kad ON ne zeli sex..........

Da li vas muskarac ima nizak libido ?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
shta mogu kad sam takav.... volim to i ne krijem....ali kao shto smo u jednom topiq zakljuchili.... tashko kad se osobe ne sloze po seksualnom pitaju.... moze da bude frustrirajutje..... samo shto je kod mene fazon da od svega napravim za'ebantziju.... pa i od te onanije na ivitzi kreveta dok me ona gleda....
lepo joj kazem... daj mi a ona meni... ne mogu ... nije mi dobro... migrena... mooda, dlake kako kaze jedan moj ortak... pa shta imam i ja migrenu... zivim sa njom od malena... al kad mi se pri'ebe onda moram da ga omlatim o 'astal.... ili da nafatjam neku devojku....
sad poshto idem u nish... selim se zbog posla.... ima da nadjem neq koja moze kao i ja.... kad pozelish...

:):):)
 
slabo poznajem ovu tematiku, ali pretpostavljam do kod razlicitih muskaraca postoje razliciti uzroci :
kod nekih je to odnos sa zenom, kod nekih stres ili frustracije, kod nekih nivo hormona, kod nekih preterana upotreba alkohola, psihicki problemi itd itd
zato htedoh da ohrabrim zene, ne mora da znaci da je ona uzrok njegovog niskog libida, sto znaci da ona, iako se trudi, u nekim slucajevima ne moze nista da ucini, a samim tim, ne treba da se oseca bespomocno, nezeljeno i frustrirano
 
evo uzmimo na primer moj slucaj...:)
imala decka pre oko 5 god. -kratkotrajno. on se predstavljao kao"razjareni pastuv" (citaj do sexa nije ni stiglo). od tada svaki put kad se sretnemo on mi na suptilan nacin daje do znanja da ga toliko privlacim da bi protrcao kroz sendvich zid istog trenutka :)). konacno, ne tako davno...dodje do situacije (naravno opet na njegovu inicijativu)...i zakaze??? nikad mi se ranije to nije desilo. jako frustrifajuce. mozda ne bi bilo da nije "obecavao"? iako sam se ponasala sa razumevanjem, on je obrazlozio da je problem najverovatnije u tome sto su ga devojke sa kojima spava obicno zvale po imenu a ne po nadimku??? (kako ga ja oslovljavam a i svi koje ja znam)
by the way...nije bas klinac...ima 30 c c c
 
bitno je ukapirati da muska seksualna aktivnost zahteva veliki utrosak energije, proizvodnju i izbacivanje najkvalitetnijih belancevina i drugih sastojaka koji hrane i cuvaju spermatozoide koje takodje treba proizvesti... znaci nije rec o pukom nevoljnom grcenju glatke muskulature kao u slucaju zenskog orgazma... zato recimo muskim sportistima brane seks, a zenskim preporucuju, jer zene prodrma, kao trening im dodje, a kod muskarca izmeni nivo testosterona i drugih supstanci sto se direktno relfketuje na snagu, izdrzljivost, borbenost, motivisanost itd...

kada je partner duze u vezi a recimo dosta se iscrpljuje na poslu, treba imati razumevanja i shvatiti da mu malo ostaje vishka energije za izbacivanje.... i da on nakon pocetne napaljenosti pocinje sve vise da se ponasa ekonomicno...

takodje, treba imati u vidu da polovi plato u razvoju libida dostizu na razlicitim uzrastima, zenska pohotonost je najaca oko 35-40. godine, a muska tu negde oko 18.god i ranije.... a cemu sluzi ova evolutivna doskocica necemo sad o tome...
 
random_cloud_form:
ajojjj brate koja filozofija:roll:
evo, meni se zaista nekad, ali stvarno retko, desi "da mi se neće".
Zašto?
Nemam pojma i ne opterećujem se time, da li sam premoren, da li gledam nesto ili citam, da li sam gladan ili nisam, da li mi se spava ili ne, nebitno....
I šta se onda dešava?
Njoj se baš tad izuzetno "hoće".
I bude po njenom:lol:
U čemu je problem?:lol:
 
pa u nicemu dok god zadovoljstvo ne predje u forsiranje...
kada sam ja psihicki premoren, recimo kada radim u dve smene, sto je retko da toliko radim ali desi se, samo bi da padnem u san, eventualno bi mi prijala neka razmena neznosti, i od devojke ocekujem ne samo razumevanje sto nece biti seksa vec i emotivnu podrsku, a vazi i obratno, kada se njoj objektivno nece...
 

Back
Top