FENOMEN MUSAKA.........

sta mislite vi?


  • Ukupno glasova
    29
  • Anketa je zatvorena .
Nisam neki ljubitelj musake ... retko ko je napravi onako sočnu .. obično se isuši u rerni i naježim se kada mi onaj hrskavi krompir zapinje medju zube ..... Ma ne volim bre musaku i tačka
g090.gif
 
Обожавам! :) Под број један ми је она са плавим патлиџаном. Кад кажем мусака, мислим на ту. Може да прође и са карфиолом, са тиквицама, са кромпиром ми и није баш нешто. Не знам каквих још има.
 
mmmmmmmmmmm..... pa da li sve v normalne/i.... krenula mi je voda na usta...... moram danas da pravim musaku kad dodjem kutji....... nisam je pravio mesetzimal....... ubitju vas...... aj danas kod mene na musaq.......

njam...njam....njam......
 
ja najvise volim kad se vratim sa posla, a ono spremljena musaka... i jos vruca... samo... i posle uzmem vegetu i casu vode... i krkam... i posle sednem na krevet i kazem: e, batka mijo, ludache.... ovo je bila jedna od jachih musaka... i onda televizor hrt1 pustim, klik na teletekst... klik na 731... a moze i 665... a moze i 666... a ako nekome treba i druga liga, onda je na hrt-u teletekst broj 734... mada, opet je brze na rts2... tamo je 702... a moze i 703 ako 'ocete da vam se vidi pola televizije... a isto imate i na pinku... al' tamo je 502 dnevni rezultati... 503 je da vam se vidi ceo televizor... a 505 je svi dnevni rezultati svih sportova... ako igrate cesku hokejasku ligu, na primer... a na b92... imate na 556... i na 555... i tako...
 
batka_mija:
ja najvise volim kad se vratim sa posla, a ono spremljena musaka... i jos vruca... samo... i posle uzmem vegetu i casu vode... i krkam... i posle sednem na krevet i kazem: e, batka mijo, ludache.... ovo je bila jedna od jachih musaka... i onda televizor hrt1 pustim, klik na teletekst... klik na 731... a moze i 665... a moze i 666... a ako nekome treba i druga liga, onda je na hrt-u teletekst broj 734... mada, opet je brze na rts2... tamo je 702... a moze i 703 ako 'ocete da vam se vidi pola televizije... a isto imate i na pinku... al' tamo je 502 dnevni rezultati... 503 je da vam se vidi ceo televizor... a 505 je svi dnevni rezultati svih sportova... ako igrate cesku hokejasku ligu, na primer... a na b92... imate na 556... i na 555... i tako...


Tebe musaka baš inspiriše
c019.gif
 
I ja musake obožavam. Svih vrsta! Sad bih smazao jednu. Recimo onu grčku - s rendanim krompirom. Može i ona Natašina, suvonjava, s krompirom koji hrska!

Btw. jel znate onaj onaj vic:

- Jesi l čuo za NatašuNatašu?
- Čuo sam, ba! Nemoj dvaput kasti!
 

Back
Top