Muskarci u haljinama

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.693
Da li ste imale priliku da vidite svog muza, decka ili drugara u suknji ili haljini?
Kakav je utisak ostavio na vas?

Ja sam - na nekom maskenbalu - videla svog muza u haljini, i nekoliko svojih prijatelja. Haljine uopste nisu bile seksi nego neke onako obicne, za svaki dan... al' sto su im lepo stajale! Usudjujem se da primetim da su izgledali bolje od vecine zena :) Mislim, bas seksi :) Nisu bili nasminkani - znaci, sve kao i obicno, ali umesto pantalona - haljina.

Da li biste mogle da se naviknete na ovakvu modu? Pretpostavljam da su i zene u pantalonama ili odelima nekada bile skandalozna pojava... Da li bi vam se dopalo?
 
Generalno mogu da zamislim ... pa kad su počeli da čupaju obrve, idu kod manikira i pedikira, depiliraju grudi i prepone .. zašto da ne ....
Ali nikako ne mogu da ih zamislim u cvetnim haljinama
c038.gif
 
ajd sad ne mora odmah cvetna... ja sam prvo pomislila na one budistichke mantije... i nekako mi j normalno.... a lozhim se na kilt... ma na ostrvljanje... zheshcje....
al bash sad cvetna... joooj fuj.... ne ne... kilt je... pa kilt... nishta drugo me ne bi privuklo... chak... glupo mi izgleda....
 
muvalo:
Ja sam - na nekom maskenbalu - videla svog muza u haljini, i nekoliko svojih prijatelja. Haljine uopste nisu bile seksi nego neke onako obicne, za svaki dan... al' sto su im lepo stajale! Usudjujem se da primetim da su izgledali bolje od vecine zena :) Mislim, bas seksi :) Nisu bili nasminkani - znaci, sve kao i obicno, ali umesto pantalona - haljina.
mozda covek ima poremecaj hormona
 
Jao ja ne da bi mogla da ga zamislim nego bi bila odusevljena.
Ovo vazi samo kada je u pitanju MUSKARAC.....dakle ne da je u haljini zato sto bi tako rado tralalaaa.....vec iz zezanja.....i da nasminkan naravno.....To je nesto sto me toliko odusevljava i "nasmejava" da ne znam....takav muskarac mi je do besvesti sexi i tek tada mi njegova "musevnost " zaista dolazi do izrazaja...ali onog totalnog.....Uopste se ne zezam...Verovatno sam "SLB" ali sta da radim.....

i p.s. nemam sklonosti ka istom polu ni najmanje ....da neko ne pomisli da je zbog toga...naprotiv....ne naprotiv...NAPROTIV...:)
 
Hellen:
Увек их замишљам како испод мантије носе наранџасте боксерице на зелене слониће!:lol:

A mozda ni ne nose nista radi lakseg pristupa. Jeli ovo sad bilo bogohulno, bozemioprosti? Ja se uvek pitam kako popadija pristupi teritoriji od silne odezde
 

Back
Top