da li depilirate ruke?

Super mi je uletela ova tema da vas, zene, pitam neshto.
Danas sam, po prvi put, depilirala ruke depilacionom kremom... i zgrozila sam se! :shock:
Pa ta krema bukvalno sprzi dlake... :shock: :shock:

Znala sam ja i pre korishcenja da je to chista hemija, ali ipak... djavo mi nije dao mira. :evil: :twisted:
I sada se kajem... :?
Da li su te kreme za depilaciju ( :arrow: przenje!) zaista jako shtetne i kakvo vi iskustvo imate sa njima!? :roll: :?
 
Jako dugo depiliram ruke (a i noge).
Kao sto napred rekose, ruka stvarno izgleda fantasticno bez dlaka, kol'ko god da su one neuocljive ili diskretne. Ma, potpuno drugi osecaj.
I nije tacno da moras stalno da ih depiliras. Pa nije ti to brijanje pa ce da rastu jace... Ako ti se ne svidi, pustis ih i bice kao pre.
 
Anonymous:
Super mi je uletela ova tema da vas, zene, pitam neshto.
Danas sam, po prvi put, depilirala ruke depilacionom kremom... i zgrozila sam se! :shock:
Pa ta krema bukvalno sprzi dlake... :shock: :shock:

Znala sam ja i pre korishcenja da je to chista hemija, ali ipak... djavo mi nije dao mira. :evil: :twisted:
I sada se kajem... :?
Da li su te kreme za depilaciju ( :arrow: przenje!) zaista jako shtetne i kakvo vi iskustvo imate sa njima!? :roll: :?
Ma ja to cupam,krema mi smrdi,sva se umackam i eto psle 3 dana opet se vide dlake.A od depilacije(cupanja)vremenom oslabe i jedva da ih ims.
Ja sam kao mladja koristila zilet,unistila sam noge,dlake su mi bile uzasno jake,kao muska brada.E onda sam pocela da ih cupam i sad jedva da imam koju.
 
Ma probala sam i kremu i sprej. To kao kad ne stignem da odem do salona. Krema jos djene-djene, ali sprej...! Nemoj da se neko predje da ga uzme... Shhit zivi (Veet).
Dobra stara depilacija je ipak zakon.
(I nije stetna, bash naprotiv - skida povrsinski sloj izumrlih celija, tj. podmladjuje kozu. Ipak je to pcelinji proizvod...)
 
xenia:
Da depiliramo ruke svasta...to rade samo oni koji crne dlake na rukama...hahahaha!!!
Fali nam samo jos da obrijemo kosu sa glave pa ce mo biti ljudi golaci!!! :lol:

xiena dusho...pardon, XENIA dusho... pa ne radi se o boji dlaka na rukama. Poenta je da ruke izgledaju bozanstveno zenstveno bez ikakvih dlaka.
A jel' ti to sebi persiras? :roll:
 
Kapris:
xenia:
Da depiliramo ruke svasta...to rade samo oni koji crne dlake na rukama...hahahaha!!!
Fali nam samo jos da obrijemo kosu sa glave pa ce mo biti ljudi golaci!!! :lol:

xiena dusho...pardon, XENIA dusho... pa ne radi se o boji dlaka na rukama. Poenta je da ruke izgledaju bozanstveno zenstveno bez ikakvih dlaka.
A jel' ti to sebi persiras? :roll:

E,citaj ponovo...
Kazem da nema potrbe cupati ih ako su svetle pa se ni neprimete...ruke makar kakve bile nikad nece bozanstveno izgledati-ima toliko drugih delova tela,lepsih od ruku..... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top