Da li ce neko pokrenuti studente ili da se selim?

al bundy:
Ma prvo treba da se razjure svi crnogorski studenti iz grada ili da im se povecaju trostruko skolarine u evrima naravno ,onda ih treba najuriti iz studentskih domova i zabraniti boravak u istim ,nek placaju hotele ili stanove ako oce ,onda bi trebalo i ostale studente koji zive u domovima a studiraju vise nego sto je u roku takodje najuriti a cene smestaja u samim domovima bi trebalo takodje bar duplirati jer bi se time rasteretio budzet i smanjio odliv i odumiranje nasih sela a i ne bi mogao svaki seljak se brda da dodje i izlezava se o drzavnom trosku a mi koji smo ovde rodjeni moramo da se snalazimo nego ima da se zna ko moze da studira ko na zapadu.


Slazem se do ovog boldovanog. Ima iz sela dosta pametnijeg sveta, nego sto je ovaj nas gradski.
 
Ja nikad nisam yebao ni 5% te protest ... NIKAD ... ni jedan njihov zahtev me se nije ticao. Odradiš ispite na vreme u junu pod redukcijom , u septembru lagano još jedan ili dva i u oktobru jedan i nema potrebe za protestima.

Mada nikad nisam sputavo te koji su bili kolovođe protesta...oni uvek imaju druga posla (neka kopirnica, prodaja skripti,savezi studenata,prodaja cigareta,ranije valjanje deviza...) pa ne stignu d auče
 

Back
Top