре :D
 

Back
Top