Kalimero, nepravda

milimail

Zainteresovan član
Poruka
483
Da li vam se desava da na poslu budete svedok odluka i postupaka za koje u najmanju ruku smatrate da nije u redu, da ne kazem potpuno neverovatno, u neskladu sa zdravim razumom i da ne kazem jos i nepravedno... :evil:

Kako reagujete u takvim situacijama, da li se trudite da ne primecujete ono sto se desava, da li u sebi nekako racionalizujete uz ogovaranje sa bliskim kolegama, da li uspevate da se ne iznervirate i kako vam to uspeva? :roll:
 
chika_doktor:
mene boli tuki za sve...samo nek mene ne uzimaju u usta...

A šta se desi kad te uzmu u usta
c019.gif
 
pravdu za kalimera....
:)

mene su jednom pokushali da iznerviraju ali sam ja rekao kolegi .... onako mrtav 'ladan kao shto sam uvek.... "slushaj, pokujshaj to josh jednom da uradish i ima da te zakoljem, da sednem na tvoj lesh, da zapalim pljugu i da sachem mirno murjake da dodju a da mi pritom puls netje pretji preko 60"... on je znao da sam takav... kad je se to prochulo po firmi ... niko me vishe nikad nije "uzeo u usta"....

:)
kartko und jasno...
:)
 
milimail:
Da li vam se desava da na poslu budete svedok odluka i postupaka za koje u najmanju ruku smatrate da nije u redu, da ne kazem potpuno neverovatno, u neskladu sa zdravim razumom i da ne kazem jos i nepravedno... :evil:

Kako reagujete u takvim situacijama, da li se trudite da ne primecujete ono sto se desava, da li u sebi nekako racionalizujete uz ogovaranje sa bliskim kolegama, da li uspevate da se ne iznervirate i kako vam to uspeva? :roll:

Stalno mi se desavalo. Presla sam u privatnike.
 
hahaha
isto ko muvalo.
mada...ja sam ćutala jedno vreme, nekoliko godina...
i onda sam od jednom počela da se izjašnjavam.
pa nemam pojma kad mi je bilo gore, kad sam ćutala,
ili kada su svi u mene ko da sam ja kriva što su oni napravili takvu situaciju.
sad nemam probleme.
 
Gledam to svakog, ama bas svakog dana and I don't give a shit!I DON'T GIVE A SHIT! Svoj posao radim maksimalno dobro i to samo sebe radi a ne utiska radi. Ambicije ostavljam ovim nasim mnogobrojnim muskarcinama da mogu da se dokazu i pokazu na delu :) Meni vise lezi uloga "covek iz senke"
 
milimail:
Da li vam se desava da na poslu budete svedok odluka i postupaka za koje u najmanju ruku smatrate da nije u redu, da ne kazem potpuno neverovatno, u neskladu sa zdravim razumom i da ne kazem jos i nepravedno... :evil:

Kako reagujete u takvim situacijama, da li se trudite da ne primecujete ono sto se desava, da li u sebi nekako racionalizujete uz ogovaranje sa bliskim kolegama, da li uspevate da se ne iznervirate i kako vam to uspeva? :roll:

Некад се побуним јавно.
Некад само прокоментаришем са истомишљеницима.
А некад само кажем себи: заболе ме!
 
Naravno da reagujem i to tako sto iz korena menjam svoje ponasanje i svoj pristup poslu. Uopste necu da izigravam budalu i da guram glavu u pesak..kao sve je super, samo vi nagradjujte druge a ja cu da rintam ko konj...Nemam pravo na to! Uvek podrzavam pristup koji treba i moze da te motivise i nagradi kada dobro radis..ali ako je neko prema tebi nekorektan, kada vidis da landare prolaze bolje samo zato sto su iz neke stranke ili preko veze, onda je mene jos vise briga za posao i samo cu da otaljavam i da hvatam krivine sto vise mogu.
 
ja ne reagujem na prvu loptu. sacekam da prodje neko vreme, da stvari legnu na svoje mesto, a onda sredim racune - ako su se kola slomila na mojim ledjima. svakome dodje pet losih minuta, a ja imam strpljenja. ne propustam priliku da vratim cak i ako nisam direktno ugrozena
 
haha da li je dovoljno da vratim nekome ko mi je namestio opasnu frku na poslu tako sto cu uticati da mu se ne produzi cdd?(ugovor na odredjeno koji je mogao da evoluira na neodredjeno)
ne znam da li sam zadovoljna time:?
 
Par puta sam jasno izrazila svoje misljenje o nekim postupcima i resila se nepotrebnih problema...sa kolegama i koleginicama se izvrsno slazem.. za sada.. :wink:
..takodje se ne petljam tamo gde ne treba..neka drugi sami resavaju svoje probleme, sem u slucaju ako im zatreba savet ili pomoc da rese nesto u cemu im mogu pomoci a da je vezano za posao...
 

Back
Top