kad ON ne zeli sex..........

Da li vas muskarac ima nizak libido ?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

goldfish

Veoma poznat
Poruka
12.991
Opasno osetljiva tema, sa ce neki da me kamenuju :lol: , al' morala sam da pitam :

Da li vas muskarac ima nizak libido ( ili smanjenu zelju za sexom i uopste za intimnoscu ) ?
da ili ne ?
Tu je anketa, anonimna naravno, pa da vidimo 'o cemu se cuti u zemlji srbiji' :mrgreen: :lol:
Pitanje je koliko su zene zaista zadovolj(e)ne ?

Sta je uzrok niskog libida kod muskaraca i kako resavati taj problem ? Kako pomoci nesrecnim zenama ?
 
Goldfish...
stani lepo pred ogledalo....sarmantna si ,slatka...privlacna...zgodna....pa onda sednes malo i realno razmislis kako se ponasas...da li si "mrtvo puvalo" ili si po prirodi "vatrena"....kada dobijes odgovor na ova pitanja ,znaces da li je problem u tebi ili u njemu...
Mada ...kazu neki....ja cula....da pravi muskarac nema tih "problema" ma sta da je u pitanju...jer prosto kod njih stvari funkcionisu malo drugacije.....;)....one ostale ne komentarisem...ili su uplaseni, ili vuku frustracije iz detinjstva...ili su asexualni...ili impotentni....:(
 
...mislim da nije pitanje libida, vec uskladjenih apetita...
...ako se meni hoce recimo svaki dan, a njemu tri puta nedeljno, bice da cu reci da mu je libido, onako stishnjen.... medjutim, ima zzena kojima se hoce jednom u mesec dana.... ovaj moj bi im delovao kao napaljeni konj koji stalno hoce....
ja, trenutno, nemam tih problema. na istim talasnim duzzinama smo. mahom. a i kad bi imala probleme tog tipa, mislim da nisu nereshivi - kompromis je chudo.
 

Back
Top