Juventus

Franco Zarezi

Iskusan
Poruka
5.508
Stara torinska Dama je konacno u plusu (+2) i krenula je ka povratku u Seriju A..... A kakvo je stanje u seriji A, Juve bi se i sa ovakvim timom borio za titulu.... Cilj Juvea je da (posto su troskovi ove sezone minimalni) da sledece leto napravi jedan od najjacih timova u Evropi, jer su potpisali astronomske ugovore sa Tamoilom i Nike-om, i da krenu na Ligu sampiona.... FORZA JUVE
 
Potpisujem
jedan od najvecih timova sveta
a i Evrope :lol:
odmah posle Milana, naravno
najbolji su bili u eri Zidana,Deshampa,Davidsa,Van der Sara, Del Piera,Inzaghija
ma imali su strasan tim!
 
Mnogo je glupo sto su ih izbacili u drugu ligu, ali drago mi je da se vracaju. Sgurno ce biti prvi na tabeli i vec sledece sezone eto njih opet u seriji A. Troskovi im jesu minimalni, ali nije im bas lako.Igra se mnogo veci broj utakmica i mnogo je vise povreda.
 
Terror Techa:
Potpisujem
jedan od najvecih timova sveta
a i Evrope :lol:
odmah posle Milana, naravno
najbolji su bili u eri Zidana,Deshampa,Davidsa,Van der Sara, Del Piera,Inzaghija
ma imali su strasan tim!
Sa Van der Sarom se nisu bas usrecili (syebo im titulu koju je na kraju pokupio lacio)... Peruzzi je bio mnogo bolji...
 
kad bi taj juventus lepo sad pocheo da gubi i lepo otputovao u c klasu, da nam bude svima lepo josh dve-tri godine bez njih. tako bi bilo ekstra ne gledati njihovo sudijsko guzicharenje u seriji a.
ako je iko zasluzlio da bude u seriji b to su oni.
 
Vidim koliko je lepo.... Seriji A je gledanost pala za nekih 20% ove sezone, a to sigurno nije zato sto je Lecce ispao.... Ako je iko zasluzio da bude u seriji B onda je to pola lige, a sa sudijama su se guzicharili i milan i fiorentina.... Predsednik fudbalskogh saveza Italije je posle odluke da izbaci Juve u seriju B podneo ostavku i presao u telekom Italija koji ima neke veze sa Moratijem ili Berluskonijem (ne znam tacno)... Juve se sigurno vraca u seriju A i opet ce biti dominantan, jer yebes ligu u kojoj je Palermo najjaci i guzi sve redom....
 
Walken:
Vidim koliko je lepo.... Seriji A je gledanost pala za nekih 20% ove sezone, a to sigurno nije zato sto je Lecce ispao.... Ako je iko zasluzio da bude u seriji B onda je to pola lige, a sa sudijama su se guzicharili i milan i fiorentina.... Predsednik fudbalskogh saveza Italije je posle odluke da izbaci Juve u seriju B podneo ostavku i presao u telekom Italija koji ima neke veze sa Moratijem ili Berluskonijem (ne znam tacno)... Juve se sigurno vraca u seriju A i opet ce biti dominantan, jer yebes ligu u kojoj je Palermo najjaci i guzi sve redom....

Pa... ni ne sumnjam u to. Nego, ne vidim neke velike promene, choljavi inter i dalje radi po akciji jebeludzbuljenog, dok je milan (zamisli kakvo iznenadjenje, opet) u krizi. Roma se klacka, pa da vidimo kako i sve to ide. Juventus je ipak manje vishe igrao najbolji fudbal pod Kapelom, ali sve je to kvarilo prosek zbog katastrofalnog sudjenja. Palermo se dobro drzi vec dve sezone, rad preovladjuje.. It's all good.
Mada i dalje idioti sa televizije uvek biraju najgluplju utakmicu da prenose.

Nego veruj, i ja bih voleo da vidim jedan lep derbi sa juventusom, monotono je ovako.
 
Walken:
Stara torinska Dama je konacno u plusu (+2) i krenula je ka povratku u Seriju A..... A kakvo je stanje u seriji A, Juve bi se i sa ovakvim timom borio za titulu.... Cilj Juvea je da (posto su troskovi ove sezone minimalni) da sledece leto napravi jedan od najjacih timova u Evropi, jer su potpisali astronomske ugovore sa Tamoilom i Nike-om, i da krenu na Ligu sampiona.... FORZA JUVE
Mnogo mi je drago sto si otvorio ovu temu jer Juve to zasluzuje...ja sam se dugo razmisljao da je otvorim ali bolje da to uradi jedan navijac Juventusa;-)
Juve je od kad znam za njih ekipa iz vrha i zasluzuju tamo i da budu!
 
73523670445428b87ebf52064581888_orig.jpg
 
Dostojevski siri samo mrznju....prvo za Chelsea sada za Juve...sramota.da sam administrator izbacio bi ga zbog takvog sirenja mrznje i netolerancije... :)
 
DeteSunca:
Poserem se na italijanski fudbal i na njihovo pravosuđe! Joj meni, da ne navijam za Romu nikad u životu ne bih pomislio na italijanski fudbal!
Иста ствар потпуно, само што је код мене уместо Роме - ИНТЕР!!!

Ањели и Мођи су доказани олош и лопине, као и Берлускони!!
 

Back
Top