Avi fajlovi

teahc

Početnik
Poruka
20
Ovako,imam jedan veliki broblem sa kompjuterom jer nece da mi pusta AVI fajlove.Dok sam imala operativni sistem 98 pustao mi je te fajlove normalno a sada imam XP i ni jedan multimedijalni plejer nece da pusta AVI fajlove.Pomozite mi molim vas!!!!Da li je u pitanju operativni sistem ili sam ja tu nesto pokvarila?! :(
 
teahc:
Ovako,imam jedan veliki broblem sa kompjuterom jer nece da mi pusta AVI fajlove.Dok sam imala operativni sistem 98 pustao mi je te fajlove normalno a sada imam XP i ni jedan multimedijalni plejer nece da pusta AVI fajlove.Pomozite mi molim vas!!!!Da li je u pitanju operativni sistem ili sam ja tu nesto pokvarila?! :(


Malo je nelogicno da se to moze desiti, ali se izgleda desava.
Ako hoces kompetentan odgovor dodji na www.mycity.co.yu
 
teahc:
Ovako,imam jedan veliki broblem sa kompjuterom jer nece da mi pusta AVI fajlove.Dok sam imala operativni sistem 98 pustao mi je te fajlove normalno a sada imam XP i ni jedan multimedijalni plejer nece da pusta AVI fajlove.Pomozite mi molim vas!!!!Da li je u pitanju operativni sistem ili sam ja tu nesto pokvarila?! :(

Komsike od Nis! :)
Vidim da ti niko ne pomaze i da te samo navlace na druge forume.
Elem, trebas da instaliras par Codec-a i da zavrsis posao. Zamoli nekog drugara/komsiju ko malcice razume problem codec-a i instalirace ti DivX i Xvid.
Tebi je 99.9% problem sam pustanjem DivX filmova. pa ce ti ovo resiti problem.
 

Back
Top